با توجه به نسخه ویروس کرونا در برزیل ، انگلستان ورود آرژانتین و 13 کشور دیگر آمریکای جنوبی را ممنوع می کند

[ad_1]

انگلیس روز پنجشنبه ورود “از همه کشورهای آمریکای جنوبی و پاناما به جز پرتغال” را “به دلیل روابط نزدیک با برزیل” ، به دلیل جدید ویروس کرونا ویروس موجود در آمازون برزیلی.

ورود به این کشورها ممنوع است از جمعه وزیر حمل و نقل گرانت شپس در توییتر خود گفت: “در ساعت 04:00 (1 بامداد به وقت آرژانتین) در نتیجه شواهد وجود گزینه جدید در برزیل.”

شاپس اظهار داشت که ورود از آرژانتین ، برزیل ، بولیوی ، شیلی ، کلمبیا ، اکوادور ، گویان فرانسه ، گویان ، پاناما ، پاراگوئه ، پرو ، سورینام ، اروگوئه و ونزوئلا نیز مانند پرتغال و کیپ ورد صبح امروز به حالت تعلیق درآمده است. به دلیل روابط نزدیکش با برزیل.

بریتانیا با وجود فعالیت واکسیناسیون گسترده در حال حاضر با یکی از بدترین شیوع ویروس کرونا مواجه است.

بیمارستان های آن در آستانه سقوط است. و آنها تخمین می زنند که این روزها بدترین وضعیت همه گیر باشد.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

نسخه جدید که در برزیل کشف شد ، چراغ های هشدار را روشن کرده و دولت بوریس جانسون را راه اندازی کرد تحت فشار اقدام کنند.

سارا اولنی ، رهبر حزب مخالف لیبرال دموکرات (مرکز) برای حمل و نقل ، گفت: “با به تعویق انداختن اقدامات برای کاهش سفر بین انگلستان و آمریکای جنوبی ،” محافظه کاران “خطر ورود فشار جدید را دارند.”

این پادشاهی کشوری است که بیشتر در اروپا تحت تأثیر همه گیر قرار گرفته است ، تقریباً 85000 مرگ تایید شده از covid-19. و از زمان کشف یک سویه جدید در جنوب انگلیس ، که ظاهراً بسیار مسری تر است ، با یک موج غیر قابل مهار عفونت روبرو است.

نسخه برزیلی

نوع ویروس کرونا که از آمازون برزیل نشات گرفته است “بسیار محتمل” است مسری ترمحققان فیلیپ ناوکا ، که تحقیق در مورد جهش های ویروسی در ایالت آمازون (شمال) را رهبری می کند ، مانند انگلیس یا آفریقای جنوبی توضیح داد. گزینه روز یکشنبه در ژاپن افتتاح شد.

پزشکان بدون مرز در منطقه آمازون برزیل.  عکس: دیگو باراولی

پزشکان بدون مرز در منطقه آمازون برزیل. عکس: دیگو باراولی

برای همیشه ، یکی از اعضای م Instituteسسه لئونیداس و ماریا دین ، ​​که با بنیاد معتبر Fiocruz کار می کند ، همچنین اشاره دارد که نسخه جدید ممکن است از قبل موجود باشد در جای دیگر برزیل و او رد نمی کند که این فشار اصلی در ایالت آمازوناس باشد ، جایی که همه گیری باعث هرج و مرج می شود.

WHO آن را چنین توصیف کرد “گزینه هشدار دهنده” ، که ممکن است بر پاسخ ایمنی تأثیر بگذارد.

مراقبت های اضافی برای برزیل ، جایی که همه گیر ، با یک روند جدید ، بیش از 205،000 کشته برجای گذاشته است ، تعادل تنها توسط ایالات متحده فراتر رفته است. با فراوانی وحشیانه در مانائوس ، پایتخت آمازونها به دلیل افزایش عفونت ها و مرگ نزدیک به فروپاشی است.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

برزیل ثبت شده اولین مورد از عفونت مجدد ویروس کرونا با نوع موجود در منطقه آمازون ، که در آن بیشترین تمرکز همه گیری در کشور واقع شده است.

بنیاد نظارت بر سلامت گزارش داد که یک بیمار از ایالت آمازوناس است دو بار آلوده با تیره Covid-19 که اخیراً در منطقه آمازون در شمال کشف شده است.

Naveca گزارش داد ، بیمار طی یک دوره 90 روزه تحت دو آزمایش PT-PCR قرار گرفت و نمونه ها تحت آنالیز توالی ژنتیکی قرار گرفتند.

این گزینه به ژاپن می رسد

مقامات ژاپنی این را هفته گذشته اعلام کردند مسافران آمازون برزیلی ها به این نوع جدید ویروس کرونا ویروس آلوده شده اند و دولت برزیل قول داده است مکان هایی را که بیماران مراجعه می کنند ردیابی کند.

از سوی دیگر ، موسسه سائو پائولو آدولفو لوتز در منطقه جنوب شرقی تایید کرد که حداقل دو بیمار به یک سویه موجود در انگلیس آلوده شده اند که نشان می دهد گزینه های جدید آنها مخلوط می شوند

Navecas توضیح داد که گونه های آمازون “اجداد واریایی هستند که در ژاپن یافت می شوند (…) که توجه ها را به خود جلب می کند. اگرچه آنها از نسل جنس های در آمازون هستند ، اما از نوامبر تا اوایل ژانویه جهش جمع می کنند.”

“اکنون در حال تکمیل توالی هستیم [de las muestras] دسامبر برای فهمیدن اینکه آیا این جهش های توصیف شده در ژاپن قبلاً در آمازون جریان داشته اند یا خیر. به احتمال زیاد بله. ما باید دریابیم که آیا این گزینه گزینه ای است که اکنون در آمازون حاکم است یا خیر. “

-آیا ممکن است مانند انگلیس یا آفریقای جنوبی مسری تر باشد؟

-من نمی توانم تضمین کنم که چنین است ، اما این احتمال به دلیل جهش های ارائه شده در موقعیت E484K و N501Y (پروتئین Spike) وجود دارد ، که از قبل با این پتانسیل انتقال بیشتر مرتبط هستند. بنابراین به احتمال زیاد بله (مسری تر است).

-آیا درصد حضور نوع جدید در آمازون محاسبه شده است؟

-ما فقط هنگامی که توالی را در ماه دسامبر به پایان برسانیم ، این درصد را خواهیم فهمید (اما سلف آن) بیش از 50 درصد موارد در آمازوناس مسئول است. با شماره های ماه دسامبر ما آن را به روز می کنیم و احتمالاً افزایش می یابد.

-افزایش موارد در Manaus به دلیل این گزینه جدید؟

-وضعیت در مانائوس فقط به دلیل وجود یک گزینه نیست ، ما به دلیل تعطیلات پایان سال و همچنین در دوره انتقال ویروس های (تنفسی) در ایالت آمازوناس (…) در موارد پیش بینی شده افزایش یافته ایم. هرچه اضافه کرد منجر به این وضعیت شد. برای کاهش انتقال و جلوگیری از تکامل ویروس ، به حمایت فوری مردم نیاز داریم.

-اگر تایید شود که نوع جدید در آمازون در حال گردش است ، چرا جهش در آنجا رخ داده است؟

-یکی از فرضیه ها که این اتفاق در اینجا در آمازوناس رخ می دهد به دلیل تعداد بسیار زیاد موارد است ، اما (…) می تواند در سایر مناطق برزیل نیز رخ دهد. زمانی که محققان ژاپنی پرونده را کشف کردند ، اتفاقی رخ داد. احتمالاً این هفته ها او را شناسایی می کردیم ، اما هشدار آنها بسیار مهم بود.

-آیا گزینه جدید روی اثر بخشی واکسن های covid-19 تأثیر می گذارد؟

-این سوالی است که همه می پرسند. من در جلسه WHO شرکت کردم ، جایی که این یکی از نکات مورد بحث بود. تاکنون هیچ مدرکی دال بر این که این خط پاسخ واکسن را مختل کند وجود ندارد.

-آیا خطر گسترش نسخه جدید در سراسر برزیل وجود دارد؟

– ما راهی نداریم که مشخص کنیم او آمازوناس را ترک نکرده است. اگر به ژاپن برسد ، می تواند در سایر مناطق برزیل گردش کند.

منبع: آژانس ها

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *