با نزدیک شدن دموکرات ها به کنترل سنا ، رافائل وارنوک در جورجیا پیروز می شود

[ad_1]

رافائل وارنوک ، یکی از دو نامزد دموکرات برای سنای ایالات متحده ، در انتخابات این سه شنبه در جورجیا پیروز شد و این حزب را به فرصت نزدیکتر کرد. جمهوری خواهان را بگیرید کنترل اتاق فوقانی.

بر اساس پیش بینی های رسانه های بزرگ ، وارنوک در انتخابات دور دوم ایالات متحده ، سن لوفلر ، سناتور جمهوری خواه را شکست داد.

او اعتراف کرد پیروزی بعید اوایل صبح چهارشنبه در پیامی به پیروان خود ، با استناد به تجربه فقر خانواده اش. مادرش ، به گفته وی ، در نوجوانی “پنبه خارجی” را جمع می کرد.

رافائل وارنوک اولین سناتور سیاه پوست نماینده جورجیا خواهد بود.  عکس EFE

رافائل وارنوک اولین سناتور سیاه پوست نماینده جورجیا خواهد بود. عکس EFE

وی به پیروان خود اضافه کرد: “امشب ما نشان می دهیم که با امید ، سخت کوشی و افراد اطراف ما ، همه چیز ممکن است.” حریف او هنوز شکست را نپذیرفته است.

طبق پیش بینی های مختلف رسانه ها برای رای گیری ، هنگام شمارش بیش از 97٪ آرا ، دموکرات ها از 50٪ آرا exceed فراتر خواهد رفت و او بیش از 30،000 برتری نسبت به حریف خود خواهد داشت.

به نوبه خود ، لوفلر از پذیرفتن شکست خودداری کرد کمی بعد از نیمه شب در یک پیام کوتاه به رای دهندگان خود

“ما در اینجا کارهایی داریم که باید انجام دهیم کیت اینچ. ما لوفلر ، یک زن 50 ساله تاجر که کمتر از یک سال پیش توسط فرماندار ایالت در سنا انتخاب شد ، تأکید کرد.

کلی لوفلر جمهوری خواه نزدیک به از دست دادن کرسی خود در سنای آمریکا است.  عکس از بلومبرگ

کلی لوفلر جمهوری خواه نزدیک به از دست دادن کرسی خود در سنای آمریکا است. عکس از بلومبرگ

لوفلر که تا زمان نهایی شدن رای گیری روز سه شنبه در این سمت باقی خواهد ماند ، گفت که او صبح روز چهارشنبه به واشنگتن باز می گردد تا به گروه کوچکی از سناتورهایی که قصد دارند رأی گیری در کنگره را برای تصدیق پیروزی به چالش بکشند ، بپیوندد. از بایدن در ریاست جمهوری.

لوفلر می گوید: “ما به جنگ شما ادامه خواهیم داد.” این موضوع در مورد دفاع از رویای آمریکایی است.

اگر دموکرات ها کرسی دیگری را بدست آورند ، زمام امور سنا را به دست خواهد گرفت، اکنون توسط جمهوری خواهان کنترل می شود ، این امر دو سال نخست حکومت جو بایدن ، رئیس جمهور تازه انتخاب شده ایالات متحده را که از 20 ژانویه به قدرت می رسد ، تسهیل می کند.

وارنوک ، کشیش 51 ساله ، اولین سناتور سیاه پوست نماینده جورجیا جنوبی در تاریخ این کشور خواهد بود و به عنوان کشیش کلیسایی در آتلانتا که رهبر حقوق مدنی ترور شده مارتین لوتر کینگ موعظه می کرد ، خدمت می کند. در سال 1968

جان اوسوف برای کسب کرسی در سنای آمریکا در مقابل دیوید پوردو جمهوری خواه در جورجیا شرکت می کند.  عکس از بلومبرگ

جان اوسوف برای کسب کرسی در سنای آمریکا در مقابل دیوید پوردو جمهوری خواه در جورجیا شرکت می کند. عکس از بلومبرگ

هنوز هیچ پیش بینی قطعی در مورد آنچه برای مکان دیگر تعیین شده در انتخابات اتفاق می افتد ، آنچه اکنون توسط سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو کنترل می شود وجود ندارد و بازرسی رقابت بسیار نزدیک در برابر نامزد دیگر دموکرات ها ، جان اوسوف.

در صورت پیروزی دو کاندیدای دموکرات ، سنا توسط یک حزب به 50 کرسی و توسط حزب دیگر به 50 کرسی دیگر تقسیم می شود ، اما کمال هریس معاون منتخب رئیس جمهور می تواند همه روابط ممکن را قطع کند ، زیرا موقعیت جدید وی ریاست جمهوری را پیش بینی می کند. اتاق فوقانی.

در این صورت ، بایدن برای انتقال نامزدهای خود به کابینه و جلو بردن اولویت های قانونی خود بسیار راحت تر خواهد بود ، زیرا در بسیاری از موارد اکثریت ساده 51 رأی کافی برای پذیرش یا جلوگیری از تغییر در سنا است و دموکرات ها قبلاً کنترل رای. دوربین کم

با اطلاعات از EFE و AP

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *