جائر بولسونارو دوباره از قانونی شدن سقط جنین در آرژانتین انتقاد کرد: “من وتو می کنم”

[ad_1]

رئیس جمهور برزیل ، جائر بولسونارو امروز دوشنبه دوباره قانون قانونی برای سقط جنین در آرژانتین را زیر سedال برد و اطمینان داد که اجازه ابتکار عمل مشابه در آن کشور را نخواهد داد.

اظهارات وی زمانی بیان شد که وی با طرفداران خود در کاخ آلوورادا ، محل اقامت ریاست جمهوری جایی که بولسونارو قانون سقط داوطلبانه را رد کرد ، صحبت کرد.

در این زمینه ، بولسونارو شروع به انتقاد از کانال تلویزیونی Globo کرد و رمان های خود را به “انواع دیگر خانواده که به خانواده سنتی برزیل حمله می کنند” متهم کرد.

وی افزود: “آنها می خواهند مواد مخدر را به عنوان راه حلی برای همه چیز آزاد كنند. به هر حال کنگره ما سقط جنین را تأیید نمی کند. و در هر صورت من آن را وتو می کنماو قول داد.

آرژانتین سقط جنین را تأیید می کند. و آیا پاپ چیزی گفت؟“او درباره پاپیستای خورخه برگولیو گفت.

بولسونارو از بخش كلیساهای انجیلی پشتیبانی می كند و وزیر آن در امور زنان و حقوق بشر ، كشیش دامارس آلوس ، جنبشی را در سال گذشته هدایت كرد تا بیمارستان های دولتی نتوانند سقط جنین دختری را كه توسط عمویش در ایالت آلاگواس تجاوز شده است ، معالجه كنند.

بولسونارو همچنین ادعا می کند که در آرژانتین ، “چنان ماکری مورد انتقاد قرار گرفته است که اجازه بازگشت چپ را داده است” به آن کشور.، در رابطه با پیروزی فرمول آلبرتو فرناندز-کریستینا کرچنر در انتخابات 2019

ماکری به برخی از شعارهای چپ پایبند است ، بله“، وی در گفتگو با یکی از طرفداران خود در مقابل ستاد ریاست جمهوری گفت.

منبع: Télam

AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *