جسد فابیان نونس ، شریک جراح پلاستیک آرژانتینی ، آندرس گالفراسکولی را شناسایی می کند

[ad_1]

پلیس میامی-داد روز دوشنبه گفت که جسد را پیدا کردند فابیان نونس، شوهر جراح پلاستیک آندرس گالفراسکولی، پس از فروپاشی برجهای Champlain ، در Surfside ، به همراه دخترشان صوفیا ناپدید شدند.

افراد نزدیک به خانواده گفتند کلاریون که آنها آخر هفته با هم ارتباط برقرار کنند شکل ظاهری اجسام Gulfrascoli و صوفیه.

روز جمعه ، جسد وکیل 26 ساله آرژانتینی نیکول “نیکی” لنگسفلد در ویرانه های ساختمانی پیدا شد که در 24 ژوئن در سورفساید فرو ریخت.

در میان 9 آرژانتینی مفقود شده ، اجساد عکاس قبلاً نجات یافته است گراسیلا کاتاروزی، دخترش استلا، والدینش جینو ی گراسیلا (مادر اروگوئه ای است) و خواهرش آندره. همچنین در ایلان نایبریف، دانشجوی 21 ساله فیزیک.

آنها به دنبال پسر دیگری بودند

آندرس گالفراسکولی ، 44 ساله ، یک جراح پلاستیک بود و به همراه شریک زندگی خود فابیان نونز 55 ساله و دختر 5 ساله آنها سوفیا در اثر سقوط ناپدید شد.

آنها به مجموعه منتقل شده بودند ، در متر فاصله ای از دریا در ساحل میامی ، در خیابان کالینز. آنها در آپارتمان دیگری زندگی می کردند ، اما آنها یک روز قبل از سقوط به داخل این ساختمان نقل مکان کرده بودند. آنها بلیط هایی داشتند که هفته بعد از فاجعه به آرژانتین برگردند.

آندرس و فابیان از اولین زوج های آرژانتینی بودند که شکم خود را در ایالات متحده جایگزین کردند. همانطور که می توانست بداند کلاریون، در این آخرین سفر آنها قصد داشتند این کار را برای بار دوم انجام دهند.

آندرس گالفراسکولی.

آندرس گالفراسکولی.

هنگامی که او تصمیم گرفت به تنهایی کار کند ، گالفراسکولی اتحادیه های حرفه ای خود را با یک همکار از ایالات متحده و دیگری از مکزیک آغاز کرد ، چیزی که باعث شد او چندین سفر به مکزیک داشته باشد. اما Galfrascoli از ابتدا ، در Recoleta آغاز شد.

وی مدرک پزشکی را از Universidad Nacional Del Nordeste دریافت کرد. گویا ، در فضای داخلی کورینتس ، زادگاهش است. با این عنوان و پس از مرگ پدرش ، برای اقامت در بیمارستان Argerich به بوینس آیرس سفر کرد.

او یک آپارتمان در Recoleta ، همان محله ای که دفتر کار خود را در آن دارد ، در Avenida Santa Fe اجاره کرد.

به نوبه خود ، فابیان ، که او حسابدار و همچنین نمایشنامه نویس است، در سال 2013 اولین نمایش “کامیلا”.

شماره ها را به روز کنید

مقامات هنگام کار بر روی ترمیم اجسادی که امروز وظایف نجات آنها تسریع شده است ، گفتند که آنها دیگر به دنبال بازماندگان نیستند و اکنون وظیفه ترمیم اجساد و شناسایی آنها است.

بدنبال شناسایی اجساد در برجهای شامپلین باشید.  عکس AFP.

بدنبال شناسایی اجساد در برجهای شامپلین باشید. عکس AFP.

تیم های نظارتی در ساختمان آپارتمان مخوف Surfside اجساد بیشتری را نجات دادند و تلفات موقتی را از سقوط به 94 رساندند.

شهردار شهرستان میامی ، قهوه دانیلا لوین، در کنفرانس مطبوعاتی روزانه خود اعلام کرد که تعداد مفقودان به دلیل فروریختن ساختمان برج های شامپلین جنوبی امروز 22 نفر است ، در حالی که تعداد افراد 220 نفر است.

لوین کاوا خاطرنشان کرد که از میان 94 جسد کشف شده از زیر آوار ساختمان 12 طبقه ، 83 مورد توسط مقامات محلی شناسایی شده است. بستگان 80 نفر از قربانیان شناسایی شده قبلاً مطلع شده اند.

وی توضیح داد: “ممکن است افراد متوفی به عنوان مفقود شده باشند تا زمانی که شناسایی شوند.”

شهردار گفت که هنوز تاریخ مقدماتی برای پایان عملیات در محل وجود ندارد ، اما گفت که این اتفاق ممکن است بین 14 تا 21 روز آینده رخ دهد.

منبع: آژانس ها.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *