“این حمله به دموکراسی ما بود.”

[ad_1]

وزیر بهداشت آمریکا الکس هازارد در 20 ژانویه استعفا داده است رد “پاسخ آهسته” حمله رئیس جمهور دونالد ترامپ به پایتخت. وی درباره تخریب این ساختمان نمادین گفت: “این حمله به دموکراسی ما بود.”

هازارد نامه استعفای خود را دوشنبه گذشته ، 12 ژانویه ارسال کرد ، و در آن اطمینان داد که این حمله تهدید می کند “به دستاوردهای دولت ترامپ” آسیب برساند ، که وی در سال 2018 عضو آن شد.

در این نامه دو صفحه ای دستاوردهای دولت در حال خروج ، که “اقدامات و سخنان پس از انتخابات … تهدید به لکه دار شدن” را بازگو می کند.

وی در نامه استعفا خود به طور خاص از عملیات Curvature Speed ​​نام برد که وظیفه تأمین مالی و توزیع واکسن ویروس کرونا را در کشور بر عهده دارد.

“این حمله به پایتخت است حمله به دموکراسی ما و سنت انتقال مسالمت آمیز قدرت که ایالات متحده برای اولین بار به جهان آورد ، “هازارد در نامه ای که این جمعه منتشر کرد گفت.

وزیر بهداشت “از ترامپ می خواهد ادامه دهد”محکوم کردن بی چون و چرا هر نوع خشونت “و با درخواستی مبنی بر اینکه هیچ کس سعی در قطع فعالیت های مراسم تحلیف بایدن ، که چهارشنبه آینده انجام می شود ، داشته باشد.

هازارد به دلیل نیاز به تهیه واکسن های ویروس کرونا و نیاز به q“یک انتقال آرام” وجود دارد بین تیم او و تیم تعیین شده توسط بایدن.

هازارد سومین وزیر دولت است که پس از حمله 6 ژانویه به پایتخت که منجر به کشته شدن 5 نفر و بازداشت صدها نفر در سراسر کشور شد ، استعفا داد.

پیش از این ، ایلین چائو ، وزیر حمل و نقل و بتسی دیووس ، وزیر آموزش و پرورش نیز استعفا داده بودند ، در حالی که استعفا در سطوح پایین تر ده ها بود.

با اطلاعات از DPA و AP[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *