جو بایدن قصد دارد کلیه امتیازات جدید نفت و گاز در ایالت های فدرال و آبهای ایالات متحده را به حالت تعلیق درآورد

[ad_1]

رئیس جمهور جو بایدن در شرف تحمیل است مهلت قانونی در مناقصه های جدید فدرال برای نفت و گاز واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد ، طبق گفته سه نفر از افراد مطلع در این چهارشنبه ، این شركت خواست شرط ناشناس ماندن شود زیرا این طرح هنوز نهایی است.

این حرکت یکی از جسورانه ترین وعده های مبارزاتی او را برای آب و هوا برآورده می کند ، اما او آن را پیدا خواهد کرد مقاومت شدید تولید سوخت فسیلی

مردم گفتند کاخ سفید اسنادی را آماده کرده است که مناقصه های جدید نفت و گاز در اراضی و آبهای فدرال را متوقف می کند ، در حالی که دولت جدید این برنامه را بررسی می کند. مهلت قانونی تأثیری در مجوزهای موجود نخواهد داشت ، به این معنی که حفاری در زمین های عمومی ادامه خواهد یافت در غرب و در خلیج مکزیک.

مهلت قانونی تأثیری بر مجوزهای موجود در غرب و خلیج مکزیک ندارد.  عکس: خبرگزاری فرانسه

مهلت قانونی تأثیری بر مجوزهای موجود در غرب و خلیج مکزیک ندارد. عکس: خبرگزاری فرانسه

تفاهم نامه باقی مانده است لاستیک یک فرد نزدیک به کاخ سفید ، که خواست نامش فاش نشود ، گفت که منوط به تصویب نهایی است ، زیرا اعلام نشده است.

مقامات دولت همچنین در نظر گرفتن مهلت قانونی برای مجوزهای جدید زغال سنگ فدرال را در نظر گرفته اند ، اما یک فرد آشنا به این طرح گفت که مقامات مخالف این احتمال هستند.

بایدن قصد دارد مراحل چهارشنبه را برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای و نقش علم را بالا ببرید در تصمیم گیری فدرال. سایر سیاست های جدید شامل حفاظت از 30 درصد از اراضی و آبهای فدرال تا پایان دهه و شناسایی تغییرات آب و هوایی به عنوان اولویت امنیت ملی.

همیشه مطابق با پست ، وقتی از کاخ سفید و وزارت کشور س askedال می شود ، حاضر به اظهار نظر نشد

در جریان این کارزار ، بایدن متعهد شد “مجوزهای جدید نفت و گاز در زمینها و آبهای عمومی” را منع کند ، بدون اینکه دقیقاً مشخص کند چه عواملی منجر به چنین ممنوعیتی می شود.

این مجوزها برای اراضی فدرال و محلی تقریباً یک چهارم تولید کربن سالانه این کشور را تشکیل می دهند. برنامه حفاری نیز تولید می کند 11.7 میلیارد دلار درآمد مالیاتی برای دولت های فدرال ، ایالتی ، محلی و قبیله ای سال گذشته ، طبق گزارش خدمات درآمد منابع طبیعی وزارت امور داخله.

کلارین با اطلاعات واشنگتن پست می نویسد

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *