تور یکی از بزرگترین کوره های سوزاندن در اروپا

[ad_1]

سه اتاق سوزاندن جنازه آنها 24 ساعت کار می کننددر حالی که ظرفیت ذخیره تابوت ها چند برابر شده است.

با وجود همه تلاش ها ، بزرگترین کوره مرده سازی در جمهوری چک ، واقع در شمال شرقی شهر استراوا ، توسط تعداد فزاینده ای از قربانیان بیماری همه گیر مورد حمله قرار گرفته است.

روز پنجشنبه ، اتومبیل های تشییع جنازه در هر دقیقه کشو تحویل می دادند ، بعضی از آنها با کلمه “COVID” روی آنها نوشته شده است. در این زمان سوزاندن جسد بیش از روزی صد کشو ، تقریباً دو برابر حداکثر ظرفیت آن.

همانطور که عفونت های جدید تایید شده با COVID-19 تقریباً به سطح رکورد رسیده اند ، شرایط بوجود می آید مقصد بدتر شدن

خانه های تشییع جنازه ها هر دقیقه کشوهایی تحویل می دادند که بعضی از آنها با عبارت

خانه های تشییع جنازه ها هر دقیقه کشوهایی تحویل می دادند که بعضی از آنها با عبارت “COVID” همراه بود. عکس: AP

مقامات استراوا در حال سرعت بخشیدن به ساخت کوره چهارم هستند ، اما در همین حال از کمیسیون مرکزی بحران دولت خواسته اند تا به هماهنگی همه گیر کمک کند.

کاترینا سبستووا ، معاون شهردار استراوا گفت: “این وضعیت غیر عادی است.” “اینجا هیچ کس به یاد نمی آورد چیزی شبیه به این. “سوزاندن جنازه متعلق به شهرداری استراوا است.

“به سادگی به این دلیل که 60٪ مرگ نسبت به یک سال قبل داریم. بنابراین ما باید از ظرفیت ذخیره سازی و سوزاندن بدن مراقبت کنیم. “

قبل از ورود همه گیر ، در استراوا به هزاران جسد در ماه. ایوو فورمنچیک ، مدیر آفتابگردان گفت: این رقم پس از افزایش در اواخر ماه اکتبر به 1550 در نوامبر و 1570 در دسامبر افزایش یافت.

کشتی در راهرو سوزاندن جنازه در انتظار است.  عکس: AP

کشتی در راهرو سوزاندن جنازه در انتظار است. عکس: AP

جمهوری چک از بدترین بیماری همه گیر در بهار فرار کرد ، اما سیستم بهداشتی آن در پاییز با شروع موج سقوط کرد. اکنون دوباره تحت تأثیر قرار گرفته است ، زیرا عفونت های جدید برای دومین روز متوالی در روز چهارشنبه به رکورد 17،668 رسید.

افزایش عفونت ها به احتمال زیاد با افزایش مرگ و میر همراه است.

فورمنچیک گفت: “صادقانه بگویم ، من حدس می زنم اوضاع بهتر نخواهد شد ، اما متأسفانه احتمالاً بدتر خواهد شد.”

فریزر موبایل

کوره جنازه ساخته شد ظرف یخچال دار ظرفیت ذخیره سازی خود را 60 تابوت افزایش داده و سپس با افزودن چند عدد ، آن را تقویت کنید فریزرهای موبایل برای صد دیگر اما اتاق های سوزاندن بدن بیشتر از این نمی توانند داشته باشند.

فورمنچیک گفت: “ما دو ماه و نیم بدون وقفه برای تعمیر و نگهداری بدون وقفه کار کرده ایم.” “بنابراین این وضعیت بهینه نیست. این چه مدت می تواند دوام داشته باشد؟ من نگران هستم که به دلیل این استفاده فشرده از کوره های سوزاندن ، آنها هر زمان آسیب جدی ببینند. “

تابوت های آماده کرم.  عکس: AP

تابوت های آماده کرم. عکس: AP

این کشور با 10.7 میلیون نفر جمعیت 794،740 مورد تایید شده و 12،621 مورد مرگ را به ثبت رسانده است. ماه نوامبر با 4937 مرگ ماه با بیشترین مرگ بود.

استراوا پایتخت منطقه موراویا-سیلزی است که به همراه یک منطقه دیگر رتبه نخست را در تعداد مرگ و میر ناشی از ویروس دارد که حدود 1500 نفر است.

وزیر کشور جان هاماچک ، رئیس کمیته مرکزی بحران ، قول داده است که یک سیستم برای آن ایجاد کند توزیع اجساد در میان سایر کوره های سوزاندن در کشور ، اما برخی قبلاً اظهار داشتند که آنها همچنین به مرز نزدیک هستند.

فورمانچیک گفت: “گزینه سختگیرانه دیگر ، پذیرش فقط تعداد مرده هایی است که قادر به سوزاندن آنها هستیم.”

توسط کارل جانیچک ، آسوشیتدپرس

ترجمه: الیزا کارنلی

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *