جو بایدن گفت دستیابی به موفقیت در کاپیتول “ضربه ای بسیار جدی به ملت” است

[ad_1]

در بحبوحه حداکثر تنش در ایالات متحده ، جو بایدن گفت که تعطیلات در پایتخت است “این ضربه بسیار مهمی به ملت است.” همچنین ، رئیس حزب دموکرات از دونالد ترامپ خواست تا در تلویزیون ظاهر شودقانون اساسی را کنار بگذارید.

بایدن تواطمینان حاصل کرد که با آغاز جاده های منتهی به پایتخت ، دموکراسی کشور “تحت حمله بی سابقه ای قرار دارد” تمرکز نیروهای فدرال.

من از رئیس جمهور ترامپ می خواهم که اکنون در تلویزیون ملی ظاهر شود و سوگند خود را ادا کند، بایدن از قانون اساسی دفاع و خواستار پایان دادن به این محاصره شد. “

رئیس جمهور منتخب در توییتر خود افزود: “صحنه های هرج و مرج در پایتخت نمایانگر ما نیست. آنچه می بینیم تعداد کمی از افراط گرایان است. این مرز فتنه است و باید پایان یابد. اکنون. “

در واقع ، این وضعیت شدید در ایالات متحده چهارشنبه به دلیل اعتراض پیروان در حال رخ دادن است دونالد ترامپ ، رئیس جمهور کنونی در ورودی پایتخت.

به دلیل تظاهرات ، سنا بحث کالج انتخاباتی را که در آن پیروزی جو بایدن تأیید خواهد شد ، متوقف کرد.

بیشتر ظهرها هرج و مرج و گاوبازی ادامه داشت و حداقل یک نفر در حمله معترضین به حمایت از ترامپ در کنگره آمریکا مورد اصابت گلوله قرار گرفت و زخمی شدهمانطور که توسط منابع خدمات اورژانس در کانال محلی فاکس تأیید شده است.

خشونت ها به گونه ای بالا گرفت که شهردار دموکرات های شهر واشنگتن ، موریل الیزابت بوثر ، تصمیم گرفت که پایتخت ایالات متحده از ساعت 18 عصر داشته باشد از این چهارشنبه (20 در آرژانتین).

همانطور که پلیس سعی کرد معترضان را درهم بکشد ، ترامپ خودش خواستار آرامش بود. و از پیروان خود خواست “صلح و آرامش خود را حفظ کنند”.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *