توطئه گران ، نژادپرستان و متعصبان ، گروه هایی که از ترامپ حمایت می کنند

[ad_1]

سخنان دونالد ترامپ ، ملی گرای مبارز و تحقیر آمیز از نظر دیگران ، یک کیسه مخلوط از طرفداران را به خود جلب کرد.

از یک طرف ، رئیس جمهور از شهروندان عادی پشتیبانی می کند که از پیشنهادات اقتصادی او برای جهت گیری های لیبرال محکم حمایت می کنند ، اما او همچنین یک حاملگی است جنینی از مردم آواره ، کلاهبرداران و یک گردان از جنبش های راست افراطی. بدیهی است که موارد اخیر مستعد خشونت هستند.

در ردیف اول رادیکال ترین بخشها گروههای حق جایگزین قرار دارند که به آنها “آلت-راست” می گویند. این شبکه ای از افراط گرایان مدرن است که از فناوری جدید برای استفاده استفاده می کنند ایدئولوژی خود را گسترش دهند و پیشنهادهای ترامپ را تبلیغ کنند.

معترضین در مقابل پایتخت مقابل پلیس قرار می گیرند.  (AP)

معترضین در مقابل پایتخت مقابل پلیس قرار می گیرند. (AP)

اتحادیه ضد افترا ، از جمله ، اندرو اورنهایمر، سفیدپوست برتر و ضد یهود ، هکر آمریکایی و تحریک کننده اجتماعی؛ به آگوست Invictusفعال ، وکیل و مدافع راست افراطی از اورلاندو ، فلوریدا. قبلا، پیش از این ریچارد اسپنسر، نمادی از نسل جدید تاپ های سفید “روشنفکر” ، تبلیغ می کند “آگاهی نژادی سفید”.

او در میان آنها برجسته است یک جنبش توطئه اینترنتی معروف به QAnon. او گرایش ضد یهودی شدیدی دارد و تمایل دارد نظریه های غیرمعمولی درباره توطئه های جهانی غیرقابل تایید علیه سفیدپوستان را منتشر کند.

منشأ این گروه یکسان بودن آن را نشان می دهد. آنها آن را در آنجا نگه می دارند کودک نخبه و نخبه فاسد در نهادهای اصلیکه شامل سیاستمداران دموکرات مانند باراک اوباما و بیل کلینتون ، تجار ، هنرمندانی مانند بازیگر تام هنکس و حتی پاپ فرانسیس است.

با گذشت زمان ، آنها نظریه های دیگری از این نوع را اضافه کردند ، از جمله نظریه های مربوط به “همه گیری”: آنها به این اعتقاد داشتند ویروس کرونا در آزمایشگاه ایجاد شد در طرحی برای اهداف اقتصادی یا نسل کشی.

آنها طرفداران ترامپ هستند. رئیس جمهور هرگز حمایت صریح خود را از QAnon نکرد ، اما از آن فاصله نگرفت. علاوه بر این ، او در ماه اوت گذشته با همدردی با آنها چشمک زد ، وقتی در یک کنفرانس مطبوعاتی تأکید کرد که مهم این است که “این آمریکایی ها کشور خود را دوست دارند” و او “آن را بسیار دوست دارد”.

پلیس

در سطح دیگر مشهور هستند شبه نظامیان راست افراطی، بر اساس گزارشی از گروه مطالعه داده پروژه پروژه ACLED و دیده بان شبه نظامی ، بسیار پراکنده است.

پسران مغرور ، “پسران مغرور”، یکی از آنهاست. آنها نئو فاشیست و برترین هستند. این سازمان توسط روزنامه نگار کانادایی ، گاوین مکینز ، بنیانگذار مجله Vice تأسیس شد و در سالهای اخیر با این شهرت برجسته بوده است حمله به مردم بومی ، رنگین پوستان ، مسلمانان و زنان.

پسرهای مغرور در حال حاضر توسط انریکه تاریو کوبایی-آمریکایی اداره می شوند که دسامبر گذشته در جریان تظاهرات طرفدار ترامپ دستگیر شد. پلیس دو قبضه سلاح گرم – که احتمال می رود سلاح را انداخته باشد – و یک “وسیله انفجاری با ظرفیت بالا” پیدا کرده است. این گروه هستند به ویژه خشونت علیه آفریقایی آمریکایی ها و بدخواهان رئیس جمهور جمهوری خواه.

نگهبانان سوگند ، “نگهبانان سوگند”، این قبیله عجیب رزمندگان را نیز تشکیل می دهند. این شركت توسط یك پیشکسوت ارتش بنام استوارت رودز تاسیس شد و “سوگندی” كه نام نظامی وی به آن ارجاع می دهد پلیس و اعضای نیروهای مسلح است. ایالات متحده را در برابر دشمنان “خارجی و داخلی” محافظت کنید.

حقوق بشر ، “حقوق بشر”، یکی از جنبش های تاریخی شبه نظامیان آمریکای شمالی است. وی با آمون باندی ، یک کشاورز اورگونی که با خانواده اش دفاع می کند ، خویشاوند است چرا در زمین های عمومی چرا می کند از ایالات غربی است. در سال 2016 ، او به جایی رسید که در این مورد توسط نیروهای امنیتی مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

اکثر این گروهها در تظاهرات مهم اخیر به نفع ترامپ و در رد پیروزی جو بایدن دموکرات که از آنها به دلیل “ضعف” خود متنفر هستند ، عمل کرده اند. این چهارشنبه ، بسیاری از آنها بخشی از هسته اصلی تظاهرات وحشیانه ای بودند که در پایتخت پایان یافت.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *