بیمارستانها روزانه 800 بیمار را می پذیرند و طی دو هفته آنها بدون تخت می مانند

[ad_1]

لندن تحت مراقبت های پزشکی فوری در کوید است. صدیق خان ، شهردار لندن ، “یک وضعیت اضطراری موثر” را در پایتخت اعلام کرد ، زیرا در حال مقابله با تعداد فزاینده ای از موارد ویروس کرونا است. بیمارستان ها شلوغ هستند و برای کنار آمدن با هجوم بیماران تلاش می کنند. در طی دو هفته ، آنها به دلیل کمبود جا نمی توانند بیماران بیشتری را در بیمارستانها پذیرش کنند.

هان پس از گفتگو با NHS لندن ، مقامات محلی ، بهداشت عمومی در انگلیس و خدمات اورژانس در پایتخت ، از “حادثه بزرگ” در نقش دوگانه خود به عنوان شهردار و رئیس مجمع پایداری لندن خبر داد.

یک “حادثه بزرگ” شامل وضعیتی بخصوص فوری یا پیچیده است که نیاز به هماهنگی بین سرویس های اضطراری دارد. آنها قبلاً به دلیل حوادثی مانند آتش سوزی برج گرنفل در ژوئن 2017 و حملات تروریستی به پل وست مینستر و پل لندن در لندن اعلام شده بودند. منچستر بزرگ به دلیل انتشار Covid در ماه آگوست “حادثه بزرگی” را اعلام کرد.

هان در بیانیه ای از لندنی ها خواست

هان در بیانیه ای از لندنی ها خواست “در خانه بمانند”. عکس: خبرگزاری فرانسه

در بیانیه ای ، هان از لندنی ها خواست “در خانه بمانند” و گفت او “حادثه بزرگی” را اعلام كرد و “زیرا تهدیدی كه این ویروس برای شهر ما ایجاد می كند در برهه ای حساس است”. اگر اکنون اقدامات فوری انجام ندهیم ، NHS ما بیش از حد تحت فشار قرار خواهد گرفت و حتی بیشتر مردم خواهند مرد

“پزشکان قهرمان ، پرستاران و کارکنان NHS کار شگفت انگیزی انجام می دهند. اما از آنجا که موارد بسیار سریع در حال افزایش است ، بیمارستان های ما در معرض شلوغی بیش از حد قرار دارند. واقعیت خشن این است که ما تا دو هفته آینده برای بیماران بدون تخت خواهیم بود ، مگر اینکه گسترش ویروس به شدت کند شود. “

لندن تاکنون در اوج زمستانی موارد Covid-19 سخت ترین منطقه در انگلیس است. اکنون نسخه Kentish Covid اکثریت در بیمارستان ها است ، نسخه آفریقای جنوبی نیز وجود دارد ، اما در مقیاس بسیار کوچکتر.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

آمار بیمارستان نشان می دهد که بین 30 دسامبر و 6 ژانویه ، تعداد بیماران مبتلا به Covid در پایتخت 27 درصد افزایش یافته است ، در حالی که بیماران تنفسی 42 درصد افزایش یافته است. تعداد فعلی در بیمارستان ، به دلیل کوید ، 7034 نفر ، 35 درصد بیشتر از اوج آوریل است.

آمبولانس لندن به آنجا می رسد روزانه 8000 تماس اضطراری، در مقایسه با 5500 در یک روز معمول شلوغ.

سایمون استیونز ، مدیر اجرایی NHS انگلیس ، گفت كه بیمارستان های لندن روزانه 800 بیمار كووید را می پذیرند. معادل ظرفیت کل سنت توماس ، یکی از پایتخت ها.

خان به جانسون نامه نوشت تا به دنبال قدرتهای اضافی مانند بستن عبادتگاه ها و درخواست ماسك برای پوشیدن در مناطق شلوغ بیرون از منزل ، مانند خطوط در سوپرماركت ها باشد. انگلیس به دلیل نسخه جدید Covid ، احتمالاً تا مارس تحت محاصره است. این “حادثه بزرگ” وضعیت اضطراری را تشدید می کند.

خبرنگار ، پاریس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *