ایوانکا ترامپ اجازه نداد نگهبانان سرویس مخفی از حمام در خانه استفاده کنند

[ad_1]

اوج ریاست جمهوری دونالد ترامپ همچنین پایان ماجراجویی دولت دخترش ایوانکا و داماد جارد کوشنر است. اگرچه هنوز مشخص نیست که زندگی آنها چه خواهد شد (در منهتن مورد توجه قرار می گیرند شخصیت غیر گراتا و آنها به آنجا بر نخواهند گشت) ، به نظر می رسد همه چیز این را نشان می دهد آنها در واشنگتن ادامه نخواهند داد.

همانطور که اغلب اتفاق می افتد ، این لحظات است لباسشویی های کثیف شخصیت های عمومی به نور می آید. این در مورد دختر رئیس جمهور بود واشنگتن پست برای بد جلوه دادن آنها: ظاهراً خانواده کوشنر-ترامپ به مأموران سرویس مخفی منصوب به حضانت خود اجازه ندادند از دستشویی در خانه استفاده کنید (این خانه 6 سرویس بهداشتی داشت) ، آنها را مجبور می کند برای راحت کردن خود به انواع پیروت ها متوسل شوند.

تحقیقات روزنامه حتی برخی از استراتژی های استفاده شده توسط عوامل را نشان داد. آنها از مشاغل منطقه اجازه استفاده از حمام خود را خواستند و حتی مجبور شدند رانندگی به خانه معاون رئیس جمهور مایک پنس ، بیش از یک مایل فاصله دارد.

یک کامیون در حال حرکت مقابل منزل ایوانکا ترامپ در واشنگتن.  عکس: خبرگزاری فرانسه

یک کامیون در حال حرکت مقابل منزل ایوانکا ترامپ در واشنگتن. عکس: خبرگزاری فرانسه

برای مدتی ، آنها از همان حمام استفاده شده توسط افرادی که به باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق اختصاص داده شده و در نزدیکی آنها زندگی می کند ، استفاده کردند. سرویس بهداشتی در گاراژی بود که خانواده اوباما از آن استفاده نمی کردند و اعضای سرویس های مخفی بدون مشکل از آن استفاده می کردند.

همیشه ، طبق تحقیقات روزنامه آمریکایی ، در یک زمان ماموران منصوب به خانواده ایوانکا ترامپ پس از یک مأمور استفاده از حمام خانه اوباما منع شدند ترک “تعجب ناخوشایند” درجا.

یکی از اعضای نیروهای امنیتی در این باره به پست گفت: “برای اولین بار ، من می شنوم که یک مأمور سرویس مخفی با حمام کردن این همه مشکل دارد.”

سرویس مخفی نیز به یک حمام شیمیایی متوسل می شود که او را در پیاده رو نزدیک خانه قرار داد. در نتیجه ، اهالی محله از راه رفتن در این پیاده رو منع شدند ، که باعث خشم و خشم همسایگان شد.

محله بسیار انحصاری

لازم به یادآوری است که در محله کالوراما ، محل زندگی ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر ، تعداد زیادی سفارتخانه وجود دارد. علاوه بر خانواده اوباما ، جف بزوس نیز در این منطقه زندگی می کند، بنیانگذار آمازون ، که همچنین مالک آن است واشنگتن پست.

خانه جف بزوس در محله کالوراما در واشنگتن.  بزوس همسایه ایوانکا ترامپ است.  عکس: آرشیو کلارین.

خانه جف بزوس در محله کالوراما در واشنگتن. بزوس همسایه ایوانکا ترامپ است. عکس: بایگانی کلارین.

سرانجام ، سرویس مخفی در سپتامبر 2017 تصمیم گرفت یک استودیوی کوچک را در زیرزمین یک خانه همسایه اجاره کند تا ماموران بتوانند از حمام استفاده کنند. قیمت؟ مقدار 3000 دلار در ماه، بیش از 100000 دلار تاکنون هزینه شده است که همه توسط دولت پرداخت شده است.

کاخ سفید در پاسخ به این سedال که خانواده از دسترسی مأموران به دستشویی جلوگیری کردند ، ادعا کرد که سرویس مخفی تصمیم گرفته است که اعضای آن وارد خانه نمی شوند.

با وجود انکار دولت ، این روزنامه تأکید کرد که با تکیه بر منابع خود سخنان خود را حفظ کرده است. در یادداشتی که در آن نقل شده است خارج از رکورد، اما آنها به عنوان “اعضای نیروهای امنیتی با آگاهی از موضوع” توصیف می شوند.

خانه باراک اوباما و خانواده اش در محله کالوراما در واشنگتن.  عکس: AP

خانه باراک اوباما و خانواده اش در محله کالوراما در واشنگتن. عکس: AP

طبق شهادت این افراد ، از اولین لحظه مشخص شد که دستشویی داخل خانه برای سرپرست هایی که مسئولیت محافظت از خانواده را دارند “از مرز” خارج است. در حالی که یکی از آنها ادعا می کرد که نمی داند چرا نمی توان از این توالت ها استفاده کرد ، منبع دیگر گفت که او این کار را انجام داده است. به درخواست زن و شوهر.

سرویس های مخفی ، به نوبه خود ، در ابتدا از اظهار نظر خودداری کردند. وی در ایمیلی به روزنامه گفت که آژانس “اظهار نظری نمی کند در مورد ابزارها، روشها یا منابعی که برای انجام کمیسیون استفاده می کند “.

پس از انتشار یادداشت ، آنها بار دیگر به روزنامه نامه نوشتند و این بار گفتند كه مأموران سرویس مخفی به دنبال دستیابی به آن هستند. “حداقل تأثیر بر روی خانه ها و خانواده ها کسانی که باید دفاع کنند “.

در راستای این جمله ، وی گفت که “از ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر هرگز خواسته نشده است که به خانه خود دسترسی داشته باشند.” وی افزود این زن و شوهر او هرگز دسترسی آنها را به دستشویی منع نکرد.

نقاشی کلارین

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *