جائر بولسونارو پیش از مطالبات استیضاح درباره هرج و مرج در مانائوس هشدار داد: “فقط خدا من را از سمت خود برکنار خواهد کرد.”

[ad_1]

رئیس جمهور برزیل ، ژائر بولسونارو ، این جمعه اطمینان داد که “فقط خدا “او را از سمت خود برکنار خواهد کرددر حالی که پنج حزب مخالف نماینده یک درخواست استیضاح علیه او به دلیل قضاوت در مورد مرتكب كردن یك سری جنایات مدیریتی كه منجر به هرج و مرج انسانی در شهر مانائوس شد ، در بحران به دلیل كمبود اکسیژن برای بیمارانش در بیمارستان ها.

حزب کارگران ، حزب کارگر دموکراتیک ، حزب کمونیست برزیل ، حزب سوسیالیست برزیل و قرمزها نیز خواستار پایان تعطیلات پارلمان شده اند تا بتوانند در مورد بحران جدید هرج و مرج اکسیژن برای مبتلایان به ویروس کرونا در پایتخت آمازون بحث کنند.

تاکنون ، بیش از 60 ادعای استیضاح علیه بولسونارو شمرده شده است ، که جمعه این هفته مسئولیت رویداد مانائوس را اعلام کرد و گفت دولت فدرال “سهم خود” را انجام داده بود.

دادخواست جدید استیضاح می گوید: “رئیس جمهور” باید مسئولیت سیاسی و کیفری داشته باشد آمازون را بدون اکسیژن ترک کنید ، به تحقیقات خرابکاری و کمپین های واکسیناسیون ، جلوگیری از استفاده از بند چانه و تشویق استفاده از ابزارهای محافظت ناکارآمد ، انتشار اطلاعات غلط ، علاوه بر نقض پیمان قانون اساسی بین ایالات و شهرداری ها.

اقوام بیمارانی که به دلیل ویروس کرونا در Manaus بستری شده اند منتظر دریافت اطلاعات هستند.  عکس EFE

نزدیکان بیمارانی که به دلیل ویروس کرونا در Manaus بستری شده اند منتظر دریافت اطلاعات هستند. عکس EFE

رودریگو مایا ، رئیس مجلس گفت که یک فرایند سیاسی “در آینده” قابل تجزیه و تحلیل است ، اگرچه وی از همتای سنا خود ، دیوی الکومبرا ، خواست تا کمیته بحران برای مانائوس را باز کند.

کنگره باید از اول فوریه دارای اختیارات جدید باشد و ممکن است پایگاه پارلمانی که از بولسونارو پشتیبانی می کند با رهبری هر دو اتاق بمانید.

فقط خدا من را از دفتر خارج می کند“بولسونارو در پاسخ به درخواستهای استیضاح برای اقدامات خود در بیماری همه گیر ، كه وی توسط فرماندار سائو پائولو ، متحد سابق خود ، جوآو دوریا ،” نسل كشی “توصیف كرد ، گفت.

و در بیانیه های کانال اضافه شده است باند تلویزیون“آنها می خواهند جهنم را بر زندگی من تحمیل كنند ، خواسته های استیضاح بی فایده است. هیچ كسی طرف فساد نیست. فقط خدا من را از سمت خود بركنار خواهد كرد ، هیچ چیز خاصی درباره من نیست ، آنها اخبار جعلی را می سازند تا مرا بیرون کنند

بیماران کرونا ویروس برای درمان از مانائوس به شهرهای دیگر منتقل می شوند.  عکس EFE

بیماران کرونا ویروس برای درمان از مانائوس به شهرهای دیگر منتقل می شوند. عکس EFE

پس از بحران انسانی در مانائوس به دلیل کمبود اکسیژن برای بیماران مبتلا به Covid-19 ، بولسونارو گفت که وی وزیر بهداشت خود ، ژنرال ادواردو پاسوئلو را برای تأمین تجهیزات فرستاده است.

بولسونارو همچنین گفت که وی به هیچ وجه قابل اتهام نیست ، همانطور که دادگاه عالی فدرال (STF) رای داد مدیر اجرایی نمی تواند اعتراض کند قرنطینه ها و تصمیمات ایالت ها و شهرداری ها.

عالی من را برای نوشیدن آبجو در ساحل فرستاد، به من گفت درگیر نشوم اما من به صحبت های دادگاه گوش ندادم و رفتم تا به درمان زودرس ماناوس ، که رها شده بود ، بپردازم. “

رئیس جمهور اوضاع مانائوس را به عدم استفاده از آنچه وی خواند ، متهم كرد “درمان زودرس” ، یعنی پزشکان هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا را تهیه کنید از بیماران

با اطلاعات آژانس ها

LP

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *