تهدید به بستن حساب خود شوید

[ad_1]

شبکه اجتماعی محبوب توییتر پس از آن 12 ساعت حساب دونالد ترامپ را مسدود کرد وقایع خشونت آمیز در پایتخت آمریکا و مستقیماً تهدید به توقف دائمی آن می کند.

“در نتیجه خشونت بی سابقه و مداوم در واشنگتن ، ما خواستار حذف سه توییتrealDonaldTrump شد که امروز به دلیل نقض جدی و مکرر سیاست یکپارچگی مدنی ما ارسال شده است “، این شرکت در توییتر خود گفت.

“این بدان معنی است – آنها ادعا کردند – حسابrealDonaldTrump در مدت 12 ساعت قفل خواهد شد پس از حذف این توییت ها. اگر توییت ها حذف نشوند ، حساب قفل خواهد شد. “

نمایه با توییت های حذف شده ترامپ

نمایه با توییت های حذف شده ترامپ

آنها نتیجه گیری کردند: “نقض قوانین توییتر در آینده باعث خواهد شد حسابrealDonaldTrump برای همیشه به حالت تعلیق درآید. “

پیش از این ، ترامپ از معترضانی که به پایتخت حمله کردند پس از سازماندهی درگیری رودررو با نیروهای امنیتی ، “به خانه خود” خواسته بود. ویدیوی بارگذاری شده در این شبکه اجتماعی توسط این شرکت حذف شده است.

به نوبه خود ، ترامپ کلمات شناختی از معترضان داشت ، که به آنها اطمینان داد “آنها بسیار خاص هستند”. و او بار دیگر بر گزارش ادعای سرقت در انتخابات گذشته اصرار ورزید.

با اجرای قانون منع رفت و آمد در واشنگتن ، شورش ها و. ، حداکثر تنش ها چهارشنبه شب در ایالات متحده ادامه داشت مانده یک زن متوفی و ​​حداقل 15 زخمی.

این چهارشنبه ، ایالات متحده روزی را تجربه کرد که جهان برای مدت طولانی به راحتی فراموش نخواهد کرد: پارلمان اولین قدرت جهانی مورد حمله قرار گرفت معترضین خشن علیه ترامپ ، که وارد جلسه ای شد که برای تصویب پیروزی جو بایدن در انتخابات پیش از انتخابات و تایید شکست ترامپ طراحی شده بود.

با پیشرفت جلسه ، صدها سایبان در اطراف کنگره نرده ها را شکستند ، از دیوارها بالا رفتند ، پنجره ها را شکستند و به طور دسته جمعی وارد ساختمان شدند.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *