تغییرات بنیادی و سایر تغییرات دقیق

[ad_1]

رئیس جمهور ایالات متحده مهر خود را تحمیل کرد. در این یادداشت ، “بازی اختلاف” با ترامپ.

سنت تاریخی این است که همه روسای جمهور ایالات متحده پس از قبول: مدل سازی از کابینت بیضی قرار دادن آن با توجه به تنظیمات شما (از نظر زیبایی شناختی و عقیدتی). نمونه نمادین از نوع ریاست جمهوری که می خواهد با آن روبرو شود.

در مورد جو بایدن و اینکه چطور این اتفاق مطمئناً با هر کاری رخ خواهد داد ، هر یک از تصمیمات طراحی وی گرفته شد. کاملا بررسی شده با آنچه سلفش دونالد ترامپ انجام داده بود.

قبل از اینکه بایدن روز چهارشنبه به کاخ سفید برسد واشنگتن پست تور Oval Office و مستندات چگونه فضا بود.

جو بایدن در دفتر بیضی شکل.  در پشت آن پرچم آمریکا قرار دارد ، نه نشان نیروهای مسلح که ترومو دستور داده بود.  عکس: خبرگزاری فرانسه

جو بایدن در دفتر بیضی شکل. در پشت آن پرچم آمریکا قرار دارد ، نه نشان نیروهای مسلح که ترومو دستور داده بود. عکس: خبرگزاری فرانسه

بعضی تغییرات آنها خوب هستند؛ پرده های رنگی طلای براق که ترامپ قرار داده بود با سایه تیره دیگری جایگزین شد. فرش آبی شدیدتری گذاشته شد و صندلی نیز تعویض شد.

اما دیگران نشان می دهند ورطه ایدئولوژیک و سیاسی که هر دو مرد را از هم جدا می کند.

یکی از تفاوت های خاص ، جایگزینی تصویری از رئیس جمهور سابق اندرو جکسون بود که در سمت چپ میز با یکی از بنجامین فرانکلین. توضیح رسمی این است که این به دلیل علاقه بایدن است علوم پایه، اما فکر کردن در مورد مفاهیم نژادپرستانه ای که چهره جکسون هنوز بیدار است اجتناب ناپذیر است.

اندرو جکسون بود صاحب بردهو او همچنین کسی بود که قانون انتقال اجباری سرخپوستان را در سال 1830 امضا کرد ، که هزاران نفر را مجبور به ترک زمین خود در شرق رودخانه می سی سی پی کرد و هزاران نفر از آنها را کشت.

فضای جلوی میز جو بایدن ، جایی که می توانید عکس های رئیس جمهور سابق آمریکا را ببینید عکس: AP

فضای جلوی میز جو بایدن ، جایی که می توانید عکس های رئیس جمهور سابق آمریکا را ببینید عکس: AP

در فضای جلوی میز عکس های روسای جمهور سابق آمریکا قرار دارد: جورج واشنگتن ، آبراهام لینکلن ، توماس جفرسون و الکساندر همیلتون.

در مرکز آن همه قرار دارد نقاشی فرانکلین دلانو روزولت، یک سر واضح برای الگوی بایدن که می خواهد از آن پیروی کند: رئیس جمهوری که با یک بحران بزرگ روبرو است ، چالشی شبیه آنچه اکنون کشور با آن روبرو است.

بایدن همچنین پرچم های اختصاص داده شده به شاخه های مختلف ارتش را که ترامپ پشت سر خود داشت ، برداشته و پرچم آمریکا را جایگزین آنها کرد.

در قسمت های مختلف دفتر ، نیم تنه و مجسمه تقدیم به چهره های دیگر تاریخ کشور. یک نیم تنه از وجود دارد مارتین لوتر کینگ جونیور، رهبر حقوق مدنی که در سال 1968 ترور شد و دیگری رابرت اف کندی ، برادر JFK نمادین.

نیم تنه سزار چاوز ، در میان قاب عکس های خانواده بایدن در دفتر بیضی شکل.  پا: استخر

نیم تنه سزار چاوز ، در میان قاب عکس های خانواده بایدن در دفتر بیضی شکل. ساق: استخر

از نظر بایدن ، هر دو شخصیت های مهمی در سال بودند مبارزه برای حقوق شهروندی که در دهه 60 توسعه یافته است.

علاوه بر این آیکون ها ، که توسط همه شناخته شده است ، اشاره های کوچکی به سایر چهره های کمتر شناخته شده وجود دارد ، اما این باعث می شود که بایدن او را تصدیق کند. ماهیت چند قومی آمریکا.

روی میز است نیم تنه ای اختصاص داده شده به چهره سزار چاوز، یک اتحادیه و رهبر حقوق مدنی که تلاش می کرد شرایط بد کاری را که میوه گیران کالیفرنیا متحمل شده اند ، آشکار کند.

درج این نیم تنه در اولین روز دوره کاری بایدن ، همزمان با پیشنهاد رئیس جمهور برای تصویب قانونی بود که به کارگران فاقد سند اجازه درخواست می دهد کارت سبز بلافاصله. مستقیما.

کابینت بیضی شکل در دمای 360 درجه.  عکس: AP

کابینت بیضی شکل در دمای 360 درجه. عکس: AP

نیز وجود دارد ادای احترام به پارکهای رز، زنی که جنبش حقوق مدنی را با امتناع از دادن صندلی خود به یک مسافر سفیدپوست در اتوبوس آغاز کرد و الینور روزولت ، همسر فرانکلین دلانو روزولت.

“برای رئیس جمهور بایدن ورود به دفتری مهم بود منعکس کننده ماهیت متنوع ایالات متحده استاشلی ویلیامز ، معاون مدیر دفتر دفتر بیضی ، به واشنگتن پست گفت و همچنین برای نشان دادن مشخصات وی در تلاش است تا وظیفه خود را بدهد.

شیئی که بایدن من تغییر نمی کنم این میز کار است. همچنین به عنوان شناخته می شود دسکتاپ قاطع ، این هدیه از طرف ملکه ویکتوریای انگلیس در سال 1880 بود و توسط بسیاری از روسای جمهور آمریکا پوشیده شد.

بایدن محتوایی را که در دسک تاپ ظاهر می شود تغییر داده است.  عکس: خبرگزاری فرانسه

بایدن محتوایی را که در دسک تاپ نشان داده شده تغییر داده است. عکس: خبرگزاری فرانسه

آنچه تغییر کرده است محتوای که در دسک تاپ ظاهر می شود. اولین تصاویر بایدن که پشت میز نشسته است مجموعه ای از فنجان ها و کاسه ها و همچنین یک ظرف قلم را نشان می دهد که او دستورالعمل های اجرایی را با آن امضا می کند.

هیچ اثری از وجود ندارد جعبه های کوکاکولا رژیم غذاییکه ترامپ به طور مداوم مصرف می کند ، که طبق برخی نسخه ها مورد نیاز است از طریق دکمه که او به طور خاص در دفتر بیضی نصب کرد.

نقاشی کلارین

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *