تبلیغات باورنکردنی نامزد آندرس آراوز ، که در آن وی 250 دلار به رای دهندگان قبل از انتخابات پیشنهاد داده بود

[ad_1]

کمی بیشتر از یک هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری 7 فوریه در اکوادور ، نظرسنجی ها نشان می دهد که این نامزد اقتصاددان کرهیسو خواهد بود آندرس آراوزچه کسی در دور اول برنده خواهد شد، اما باید به رای گیری برود.

نظرسنجی ها حاکی از آن است که وی 37.4 درصد آرا را به دست خواهد آورد و وی را مجبور به شرکت در دور دوم می کند ، احتمالاً با بانکدار سابق گیلرمو لاسو ، که در حال حاضر با 24.3 درصد آرا در جایگاه دوم قرار دارد.

Arauz ، که در حال حاضر برای برخی از پیشنهادات خود سر و صدا ایجاد می کند ، در روزهای اخیر برای “سخاوتمندانه” برای تولید امواج بازگشت اعلان کمپین که به آبهای قانونی بودن سوال برانگیز

در یک فیلم کمی بیش از 30 ثانیه ای ، این نامزد به مردم اطلاع داد که جمعه می تواند از ستاد حزب در سراسر کشور عبور کند. 250 دلار برداشت کنید به دلیل یارانه ای که اگر می خواست ریاست جمهوری را بدست آورد به همه خانواده ها قول داد.

این ویدئو همچنین توصیه می کند که همه باید بپوشند کارت شناسایی برای بدست آوردن پول

آلبرتو فرناندز و آندرس آراوز وقتی دسامبر گذشته با هم بودند عکس: آرشیو کلارین.

آلبرتو فرناندز و آندرس آراوز وقتی دسامبر گذشته با هم بودند عکس: آرشیو کلارین.

آراوز در سکوهای انتخاباتی خود در سال 2020 پیشنهاد خود را آغاز کرده بود که منجر به این پیشرفت خوش خیم شد: وعده تحقق 1000 تا 1000 خانواده در صورت انتخاب ، در اولین روزهای مسئولیت وی منتقل شود.

فراتر از استراتژی مخاطره آمیز هزینه کردن پول برای حسابی که تنها در صورت پیروزی در انتخابات می توانید پس بگیرید ، ابتکار عمل با برخی از بدترین شیوه های انتخابات ، از جمله خرید رای.

این تنها پیشنهاد آرواز نیست که انتقاداتی را برانگیخته است. قول شما برای 3 میلیارد دلار در کارهای زیرساختی سرمایه گذاری کنید در این کشور به دلیل نداشتن جزئیات در مورد چگونگی تأمین بودجه اکوادور برای چنین مأموریتی در زمینه ای مانند مأموریت فعلی مورد حمله قرار گرفت.

در روزهای اخیر ، آراوز پس از اظهارات وی در جریان بحث ریاست جمهوری در اکوادور ، که اطمینان داد آلبرتو فرناندز تحویل تحویل کالا را تأمین کرده است ، دوباره در کانون توجه قرار گرفته است.4 میلیون دوز واکسن علیه COVID-19 “.

اظهارات آراوز توسط وزیر فعلی اکوادور ، خوان کارلوس زوالوس ، که این ادعاها را در یک کنفرانس خبری رد کرد ، زیر س questionال رفت.

“این به دو دلیل مسخره است ، دلیل اول اینکه آقای (آلبرتو) فرناندز ، صرف نظر از اینکه رئیس جمهور جمهوری (آرژانتین) باشد ، قدرت ندارد ، مگر اینکه مالک AstraZeneca باشد (…) ، هیچ پاسخی نمی دهد ، این به شرکت AstraZeneca بستگی دارد“وزیر گفت ، که همچنین با این واقعیت که خانواده هایش ابتدا واکسینه شده اند نیز مشکل دارد.”

بند دلفین

اگرچه آراوز فقط 35 سال دارد ، سابقه طولانی دارد خیلی زیاد در زمینه دانشگاهی ، مانند حوزه مدیریت. وی بین سالهای 2011 تا 2013 مدیر کل بانکو دو اکوادور بود. سپس ، بین سالهای 2015 و 2017 ، هماهنگ کننده وزیر دانش و استعداد انسانی دولت رافائل کره بود.

وی دارای مدرک اقتصاد و ریاضیات و همچنین فوق لیسانس اقتصاد توسعه و دکترای اقتصاد مالی است. Арауз به چهار زبان صحبت می کند: اسپانیایی ، انگلیسی ، فرانسوی و روسی.

پس از روی کار آمدن لنین مورنو ، آراوز از مناصب اداری دور شد و خود را وقف تحقیقات دانشگاهی کرد. در پایان سال 2017 ، وی رصدخانه دلاریزاسیون را به همراه گروهی از اقتصاددانان تاسیس کرد ، نهادی که به تولید تفکر و تأمل در مورد مسائل اقتصادی.

مانند رافائل کره ای ، Arauz یک است اسپانیایی زبان متقاعد. بنابراین ، در سال 2020 ، او منصوب شد عضو هیئت اجرایی بین الملل مترقی، که شامل معاون رئیس جمهور سابق بولیوی ، آلوارو گارسیا لینرا ، وزیر خارجه سابق برزیل ، سلسو آمورین و خود کره است.

نقاشی کلارین

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *