بقایای بیشتری از پسران محلی را در مدرسه پیدا کنید

[ad_1]

یک گروه محلی در کانادا اعلام کرد “کشف وحشتناک و شوم” از بقایای صدها کودک در محل یک مدرسه قدیمی در ساسکاچوان ، بزرگترین یافته در نوع خود که تاکنون کشف شده است.

کشف اتفاق افتاد هفته ها بعد که بقایای 215 کودک در گورهای ناشناخته در قلمرو مدرسه شبانه روزی دیگری در بریتیش کلمبیا پیدا شد.

هر دو مدرسه بخشی از آن بودند سیستمی که کودکان بومی را از خانواده هایشان جدا می کند، گاهی اوقات به زور ، و آنها را در مدارس شبانه روزی قرار داد. کمیسیون ملی حقیقت و آشتی این عمل را “نسل کشی فرهنگی” خواند. بسیاری از کودکان هرگز به خانه برنگشتند و خانواده های آنها فقط توضیحات مبهم درباره سرنوشت خود را دریافت کردند و یا هیچ یک از آنها.

در بیانیه ای ، فدراسیون ملل مستقل حاکم گفت که بقایای این بار پیدا شده است آنها توسط صدها نفر شمرده شدند و “مهمترین آنها در کانادا” بودند. وی رقم دقیقی ارائه نکرد.

یادبود قربانیان  عکس AFP

یادبود قربانیان عکس AFP

این کشف توسط Cowessess First Nation در یک مهمانسرای قرون وسطایی هند انجام شد که در حدود 140 کیلومتری مرکز استان رجینا واقع شده است. بابی کامرون ، رئیس فدراسیون گفت که این گروه قصد دارد روز پنجشنبه اعلامیه رسمی کند.

کامرون گفت: “همیشه صحبت ، گمانه زنی و داستان سرایی بوده است ، اما دیدن این مسئله … این یک شخصیت بسیار مهم است.” “این کار دشوار ، دردناک و دلخراش خواهد بود.”

جدیدترین یافته ها احتمالاً بحث در مورد تاریخ این کشور را عمیق تر می کند بهره برداری از جمعیت بومی. طبق یافته های کمیسیون حقیقت و آشتی ، این یافته ها به وحشت مدارسی که در آنها خشونت جنسی ، جسمی و عاطفی رایج بود ، جلب می کند.

دولت

هنگامی که جاستین ترودو در سال 2015 به عنوان نخست وزیر روی کار آمد ، تصویب توصیه های کمیته 94 را به عنوان اولویت اصلی پذیرفت. اما پیشرفت کند است تا حدی به این دلیل که برخی از آنها از عهده دولت فدرال خارج هستند. کامرون و دیگر رهبران محلی اظهار داشتند که آنها امیدوارند یافتن بقایای کودکان روند کار را تسریع کند.

تحقیقات درباره سرنوشت کودکان گمشده در جریان است توجیهی برای مردم بومی کاناداگفته های شفاهی آنها مبنی بر اینکه هزاران کودک از مدارس ناپدید شده اند ، اغلب با بدبینی روبرو می شوند.

کامرون گفت: “قابل انکار نیست: همه داستان هایی که بازماندگان گفته اند واقعیت دارند.” “این همان چیزی است که سپس کلیسای کاتولیک کانادا و دولت کانادا به فرزندان ما تحمیل کردند.”

مشخص نیست که چند کودک برای جلوگیری از بازگشت به خانه به مدرسه فرستاده شده اند. بیماری ها ، از جمله شیوع آنفولانزای اسپانیایی در یک قرن پیش ، اغلب به خوابگاه های پرجمعیت مدارس گسترش می یابد. برخی از کودکان پس از فرار منجمد می شوند. و شهادت فارغ التحصیلان قبل از کمیسیون صورتحساب های سوزاندن بدن گنجانده شده است از پسران متولد دختران باردار توسط کشیش ها و راهبان.

این کمیسیون تخمین می زند که حدود 4100 کودک مفقود شده اند. اما یک قاضی سابق بومی که ریاست کمیسیون را بر عهده دارد در اوایل این ماه در نامه الکترونیکی گفت که اکنون فکر می کند این رقم “خیلی بیشتر از 10 هزار” است.

بقایای 215 کودک در مدرسه شبانه روزی هند Kamloops در بریتیش کلمبیا پیدا شد ، با استفاده از georadar. این فناوری ، بسیار شبیه به MRI ، تصاویری از ناهنجاری ها را در زمین ایجاد می کند.

یک مقام از فدراسیون ملل مستقل حاکم گفت که آخرین تجزیه و تحلیل ، که بر اساس همان فن آوری است ، حدود سه هفته پیش شروع شد ، بلافاصله پس از اعلام اکتشافات مقدماتی برای مدرسه Kamloops توسط اولین ملت Tk’emlúps te Secwépemc.

جستجوی مدرسه در Kamloops هنوز ادامه دارد و رهبران First Nation منتظر گزارش نهایی هستند تعداد گورها را افزایش می دهد پیدا شد

گورهای بیشتر

هنگامی که کمیسیون سعی در بررسی موضوع گم شدن کودکان بومی داشت ، دولت محافظه کار وقت درخواست شما برای پول مالی جستجو را رد کرد. اکنون چندین دولت فدرال از زمان کشف کملوپس ، بودجه جستجو را پیشنهاد داده اند. روز سه شنبه ، دولت اعلام کرد كه كمتر از 4.9 میلیون دلار (حدود 3.9 میلیون دلار) به جوامع محلی در ساسكاچوان برای جستجوی تشییع جنازه اختصاص خواهد داد. پیش از این ، دولت استان متعهد شده بود 2 میلیون دلار CAD تهیه کند.

در بیانیه ای ، اسکات مو ، نخست وزیر ساسکاچوان ، این را پیش بینی کرد بقایای بیشتری از کودکان پیدا خواهد شد جای دیگر

“متأسفانه ، سایر ملل اول در ساسکاچوان تجربه خواهند کرد همان شوک و ناامیدی در حالی که جستجوی گورها ادامه دارد “، او نوشت.

مانند کملوپس ، مدرسه قرون وسطایی که در سال 1899 افتتاح شد ، در بیشتر تاریخ خود توسط کلیسای کاتولیک به نمایندگی از دولت کانادا اداره می شد. هنوز یک گورستان مشخص شده وجود دارد در قلمرو مدرسه ، که در سال 1997 بسته شد و بعدا تخریب شد. این کمیسیون ، بر اساس شهادت و بایگانی فارغ التحصیلان ، مدرسه قرون وسطایی را به عنوان مکان احتمالی گورهای ناشناس ذکر کرده است.

کمیسیون عذرخواهی پاپ گفت به دلیل نقش کلیسا که حدود 70٪ مدارس را اداره می کرد. اما با وجود درخواست شخصی ترودو از واتیکان ، پاپ فرانسیس هنوز چنین اقدامی انجام نداده است. در مقابل ، رهبری کلیسای متحد کانادا ، بزرگترین گروه پروتستان این کشور ، به دلیل نقش خود در اداره مدارس در سال 1986 عذرخواهی کرد.

فارغ التحصیلان مدارس شبانه روزی در ساسکاچوان به ویژه در پرونده های قضایی علیه دولت فعال بودند ، که منجر به تسویه حساب های مالی و ایجاد کمیسیونی شد که شهادت بیش از 6،700 شاهد طی شش سال.

کامرون گفت که پس از اعلام Kamloops ، از حومه شهر سفر کرده است ، شاخه های اصلی آن کشاورزی و معدن است و جستجو در قلمرو مدارس قدیمی انجام می شود.

“چشم غیر مسلح می توانید فرورفتگی را در زمین ببینید این اجساد کجا هستند ، “او در مورد بعضی جاها گفت.” بچه ها آنجا هستند و منتظرند پیدا شوند. “

نیویورک تایمز

PB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *