بهترین دوست و خشونت جنسی کامالا هریس که سرنوشت اولین زن سیاه پوست در کاخ سفید را رقم می زند

[ad_1]

واندا کاگان ، 56 ساله ، بهترین دوست کمالا هریس در نوجوانی بود ، زمانی که آنها در یک گروه رقص در مدرسه مشترک بودند ، و زن جوان قبلاً شرایط رهبری و همدلی را نشان داده است اولین معاون زن رئیس جمهور و اولین سیاه پوست و از نژاد هندی در تاریخ آمریکا.

هریس در اوکلند ، کالیفرنیا متولد شد. اما وقتی او 12 ساله بود ، مادرش شیامالا ، محقق سرطان که از هند آمده بود ، از دونالد هریس ، اقتصاددان جامائیكایی جدا شد و كامالا كوچك همراه مادر و خواهرش مایا به كبك رفت. در دبیرستان شهر کانادا بود که هریس با کاگان ، که بعداً تبدیل خواهد شد ، ملاقات کرد بهترین دوست او ، در رابطه ای که تأثیر اساسی بر معاون آینده رئیس جمهور داشت.

در مصاحبه با کلاریون کاگان ، که اکنون به عنوان مدیر بیمارستان در کبک کار می کند ، از کانادا می گوید ، کامالا “امروز او همان شخصی است که در آن زمان بود: سرگرم کننده ، با اعتماد به نفس ، قوی ، واقعی و واقعی.ل. “و” یک دانشجوی عالی “که عاشق رقصیدن بود ، استعدادی جوان که هنوز هم در کارزارها استفاده می شود.

جدایی ناپذیر: واندا و کمالا در دوران نوجوانی با یکدیگر دیدار کردند.

جدایی ناپذیر: واندا و کمالا در دوران نوجوانی با یکدیگر دیدار کردند.

این دوستی نوجوان با یک وضعیت دراماتیک مهر و موم شده بود ، زیرا در آن سال ها کاگان در خانه مورد آزار جنسی قرار گرفت و هریس با درک شرایط ، او را به زندگی با خانواده اش برد. در بعضي مصاحبه ها ، معاون آينده رئيس جمهور خاطر نشان كرد كه فاجعه اي كه دوستش تجربه كرد ، وي را به تحصيل در رشته حقوق ، وكالت و وكالت سوق داد. یک مبارز برای قربانیان خشونت جنسی.

کامالا هریس در جوانی چگونه بود؟

ما در دبیرستان با هم آشنا شدیم. این مرحله ، به ویژه در یک مدرسه بزرگ ، با تعداد زیادی کودک از زمینه های مختلف اقتصادی اجتماعی و چند فرهنگی ، کاملاً چالش برانگیز بود. این تجربه ما را نزدیکتر کرد. کمالا ورزش نمی کرد اما سرگرمی او رقصیدن بود و من هم این را دوست داشتم. بنابراین ما با دختران دیگر جمع شدیم و یک گروه رقص به نام جادوی نیمه شب تشکیل دادیم. کمالا هم مد بود ، او مد را دوست داشت. ما هر روز با او لباس می پوشیدیم تا در مدرسه تحت تأثیر قرار بگیریم. یادم می آید یکی از همکارانمان از ما پرسید: “آیا شما شلوار جین هستید؟” به هم نگاه کردیم ، خندیدیم و گفتیم: “نه ، نمی کنیم!” امروز او همان شخص قبلی است: سرگرم کننده ، مطمئن ، قوی ، واقعی و واقعی. همیشه بوده است تک تیراندازاو مستقیم ، معقول و منطقی است ، او این را همانطور که هست می گوید و همیشه به شما اجازه می دهد دقیقاً نظر خود را بدانید. کمالا دانشجوی ممتازی بود. مادرش ارزشهای شدید آکادمیک را به دخترانش القا کرد.

آیا آن زمان رهبر بود؟

کامالا ، حتی در دبیرستان ، همیشه یک رهبر بوده است. ما با هم فرهنگ را تغییر می دهیم تا جلسه ای برای “Prom” (فارغ التحصیلی) برگزار کنیم. ما تصمیم گرفتیم که هیچ دختری نباید احساس تقلب کند زیرا بیرون نمی رود. گروه کوچکی از دختران بدون قرار ملاقات به “Prom” رفتند ، همه زنان جوانی که می خواهند یکبار برای همیشه فرهنگ را تغییر دهند!

شما گفتید که او در یک موقعیت شخصی دشوار به شما کمک کرد. چطور بود؟

در دوران دبیرستان در خانه مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. کمالا بهترین دوست من بود ، بنابراین من به او اعتماد کردم. او بلافاصله گفت: “شما باید بیایید و با ما زندگی کنید.” او به مادرش گفت ، و آنها از من دعوت کردند که در خانه آنها زندگی کنم ، جایی که من از یک محیط پایدار ، مطالعه و سالم برخوردار بودم تا زمانی که از دبیرستان فارغ التحصیل شدم.

آیا اکنون با او ارتباط دارید؟

کامالا هریس ، امروز  فاجعه ای که دوست پسرش تجربه کرد ، وی را بر آن داشت تا در رشته حقوق تحصیل کند ، دادستان شود و مبارز قربانیان خشونت های جنسیتی شود.

کامالا هریس ، امروز فاجعه ای که دوست پسرش تجربه کرد ، وی را بر آن داشت تا در رشته حقوق تحصیل کند ، دادستان شود و مبارز قربانیان خشونت های جنسیتی شود.

واندا کاگان ، امروز:

واندا کاگان ، امروز: “کمالا رهبر بلامنازع است: روزی رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد.”

ما اغلب مدتی پس از عزیمت وی ​​به دانشگاه هوارد ارتباط برقرار می کردیم ، اما پس از آن ارتباط ما قطع شد. سپس در سال 2005 ، هنگامی که او به عنوان وکیل دادگستری در کالیفرنیا انتخاب شد ، او را در نمایش اپرا وینفری دیدم. من آن را گوگل کردم و شماره ای برای دفترش پیدا کردم. او بلافاصله با من تماس گرفت. صحبت کردیم ، خندیدیم ، گرفتار شدیم. من از او بخاطر مداخله در آن زمان ، نجات من از شر سوus استفاده کننده و تغییر روش زندگی ام تشکر کردم. بعد به من گفت چقدر این تجربه در حرفه و انتخاب شما تأثیر گذاشته است. وی گفت آنچه برای من اتفاق افتاد باعث انگیزه او برای تبدیل شدن به یک مبارز و ایستادگی برای قربانیان خشونت جنسی شد. در آن لحظه ، من شروع به گریه کردم ، دانستن اینکه من زندگی او را به گونه ای عمیق تحت تأثیر قرار داده ام ، همانطور که او بر من تأثیر گذاشته است.

وقتی به عنوان اولین زن معاون رئیس جمهور در تاریخ انتخاب شدید چه احساسی داشتید؟

من هیجان زده شدم وقتی خبر را شنیدم ، احساس کردم یک تجربه خارج از بدن است. اشک شادی گریه کردم! دخترم ، که من او را مایا نامگذاری کردم ، به نام خواهر کمالا ، نیز وجد داشت. ما در آغوش می گیریم و جشن می گیریم. مایا گفت: “این یک لحظه تاریخی شگفت انگیز برای ما زنان سیاه پوست است ، مادر! ممکن است اولین باشد ، اما آخرین نخواهد بود! “فکر می کنید اکنون چه ویژگی های دوست شما در نقش شما خدمت می کند؟

واندا و کمالا  آنها یک گروه رقص به نام تشکیل می دهند

واندا و کمالا آنها یک گروه رقص به نام “جادوی نیمه شب” تشکیل دادند

همدلی: شما توانایی این را دارید که خود را جای دیگران بگذارید و عمل کنید. با بهبود جهان و ایالات متحده از ویرانی COVID ، این یک دارایی بسیار مهم خواهد بود. مانند لیزر متمرکز شده است: وقتی هدفی را تعیین می کند ، به آن می رسد. با چالش های بی شماری که ایالات متحده با آن روبرو است ، توانایی شما در تمرکز بر آنچه مهم است بسیار مهم خواهد بود.

فکر می کنید چند سال دیگر رئیس جمهور می شوید؟

بله ، من معتقدم که کامالا روزی رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود. او با مهارت ها و صلاحیت های خود یک رهبر شگفت انگیز خواهد بود.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *