تلفن همراه برای بیماران مبتلا به Covid ممنوع است؟ پیشنهاد غیرمعمول رئیس بیمارستانی در اسپانیا

[ad_1]

“خوب تلفن ممنوع است. نامیده نمی شود چرا خانواده باید تماس بگیرند و چرا باید تلفن همراه وجود داشته باشد؟ Dolores Rubio ، مدیر بیمارستان Principe de Asturias در Alcalá de Henares ، شنیده می شود که در صورت نیاز به انتقال یک بیمار مبتلا به کوویید ، آنچه فکر می کند باید انجام شود ، گفت. به طور خاص ، اگر انتقال در بیمارستان همه گیر مورد مناقشه انجام شود ، که دولت منطقه ای به آن منتقل می شود مادرید در دسامبر سال گذشته در میان انتقادات شدید به افتتاح رسید.

بیمارستان پرستار ایزابل زندال ، 80،000 متر مربع نزدیک فرودگاه باراخاس ، که جامعه مادرید در سه ماه ساخته شد و با بودجه اولیه دو برابر – که حدود 50 میلیون یورو بود – نامه ای است که ایزابل دیاز آیوسو ، رئیس جمهور مادرید به هر طرف ارسال می کند باید در مورد همه گیری صحبت کنید که در اینجا ، در اسپانیا، در حال حاضر نزدیک به سه میلیون نفر در سیزده ماه گذشته آلوده کرده است.

ضبط جلسه کار در بیمارستان Alcala de Henares فاش شد اظهارات تأسف بارتر از مدیر روبیو: “این امر (به خانواده) اطلاع داده می شود ، اما هنگامی که آنها آماده حرکت هستند. اطلاع رسانی لازم است ، اما روبیو به همکاران خود گفت هنگامی که (بیمار) در حال ترک بیمارستان است. البته اینها قوانین درونی هستند. سفارت اجازه ورود از طریق تلفن را نمی دهد.

بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در بارسلونا.  این بیماری همه گیر در حال حاضر تقریباً سه میلیون نفر را در اسپانیا آلوده کرده است.  عکس: رویترز

بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در بارسلونا. این بیماری همه گیر در حال حاضر تقریباً سه میلیون نفر را در اسپانیا آلوده کرده است. عکس: رویترز

باران انتقاد

بلافاصله. مستقیما صداهایی بلند شد که خواستار استعفا این مقام بودند وی علاوه بر سمت خود در بیمارستان آلکالا ، بیش از یک دهه مشاور حزب محبوب (PP) بوده است ، جایی که رئیس جمهور دیاز آیوزو در آن فعالیت داشته است.

حتی نایب رئیس جامعه مادرید ، ایگناسیو آگوادو ، که متعلق به Ciudadanos است ، حزبی که حزب PP با آن به دولت مادرید پیوست ، گفت: “شما نمی توانید یک بیمار را محروم کنید تا با خانواده اش صحبت کند ، او نمی تواند شما را محروم کند. برای داشتن یک تلفن همراه ، “گفت آگوادو. و افرادی که طرفدار آن هستند ، فکر نمی کنم که آنها باید در موقعیتی قرار بگیرند که در حال حاضر هستند.

معاون رئیس جمهور مادرید افزود: “من خودم را به جای افرادی قرار می دهم که نمی توانند خانواده های خود را در بیمارستان همراهی کنند و نشان دادن این نگرش برای مدیر قابل قبول نیست.”

در حال حاضر ، دیاز آیوسو از درخواست استعفا از مدیر بیمارستان آلکالا خودداری کرده است.

او ترجیح می دهد وضعیت بیمارستان را که خودش بدون بیمار و با اعتراض کارکنان بهداشت درب منزل باز کرده ، قربانی کند.

رئیس جامعه مادرید ، ایزابل دیاز آیوسو از حزب خلق ، از افتتاح جنجالی یک بیمارستان همه گیر دفاع می کند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

رئیس جامعه مادرید ، ایزابل دیاز آیوسو از حزب خلق ، از افتتاح جنجالی یک بیمارستان همه گیر دفاع می کند. عکس: خبرگزاری فرانسه

شکایت و تناقض

دیاز آیوسو محکوم می کند که زندال ، به نام یک پرستار اسپانیایی که در سفر قرن نوزدهم برای آوردن واکسن آبله به آمریکا شرکت کرده ، رنج می برد آسیب و خرابکاریلوازم الکتریکی خاموش ، سیستم های تهویه خاموش ، مسدود شدن لوله ها ، سرقت مواد مخدر.

تاکنون هیچ تحقیق قضایی یا مدرکی برای حمایت از حملات به بیمارستان وجود ندارد که ظرفیت 1000 بیمار را دارد و از بین نزدیک به 700 متخصصی که برای تأمین نیازهای بیمارستان نیاز دارند ، فقط با 100 نفر افتتاح شده است.

“هیچ بیمارستان اورژانسی دائمی با این مشخصات وجود ندارد و همچنین در کنار فرودگاه بین المللی مانند مادرید باراخاس-آدولفو سوارز ، با اتصال به خطوط سریع السیر ، به یک شبکه حمل و نقل که مستقیماً به بیمارستان متصل خواهد شد ، واقع شده است.” او گفت. رئیس جامعه در مادرید در روز روی کار آمدن این یک ریه واقعی برای مراقبت های بهداشتی است ، یک پمپ اکسیژن است “، کارمند دفاع کرد.

دیاز آیوسو با کنایه گفت: “بیمارستان بزرگ دولتی نمی تواند خبر بدی برای کسی باشد ، مگر اینکه فرقه گرایی سیاسی آن را چنین ببیند.”

رئیس جمهور منطقه در جلسه پنجشنبه این هفته در مادرید گفت: “گمشدن گوشی های پزشکی ، سرقت ، شکستگی ، شکستگی درهای کلید ، جعبه داروهایی که با عجیب در بیمارستان ناپدید می شوند.” وی حزب چپ میانه را Más País نامگذاری کرد ، یک گروه Podemos ، مسئول آخرین انتخابات عمومی در سال 2019.

مادرید خبرنگار

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *