با توجه به افزایش موارد ، اسرائیل دانش آموزان را در ساعات مدرسه واکسینه می کند

[ad_1]

اسرائیل مجاز به واکسیناسیون کرونا شد دانش آموزان بالای 12 سال در ساعات مدرسه ، در برابر زمینه اضطرابی که کشور به دلیل افزایش موارد ثبت شده در روزهای اخیر از آن رنج می برد.

کودکان زیر 12 سال باید در اولین روز درس ازمایش منفی کرونا بگیرند ، در صورتی که والدین یا سرپرستان آنها توافق نامه ای را امضا کنند ، می توانند بزرگسالان را در مرکز واکسینه کنند.

برای یک لحظه، فقط چهار نفر از ده نوجوان 12 تا 15 ساله حداقل یک دوز دریافت کردند بر اساس گزارش The Jerusalem Post ، واکسن مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک روسیه ، حدود 41 درصد از کودکان 12-15 ساله قبلاً دوز واکسن را دریافت کرده اند و همچنین 79 درصد از جوانان 16-19 ساله.

هشدار گزینه دلتا

اسرائیل در ژانویه به سطح بی سابقه ای از عفونت بازگشت و موفقیت یکی از کشورهایی را که سریع ترین پیشرفت را در مراحل اولیه واکسیناسیون داشت ، تهدید کرد.

مقامات بهداشتی مجاز دوز سوم برای تمام افراد بالای 40 سال و بیش از 1.4 میلیون نفر این تقویت کننده را دریافت کرده اند.

وزارت بهداشت روز دوشنبه 6،467 مورد مثبت جدید را گزارش کرد ، که توازن موقت موارد COVID-19 از زمان شروع همه گیری را به 994،615 رساند. با این سرعت ، اسرائیل روز سه شنبه از مرز یک میلیون مورد تایید شده عبور می کند.

پس از آنکه وزارت بهداشت در 8 و 9 ژوئیه اعلام کرد که هیچ مورد جدیدی وجود ندارد ، ویروس کرونا در اسرائیل افزایش یافت. از آن زمان ، منحنی اپیدمیولوژیک شاهد افزایش شدید عفونت ها بوده و دیروز به بیش از 7000 مورد رسید.

با اطلاعات AP

AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *