با همه گیری قرمز ، ایتالیا در تلاش است بسته کمک میلیونرها را قبل از فروپاشی دولت کونته تصویب کند

[ad_1]

این سه شنبه ، 14242 فرد آلوده و 616 مورد مرگ ثبت شده است که در مجموع 79371 نفر بوده است ایتالیا در آستانه 80 هزار مرگ است، یک بحران سیاسی پوچ در این وضعیت بیش از چشمگیر دولت نخست وزیر جوزپه کنته را در آستانه استعفا. و والتر ریکیاردی ، مشاور وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، افکار عمومی را شوکه کرد و گفت: “اگر ما بلافاصله حداقل یک ماه قرنطینه” قرمز “را در سراسر کشور اتخاذ نکنیم ، که به سرعت باعث کاهش تماس های انسانی می شود ، بیش از 95000 مرده. شما نمی توانید نیمی از اندازه گیری را هدر دهید. “

معضل این است که بسیاری تحت تأثیر قرنطینه قرار می گیرند. یک محاصره کامل جدید باعث تشدید مجازات بخشهای مهم زندگی ایتالیا خواهد شد که از میلیونها میلیاردی که دولت برای کمک به آنها اختصاص می دهد شکایت دارند و آنها را ناکافی اعلام می کند. ایتالیا تنها کشور مهم اروپایی است که تولید کرده است قرنطینه ملی یکپارچه و او یک سیستم متوسط ​​و مختلط را ترجیح می دهد که نمی تواند موج جدید طاعون را متوقف کند.

برنامه بهبود

ترکیبی از بحران سیاسی و اقتصادی و بدتر شدن بیماری همه گیر ، مخلوطی از “ملانتا” است. امشب ، سه شنبه ، شورای وزیران برای تصویب تشکیل جلسه داد برنامه بهبود از 172 صفحه برای ارائه به اتحادیه اروپا با هزینه های خاص و اقدامات سرمایه گذاری تأمین شده توسط کمک های مالی و وام به ایتالیا از 310 میلیارد یورو.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

این بودجه با هدف نجات کشور از ورشکستگی و بازگرداندن آن به رغم بیماری همه گیر ویروس کرونا است. ایتالیایی ها بیشترین دریافت را از جامعه اروپا دریافت می کنند که یک عملیات مالی را مدیریت می کند خارق العاده با حمایت همه ، در درجه اول سازمان های بین المللی و دنیای تجارت.

نخست وزیر اسبق حزب میانه ای حزب دموکرات ، متئو رنزی ، که تشکیل شد بازی کوچک و تعداد زیادی از نمایندگان سابق مجلس و سناتورهای حزب PD را متحد می کند ، وی کسی است که ابتکار عمل را برای محاصره دولتی که به آن تغییر در ترازنامه ها و کنترل بهتری بر مدیریت کیک میلیاردر افزایش قدرت آن

رئیس جمهوری سرجیو ماتارلا از طرف های اتحاد چپ میانه خواست که ابتدا قانون برنامه بهبود را تصویب کنند و سپس بحران را حل کنید اجتناب از یک فاجعه سیاسی که می تواند منجر به استعفای دولت کونته و درخواست انتخابات زودهنگام شود ، که مطمئنا پیروز خواهد شد راست میانه مخالف، طبق همه نظرسنجی ها

نخست وزیر سابق حزب چپ میانه دموکرات ماتئو رنزی.  عکس: رویترز

نخست وزیر سابق حزب چپ میانه دموکرات ماتئو رنزی. عکس: رویترز

ایتالیایی ها از دیدن همه گیر شدن سریع همه گیر در اروپا شگفت زده می شوند. دولت و فرمانداران 20 منطقه در این هفته برای تصویب افزایش اقدامات محدود كنار هم می آیند. برای جلوگیری از قرنطینه سفت و سخت ، از شاخص های بهداشتی استفاده می شود و مناطق به سه سطح خطر تقسیم می شوند. زرد ، نارنجی و قرمز. هدف این است تا حد امکان اجتناب کنید با استفاده از منحنی های آماری ، داده های مربوط به افراد آلوده و مرده ، تجزیه و تحلیل سایر کشورهای آسیب دیده در اروپا ، مانند انگلیس و آلمان ، که مجبور به اعمال قرنطینه های سخت بودند ، همه آنچه را که بسیاری از دانشمندان ادعا می کنند ، بسته شود.

“بستن همه به مدت یک ماه”

والتر ریكیاردی ، مشاور وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، یكی از پرطرفدارترین دانشمندان مطبوعات است. “همه چیز را در یک ماه ببند” اولین دستور شما است. “با این ارقام ، هیچ راه حل دیگری وجود ندارد. این جهتی است که سایر کشورها دنبال می کنند. باید بر اساس ارقام و شواهد علمی اندیشید و اهداف آرمانشهرانه را دنبال نکرد. “

ریکیاردی گفت که “من تقریباً هیچ اطلاعیه ای از انگلیس و ایرلند دریافت نکرده ام که خواستار افزایش اقدامات برای محدود کردن حرکات انسان شده است ، زیرا سرایت زیاد به اصطلاح انگلیسی هر دو طرف را به زانو در می آورد.”

قرنطینه طولانی مدت “به منظور کاهش ردیابی عفونت ها و ادامه کار واکسیناسیون با سرعت کامل ، منحنی همه گیری را کاهش می دهد.”

مشاور وزیر بهداشت خاطرنشان کرد که “در ماه های آینده ، واکسیناسیون باید به سطح گسترده ای برسد ، اما من نمی دانم که چگونه می توانیم هزاران نفر را در مکان های عمومی برای واکسیناسیون بسیج کنیم.”

اگر این اپیدمی به سطح جدیدی برسد ، با اقدامات درمانی و تختخوابی برای بیماران با Covid-19 کامل ، سیستم بیمارستان ایتالیا کاملاً مورد حمله قرار خواهد گرفت. مگر اینکه ، طبق گفته ریکیاردی ، “ما دیگر به دنبال ویروس نمی مانیم و انتظار آن را نداریم. اگر اینگونه نباشد ، وقتی خیلی دیر اقدام سختی انجام دهیم ، وضعیت بسیار بدتری خواهیم داشت. “

رستوران ها در میلان تعطیل هستند.  عکس: EFE

رستوران ها در میلان تعطیل هستند. عکس: EFE

به گفته مشاور وزیر ، مشکل “تکه تکه شدن مراکز تصمیم گیری” است. دولت “سریعتر به شواهد علمی که از طرف وزارت بهداشت و سایر وزرا ارائه می شود ، پاسخ نمی دهد ، که باعث می شود تصمیماتی که به سرعت نیاز دارند ، کند شود.”

“انگلیس به مدت سه ماه قرنطینه ملی صادر کرده است. آلمان و فرانسه مدت زمان خود را برای یک ماه دیگر تمدید کردند. برای ما که داریم توانایی از دست رفته برای نقشه برداری از موارد ، تنها استراتژی این است انسداد ویروس با قرنطینه طولانی مدت ‘

در مرحله اول همه گیری ، دولت 72 روز “تعطیلی کامل” را بین مارس و اولین روزهای ماه مه انجام داد که نتیجه فوری کاهش پاندمی ، که تقریباً منحنی همه گیری افراد آلوده و مرده را هنگام رسیدن تابستان برابر می کند.

سپس آنها بازگشتند عادت های بد: جنبشهای شهری ، تابستان “آزاد کردن همه” در سواحل و کوهها ، سفر به کشورهای همسایه ، جایی که همه چیز مجاز بود در ماه سپتامبر ، نتیجه شیوع یک موج دوم بود ، که برای نیمی از زمان مرحله اول تعداد قربانیان را دو برابر کرد.

شخصیت مهم دیگر ، پروفسور ماسیمو گالی ، مدیر علوم زیست پزشکی در بیمارستان ساکو در میلان ، متخصص در بیماری های عفونی ، گفت که تحت تأثیر دعاوی سیاستمداران ، “که باید وظیفه مسئول کشور باشد” تحت تأثیر قرار گرفته است. این متخصص بیماری های عفونی ادعا می کند که سیاست در “تجارت کوچک” خود در شرایطی “که ارکستر به بازی خود ادامه می دهد در حالی که تایتانیک در حال غرق شدن است “.

موسسه عالی بهداشت نیز مطالعه دقیق اوضاع را منتشر کرد و نتیجه گرفت که قرنطینه فوری کامل برای تأمین پیشرفت غم انگیز بیماری همه گیر ضروری است.

رم ، خبرنگار

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *