حمله شدید رژیم علیه رسانه ها

[ad_1]

رژیم نیکلاس مادورو آغاز شده است حمله ای دیگر علیه رسانه های مستقل در ونزوئلا ، که قبلاً با سیاستهایی که دنبال می کند ، ویران شده است.

گروه های پلیس ابتدا کانال تلویزیون دیجیتال VPITV را برچید، و بعد روزنامه پانوراما را ببندید، مستقر در ایالت زولیا (غرب) و با 106 سال گردش.

“مقامات دولت مادورو تجهیزات انتقال ، دوربین ها ، رایانه ها را ضبط کرد، از جمله سایر ابزارهای مادی کار ، برای انجام کار روزنامه نگاری ضروری است ” VPITV از طریق بیانیه و آنها تصریح کردند که او بدون حکم دادگاه است.

آنها توضیح می دهند که این روش توسط کارگران کمیسیون ملی ارتباطات از راه دور (Conatel) و اداره تلفیق گمرک و مالیات ملی (Seniat) انجام شده است که در دو مرکز کانال در شرق کاراکاس حضور داشتند.

استقرار پلیس در کاراکاس.  (AP)

استقرار پلیس در کاراکاس. (AP)

وی افزود: “آنها بدون ارائه دستور كتبی ، از تسهیلات بازرسی كردند ، از مقامات سedال كردندنیاز به اسناد و اطلاعات عملیاتی و اداری. آنها حتی کلیدهای فرآیندهای انتقال را درخواست کردند و همچنین ایمیل های مربوط به عملکرد VPITV را بررسی کردند. “کانال همچنان ادامه دارد.

یک کارمند VPITV توضیح داد که این روش از ظهر شروع شد و بیش از پنج ساعت طول کشید. “آنها همه چیز را از مطالعه و سایر مناطق گرفتند. آنها چیزی نگذاشتند“این منبع که از ترس تلافی جویی خواست نامش فاش نشود گفت.

در بیانیه ، کانال در نظر دارد که این اقدامات “یک واقعیت بارز سانسور که مانع از تداوم “عملیات خود” و اعمال آزادی مطبوعات در ونزوئلا می شود.

“این است یک قسمت جدید از اقدامات آزار و اذیت و سانسور علیه مطبوعات مستقل در ونزوئلا از رژیم نیکولاس مادورو “، در بیانیه آمده است ، و افزود که مقامات” مانع پخش مستقیم رویه “شدند.

آنها یک روزنامه تاریخی را تعطیل می کنند

روزنامه پانورامااین روزنامه گزارش داد ، در ایالت زولیا (غرب) مستقر است و با 106 سال گردش ، همچنین در ساعات اخیر توسط مودیان مالیات تحریم شده است ، این اقدام “شامل اعمال حق و تعهد اطلاع از حضور وی در اعمال حق اساسی نیست”. از طریق اینستاگرام.

“مجلس سنا مقر پانوراما به مدت 5 روز بسته است، پس از بازدید کمیسیون سازمان از این تحریریه ، در ماراکایبو (پایتخت زولیا). به گفته دادستان ، این اقدام براساس عدم رعایت تعهدات رسمی قانون مالیات است “، این رسانه در شبکه اجتماعی افزود.

وب سایت پانوراما از روز پنجشنبه با مشکلات سوخت گیری مواجه شده است ، اگرچه مرکز خرید در این مورد توضیحی نداده است.

همچنین دفتر خاطرات Tal Cual وب سایت را به دلیل “حمله دیجیتال” محکوم کرد که باعث “عوارض دسترسی می شود که سرعت بارگیری را کاهش می دهند و از بروزرسانی آن جلوگیری می کنند.”

این رسانه ها از طریق توییتر گفتند: “ما در تلاش هستیم تا بر این تجاوز جدید به آزادی بیان غلبه کنیم. در حال حاضر ، ما همچنان از طریق رسانه های اجتماعی گزارش می دهیم.”

منبع: EFE

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *