جو بایدن در اولین یکشنبه خود به عنوان رئیس جمهور ناهار را در یک رستوران آرژانتینی صرف کرد

[ad_1]

جو بایدن در اولین یکشنبه خود به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده ، این مراسم را در طول زندگی خود تکرار کرد و همراه با خانواده اش ، این بار در محله ای نزدیک کاخ سفید ، به ماس رفت.

تعجب در هنگام خروج وقتی محیط اتومبیل های تاریک و زره پوش در چند بلوک از محل متوقف شد تا رئیس جمهور بتواند ناهار را بخرد و جزئیاتی وجود داشت که تعداد کمی متوجه آن شدند: رستوران یک آرژانتینی را انتخاب کرد برای اولین وعده غذایی خود در حال حرکت در این مرحله جدید از زندگی خود.

بایدن حدود ظهر در یک مراسم مذهبی در کلیسای کاتولیک مقدس ترینیتی در محله جورج تاون شرکت کرد ، کلیسایی که در زمان معاونیت رئیس جمهور در آن حضور داشت. کاروان وی پس از 35 دقیقه اقامت در آنجا ، حدود 19 دقیقه بعد به کاخ سفید رسید و این مدت طولانی برای سفر کوتاه به عمارت ریاست جمهوری بود.

آیا این ، همانطور که روزنامه نگاران رئیس جمهور را در حرکات وی همراهی کردند ، بایدن دستور داد که کاروان در بازگشت متوقف شود تا پسرش هانتر بتواند برای خرید یک “باگت” معمولی (یک نان کرکی مخصوص به شکل حلقه ای که معمولاً با آن پر می شود) پایین برود. موارد مختلف) در Call Your Mother ، یک فروشگاه سبز صورتی در گوشه Calle O و 35.

صاحب مکان دانیلا موریرا کامیا از کوردوبا ، یک آشپز حرفه ای است که قاشق چوبی خود را به یک غذای شاخص در واشنگتن دی سی تبدیل کرده است ، جایی که او در حال حاضر چهار فروشگاه را افتتاح کرده است و در حال راه اندازی یک پنجم است. سال گذشته ، موریرا به عنوان یکی از 30 کارآفرین برتر زیر 30 سال در ایالات متحده انتخاب شد.

پسر بایدن از آنجا دور شد و چند دقیقه را برای ثبت سفارش ترک کرد. در همین حال ، دخترانش فینگان و میسی که آنها نیز در این مراسم مذهبی شرکت کرده بودند ، به همراه پدربزرگ ، رئیس جمهور و سرویس های مخفی در ماشین ماندند.

در حالی که سفارش آماده می شد ، ده ها نفر از ساکنان در اطراف این محله سنتی پایتخت آمریکا قدم می زدند و از دیدن انبوه ماشین ها و نگهبانان در گوشه ای تعجب می کردند.

وی گفت ، موریرا فقط 10 دقیقه زودتر تجارت خود را ترک کرد کلاریون. یکی از همسایگان عکسی از کل جنبش امنیتی را در گوشه ای برای او فرستاد و به او هشدار داد ، “من فکر می کنم چیز مهمی وجود دارد” ، بدون اینکه بداند چه کسی است. “من نمی توانستم ارتباط برقرار کنم و بعد از مدتی مدیرم تماس گرفت و گفت:” هیچ شوخی ندارد ، رئیس جمهور آنجا بود.

دانیلا موریرا ، صاحب کوکتل کوردان در بار در واشنگتن ، جایی که جو بایدن یکشنبه ناهار خود را در آن خریداری کرد.

دانیلا موریرا ، صاحب کوکتل کوردان در بار در واشنگتن ، جایی که جو بایدن یکشنبه ناهار خود را در آن خریداری کرد.

موریرا می گوید بایدن یک نان شیرینی کنجد با پنیر خامه ای و برخی از انواع کلاسیک تر خریداری کرده است. وی گفت: “حقیقت این است که من شوکه شده ام.” “تلفن من بعد از بازدید مدام زنگ می زد.”

کردوان می گوید که به دلیل عواقب ، آنها در حال آماده شدن برای فروش بیشتر در این روزها هستند. “امیدواریم که دوباره برگردی. ما تحت تأثیر قرار گرفتیم ، او فقط چهارشنبه پس از 4 سال بسیار تاریک برای واشنگتن ، کار خود را آغاز کرد. این واقعیت که آخر هفته اول خاموش می شود تا مخفی نشوید ، یک لذت است. این نشان می دهد که او رئیس جمهور مردم است ، نه پنهان کاری. “

و ابراز آرزو کرد: “ما امیدواریم که او برگردد ، و به بسیاری از مشاغل و رستوران هایی برود که پس از هر اتفاقی که می خواهد به آنها کمک کند.”

واشنگتن ، خبرنگار

CB[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *