حوادث و دهها مورد بازداشت شده پس از شب اول شب در هلند

[ad_1]

صدها معترض در اعتراض به محدودیت های جدید اعمال شده در برابر افزایش موارد ویروس کرونا ، که شامل منع رفت و آمد شبانه است ، روز یکشنبه در خیابان های هلند به خیابانهای هلند آمدند و با پلیس درگیر شدند.

معترضین یه آتش روشن کن در یکی از نقاط نصب شده توسط شورای بهداشت منطقه ای (GGD) برای انجام PCR تشخیص covid-19 به ساکنان شهرداری.

شورش ها عمدتا در دو نقطه اتفاق افتاد ، در شهرداری استین ، در لیمبورگ ، و در منطقه بندر اورک، شهرداری در استان فلویولند ، در قسمت شمال غربی هلند.

در اورک ، تنش ها پس از اجرای قانون منع رفت و آمد با تظاهراتی که در آن ده ها نفر علیه این محدودیت شرکت کردند ، آغاز شد. آنها آتش بازی و سنگ به سمت افسران پرتاب کردند ، که چندین ماشین پلیس را خرد کرد

صدها معترض در اعتراض به محدودیت های جدید به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا به خیابان ها آمدند.  عکس EFE.

صدها معترض در اعتراض به محدودیت های جدید به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا به خیابان ها آمدند. عکس EFE.

نتیجه این اعتراضات خشن دستگیری حدود 25 معترض و اعلام وضعیت فوق العاده در شهرداری بود.

منع رفت و آمد و جریمه

در شب اول منع رفت و آمد ، پلیس حدود 3600 جریمه را صادر كرد برای افرادی که این معیار را رعایت نکرده اند.

اگرچه 80٪ از افرادی که شب گذشته از ایستگاه های بازرسی پلیس عبور کرده اند دارای فرم های معتبری بودند که دلیل خوبی برای حضور در خیابان بین ساعت 21:00 (20:00 به وقت گرینویچ) و 4:30 صبح (03: 30 به وقت گرینویچ) داشته است ، پلیس اذعان کرد که آنها مبلغ قابل توجهی 95 یورو را به دلیل نقض قانون منع رفت و آمد فعلی به همه واحدها صادر کرده اند.

“یک شب دراماتیک است. من از آنچه اتفاق می افتد شرمنده ام. در آن زمان و به عنوان شهردار ، به همراه رئیس پلیس و دادستان ، تنها یک راه داشتم: دستور اورژانس با استقرار پلیس برای شورش ها. ما خواهان صلح و آرامش در اورک هستیم. “

مرکز آزمون که توسط معترضین به آتش کشیده شد.  عکس EFE / EPA / EROEN JUMELET.

مرکز آزمون که توسط معترضین به آتش کشیده شد. عکس EFE / EPA / EROEN JUMELET.

اعلامیه a “موقعیت اضطراری” این فقط در موارد اغتشاشات ، بلایا یا تصادفات بزرگ اتفاق می افتد و به شهردار اجازه می دهد تا تمام دستوراتی را که برای حفظ نظم عمومی و محدود کردن خطر ضروری می داند ، صادر کند.

حدود صد نفر در استین آنها درست همزمان با اعمال محدودیت ، مهمانی را با موسیقی و الکل تشکیل دادندبه همین دلیل ، پلیس مجبور به مداخله شد تا جلسه خاتمه یابد ، که باعث جراحت جزئی مامور و حمله آتش بازی به پلیس و دستگیری 14 جوان شد.

پلیس تلاش کرد تا اعتراضات را در خیابان های هلند متفرق کند.  عکس از EFE / EPA / ROBIN VAN LONKHUIJSEN.

پلیس تلاش کرد تا اعتراضات را در خیابان های هلند متفرق کند. عکس از EFE / EPA / ROBIN VAN LONKHUIJSEN.

برای این ناهار ، مراکز آمستردام و آیندهوون نیز با برنامه ریزی اعتراضات جدید “منطقه خطر” برای امنیت اعلام شدند.

منع رفت و آمد که از شنبه شب به اجرا درآمد ، اولین محدودیت تحرک است که از مارس سال گذشته به عنوان اقدامی اجباری در هلند اعمال شد. تا پیش از این ، فاصله اجتماعی و انزوا در خانه “توصیه” بود و مردم هنوز هم می توانستند بدون توجیه دلایل خود در هر زمان بیرون بروند. EFE

منبع EFE

AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *