جولیا ، همسر وفاداری که الکسی ناوالنی به او اطمینان می دهد زندگی خود را مدیون است

[ad_1]

در بیمارستان یا جلوی پلیس ، الکسی ناوالنی تقریباً همیشه با همسرش جولیا دیده شده است که رهبر مخالف روسیه اطمینان می دهد که زندگی خود را مدیون مسمومیت ادعا شده در آگوست سال گذشته است.

“یو-لی-آ! Yu-li-a! “پس از دستگیری دشمن به محض بازگشت دشمن به خانه پس از پنج ماه بهبودی در آلمان ، جمعیت هنگامی که او به تنهایی در سالن ورود به فرودگاه Sheremetyevo مسکو ظاهر شد ، فریاد زدند.

درست قبل از آن ، جلوی اهداف نیمی از جهان ، جولیا ناوالنایا هنگام کنترل گذرنامه شوهرش را بوسید. دقایقی بعد پلیس وی را با خود برد. او به سادگی اظهار داشت که شوهرش “نمی ترسد”.

وی افزود: “و من نمی ترسم و از همه می خواهم كه نترسند.”

وقتی الکسی ناوالنی موانع را پشت سر گذاشت ، همسرش متوجه شد افزایش توجه در حوزه عمومی.

خصوصاً از ماه آگوست در اومسک (سیبری) ، هواپیمایی که شوهرش در آن سفر می کرد پس از از دست دادن ناوالنی از هوش رفت و سو raising ظن به مسمومیت وی را به وجود آورد.

دقایقی قبل از اینکه پلیس او را دستگیر کند ، آخرین عکس الکسی ناوالنی و همسرش در کنار هم ، در دفتر مهاجرت در فرودگاه مسکو.  عکس: AP

دقایقی قبل از اینکه پلیس او را دستگیر کند ، آخرین عکس الکسی ناوالنی و همسرش در کنار هم ، در دفتر مهاجرت در فرودگاه مسکو. عکس: AP

او آسمان و زمین را منتقل کرد تا شوهرش را به آلمان منتقل کند ، دور از محیط تاریک بیمارستان استانی که در آن بستری شده بود ، پر از ماموران مخفی که او را متهم به فشار به پزشکان کرده بود.

درخواست از ولادیمیر پوتین

در حالی که رهبر مخالفان بین مرگ و زندگی می جنگند ، وی با خونسردی خبرنگاران را در جریان می گذارد و پزشکان را در راهروها تعقیب می کند تا این که مستقیماً از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در نامه ای عمومی س asksال می کند. که شوهرش در خارج از کشور درمان شده است.

در پایان ، رئیس جمهور روسیه پذیرفت که یکی از سرسخت ترین رقبای او به برلین تخلیه شده است.

“این وحشتناک بود. اما من نباید آرام باشم (…) من همسر او هستم. اگر غرق شوم ، تمام دنیا مانند یک دومینو غرق می شود. بنابراین من همه تلاش خود را کردم تا آرام باشم” و “جلو بروم”. در یوتیوب یوری دود

الكساندر باونوف از مركز كارنگی مسكو گفت: این لحظه “او را از دستیار به شخصیت اصلی تبدیل كرد.”

جولیا و الکسی ناوالنی ، روز یکشنبه در پرواز از برلین به مسکو.  عکس: خبرگزاری فرانسه

جولیا و الکسی ناوالنی ، روز یکشنبه در پرواز از برلین به مسکو. عکس: خبرگزاری فرانسه

اپیزود او همچنین دارای عنوان “قهرمان سال” از روزنامه نوایا گازتا (مربوط به مخالفان) است ، که چاپ کرد “نوالنی خوش شانس بود. نه برای زنده ماندن تازه کار (…) ، بلکه با همسرش جولیا.

الکسی ناوالنی هنگام خروج از کما گفت: “جولیا ، تو من را نجات دادی”.

حضور در شبکه ها

جولیا ناوالنایا ، 44 ساله به عنوان همسرش ، موهای بور و چشمان روشن ، فارغ التحصیل رشته اقتصاد است. آنها در سال 1998 ملاقات کردند و در ماه آگوست گذشته ، زمانی که حریف در بیمارستان برلین در کما بود ، با هم دیدار کردند. 20 سال ازدواج کرده است.

برخلاف ولادیمیر پوتین که به زندگی شخصی خود بسیار مشکوک است ، ناوالنی تصویری ساخته است. هم او و هم همسرش با افتخار در شبکه های اجتماعی خانواده خود را نشان می دهند ، ظاهرا کاملاً معمولی ، متحد و خندان ، همراه با فرزندانشان داریا (20 ساله ، دانشجو در آمریکا) و زایار ، 13 ساله.

اولین تصویر منتشر شده توسط ناوالنی در حال بهبودی از اتهام مسمومیت ، در یک بیمارستان در برلین در ماه سپتامبر بود.  جولیا ، کنار او.  عکس: AP

اولین تصویر منتشر شده توسط ناوالنی در حال بهبودی از اتهام مسمومیت ، در یک بیمارستان در برلین در ماه سپتامبر بود. جولیا ، کنار او. عکس: AP

انبوه ، زوج فتوژنیک ، از قدرت تصویر آگاه هستند. وی اخیراً با طنز در اینستاگرام با اشاره به همسرش که سبکی متواضع و مدرن دارد ، “عکس عاشقانه” لایک بیشتری خواهد داشت “

این آژانس به خبرگزاری فرانسه گفت: “نقش او تغییر کرده است. از همسر یک سیاستمدار ، او خودش یک سیاستمدار شده است. او دارای جذابیت و جذابیتی است ، او فردی خلاق و شجاع است و در صورت لزوم به راحتی می تواند همسرش را جایگزین کند.” کنستانتین کلاچف ، دانشمند علوم سیاسی.

باونوف گفت: “همه کسانی که ناوالنی را می شناسند جولیا را می شناسند. از این نظر ، او با او سیاست می کند.” “افرادی هستند که خیلی بیشتر از او با ناوالنی همدردی می کنند.”

به نظر می رسد مقامات روسی از “سناریوی بلاروسی” می ترسند که در آن سوتلانا تیژانوفسایا ، همسر یک مخالف بسته ، چهره یک جنبش تاریخی ضد دولتی شده است.

یک رسانه متعلق به میلیاردر کنستانتین مالوفیف ، نزدیک به کرملین ، روز شنبه این زوج را تهدید کرد که ادعا می شود تصاویر صمیمی حریف را با زنان دیگر منتشر می کند و از جولیا می خواهد در عوض “تیانوفسکا روسیه” نشود. “بازی سیاست را انجام ندهید”.

یولیا ناوالنایا یک روز پس از بازگشت به روسیه عکسی از این دو نفر منتشر کرد که در هواپیما با همدستی به یکدیگر نگاه می کردند ، با عبارت “هیچ چیزی وجود ندارد که ما نتوانیم بر آن غلبه کنیم” همراه با قلب قرمز.

منبع: خبرگزاری فرانسه

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *