حداقل دو نفر پس از فروپاشی کنیسه کشته شدند

[ad_1]

در بحبوحه درگیری ها در نوار غزه در اسرائیل ، یک جشن مذهبی دیگر به فاجعه ختم شد و بلافاصله آنچه را که در پایان ماه گذشته در کوه مرون رخ داد ، هنگامی که 45 نفر کشته شدند ، تحت فشار در تعطیلات لاگ باومر ، له شد.

این یکشنبه ، حداقل 2 کشته و بیش از 150 زخمی باعث فروپاشی تریبون دیگری شد ، این بار کنیسه گیوات زئوف، یک مستعمره اسرائیل در نزدیکی بیت المقدس ، مقامات اسرائیلی گفتند.

خدمات اورژانس مگن دیوید آدوم (MDA ، معادل صلیب سرخ) گزارش می دهد که “پزشکان و کادر پزشکی به 60 مصدوم کمک می کنند ، از جمله ده باس

بر اساس این گزارش ، مرگ ها یک پیرمرد 50 ساله و یک پسر 12 ساله. بیشتر مجروحان به بیمارستانهای اورشلیم منتقل شدند. آنها گفتند که پنج نفر از آنها جدی هستند و ده نفر نیز به شدت مجروح شده اند.

سخنگوی خدمات امداد و نجات به کانال 13 محلی گفت که امدادگران بیش از 157 نفر را تحت درمان قرار دادند.

صدها م faithfulمن در کنیسه جمع شده بودند تا جشن بگیرند شاووت (پنطیکاست) چه موقع جایگاه ها جای خود را به وزن دادند از حاضران

صحنه های ناامیدی در زمین لغزش دیگری در تعطیلات مذهبی در اسرائیل.  این بار در جشن Shavuot ، در یک کنیسه نزدیک اورشلیم.  عکس AFP

صحنه های ناامیدی در زمین لغزش دیگری در تعطیلات مذهبی در اسرائیل. این بار در جشن Shavuot ، در یک کنیسه نزدیک اورشلیم. عکس AFP

به گفته سخنگوی مگن ، دیوید آدوم ، این سازه “در حال ساخت” است. “نماز خواندن در این بنا ممنوع بود“فرمانده پلیس اورشلیم گفت ، دورون تورگمان.

اولین تصاویر منتشر شده توسط رسانه های اسرائیلی مراحل پشت کنیسه را نشان می دهد ، جایی که ده ها مرد در حال نماز هستند ، فقط در چند ثانیه شکستباعث حرکت گسترده جمعیت می شود.

فاجعه در اسرائیل ، ده ها کشته توسط یک سفر حج بزرگ

سلف جشنواره Lag Baomer

در 24 آوریل ، سکوت در میان جمعیت در تعطیلات یهودیان تاخیر باومر در کوه مرون باعث 45 کشته و بیش از صد زخمی شد.

گزارش های اولیه حاکی از آن است که سطح نمایشگاهی در یکی از کنسرت ها که حدود 100000 نفر در آن شرکت کرده بودند ، کاهش یافته و فرو ریخته است. اما بعداً گزارش شد که وقتی برخی از افراد از یکی از جایگاه ها سر خوردند ، طاعون برافروخته شد.

یک افسر پلیس اسرائیل توضیح داد که ده ها نفر از شرکت کنندگان در جایگاه خود به زیر کسانی افتاده اند که باعث این امر شده است جلوه دومینوی “خرد کردن”.

آبراهام دانیل امبون آرژانتینی جوان (21 ساله) ، که یکی از 45 نفری بود که در این فشار مهلک جان خود را از دست داد ، در این حادثه درگذشت.

آبراهام امبون جوان آرژانتینی یکی از کشته شدگان سکوت اسرائیل بود.  با مجوز از رادیو جای

آبراهام امبون جوان آرژانتینی یکی از کشته شدگان رژیم صهیونیستی بود. با مجوز از رادیو جای

این جوان در مدرسه ادبیات دینی تحصیل می کند یشیوا هیچال ییتزجاک، در اورشلیم و پسر خاخام بود دیوید امبون از جامعه سوکا دیوید در بوینس آیرس.

اوری کیستنماخریک آرژانتینی 18 ساله دیگر که سه ماه پیش به اسرائیل مهاجرت کرد ، از فشار جشن لاگ باومر در کوه مرون ، جایی که بقایای خاخام شیمون بار یوجای در آنجا آرام گرفته است ، جان سالم به در برد.

منبع: آژانس ها.

DS

همچنین ببینید

ویدئو: درد هنگام خداحافظی از دانیل آمبون ، جوان آرژانتینی که در سکوت در اسرائیل درگذشت

بنیامین نتانیاهو ، در محل مرگ 44 نفر در اسرائیل:

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *