ایتالیا بیش از یک میلیون واکسینه شده بود ، اما Pfizer میزان دوزهای مصرفی را کاهش داد

[ad_1]

ایتالیا از یک میلیون واکسینه شده علیه ویروس فراتر رفته است ، که پیشرفت زیادی دارد آن را در اتحادیه اروپا اول قرار دهید.

این کمپین که خواستار افراد بالای 80 سال و دادن دوزهای دوم برای ایمن سازی آنها به متخصصان مراقبت های بهداشتی و سالخوردگان در خانه های سالمندی بود که اولین مورد را دریافت کردند ، به دلیل اعلام این خبر ، دچار بحران شد. فایزر، تامین کننده اصلی که زایمان خود را 29٪ کاهش دهید.

فایزر قول داد که ایتالیایی ها را بفرستد 470 هزار دوز در هفته. کاهش ، اعلام شده توسط کمیسر دولت در موارد اضطراری ، دومنیکو آرکوری ، مجازات 27 کشور اتحادیه اروپا.

Pfizer-BioNTech عرضه واکسن به ایتالیا را 29 درصد کاهش داد.  (ANSA)

Pfizer-BioNTech عرضه واکسن به ایتالیا را 29 درصد کاهش داد. (ANSA)

هفته گذشته اتحادیه اروپا 300 میلیون دوز و 300 میلیون دوز دیگر خریداری کرد. سهم ایتالیا 13.46٪ را نشان می دهد. دولت رم اعلام کرد که 202 میلیون دوز برای محافظت از کشور با 60 میلیون نفر فراهم شده است.

کمیساریا Arkuri به Pfizer معترض شد و اقدامات قانونی را تهدید کرد. سایر کشورهای اروپایی نیز آزمایشگاه آمریکای شمالی و شریک آلمانی آن Biontech را مقصر دانسته اند.

پس از اینکه اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا گفت که “این شرکت به من اطمینان داد که تمام دوزهای سفارش شده در سه ماهه اول ارسال خواهد شد” ، فایزر یادداشت دوم را صادر کرد.

اولین واکسینه شده ها پزشکان ، پرستاران و کادر بهداشتی به طور کلی بودند.  (رویترز)

اولین واکسینه شده ها پزشکان ، پرستاران و کادر بهداشتی به طور کلی بودند. (رویترز)

در اولین توضیح داد که تاخیر اینها به دلیل تمهیداتی است که شما در مرکز خود در بلژیک انجام می دهید برای افزایش تولید.

این اعتراضات از آنجا آغاز شد که فایزر در یادداشتی گفت كه “به برنامه اصلی شعار برای اتحادیه اروپا باز خواهد گشت.”

از هفته دوشنبه 25 ، شعارها تسویه حساب می شوند و افزایش ها “از هفته 15 فوریه آغاز می شود ، که باعث می شود دوزهای دارو در سه ماهه اول افزایش یابد و در سه ماهه دوم خیلی بیشتر شود”.

Pfizer بزرگترین تولید کننده جهان در ایالات متحده و اروپا است. آزمایشگاه دیگری که تاکنون در اتحادیه اروپا با 450 میلیون سکنه مجاز شده است ، آزمایشگاه مدرن آمریکای شمالی است که تحویل خود را در ایتالیا آغاز می کند.

از روز جمعه ، برنامه واکسیناسیون ، که از 27 دسامبر آغاز شد ، شامل 627،474 زن و 374،570 مرد ، اکثریت قریب به اتفاق پزشکان ، پرستاران و بقیه کارکنان بهداشت که اولین خط اقدام علیه ویروس کرونا است.

نخست وزیر جوزپه کونته فرمانی را امضا کرد که طبق این 21 شاخص اپیدمیولوژیک از امروز شنبه اجرا شد ، قرنطینه لومباردی ، سیسیل و استان خودمختار بولزانو در “منطقه قرمز”، از منطقه ترنتینو آلتو آدیژ.

دولت در تلاش است تا روند شیوع بیماری همه گیر را محدود کند ، از ماه اکتبر با افزایش قابل توجهی به اصطلاح. موج دوم تقریباً یک سال است ، از 21 فوریه ، آنها در کشور آلوده شده اند 2 میلیون و 350 هزار نفر که 81 هزار و 325 نفر جان خود را از دست دادند.

منطقه صنعتی لومباردی ، با پایتختی در میلان ، بزرگترین و مهمترین کشور در این کشور ، نسبت به ارسال محدودیت های بزرگتر به منطقه قرمز اعتراض دارد. بسیاری از ساکنان را مجبور به ماندن در خانه های خود می کنند، مشاغل تجاری ، بارها و رستوران ها را می بندد و رفت و آمد بین شهرداری ها و مناطق دیگر را ممنوع می کند.

به خصوص استان برگامو ، که در مرحله اول هزاران کشته متحمل شده است ، مجازات در نظر گرفته می شود ، زیرا در موج دوم کمتر رنج می برد. مقامات استانی تأیید کرده اند که بسته شدن کل منطقه به معنای ضربه اقتصادی بسیار سنگینی به برگاماسکا است.

استان خودمختار بولزانو نیز معترض است. Arno Kompastscheer ، رئیس جمهور آن ، حمله می کند “تصمیمی گیج کننده و شگفت آور” از او س askedال شد که چرا مناطق لاتزیو (پایتخت رم) و ونتو ریسک کمتری دارند و در منطقه نارنجی با ریسک متوسط ​​قرار می گیرند ، در حالی که شاخص های آنها از بولزانو بدتر است.

وخامت کلی بیماری همه گیر منطقه “نارنجی” را همراه با لاتزیو و ونتو به کالابریا ، امیلیا رومانی ، آبروزو ، لیگوریا ، فریولی ونزیا جولیا ، آمبریا ، واله د آوستا ، مارکه ، پولیا و پیمونت فرستاد. سه نفر دیگر در محدوده “زرد” قرار دارند ، با محدودیت های کمتر.

رئیس موسسه عالی بهداشت ، سیلویو بروسافرو هشدار داد که “بسیاری از مناطق خطر بیش از سطح ایمنی بیمارستان های مراقبت های ویژه را دارند. علاوه بر این ، اطلاعات مربوط به میانگین سن عفونت ها این را به ما می گوید این برای همه جوانانی است که آلوده می شوند

بروسافرو گفت 156 نفر روز جمعه به مراقبت های ویژه منتقل شدند. اگرچه اندکی کاهش داشت ، اما آزادسازی تختخواب ها به این دلیل بود که تعداد کشته ها همچنان بالا بود و 477 کشته ثبت کرد.

این مقام مسئول افزود که شاخص ملی Rt ، كه سطح بالقوه عفونت را نشان می دهد ، برای بار پنجم دوباره به 1.09 افزایش یافته است (نباید بیش از 1 باشد).

این هفته به طور کلی اوضاع اپیدمیولوژیک در کشور رو به زوال است. همه گیری در یک مرحله حساس باقی مانده است و انتظار می رود تعداد موارد در هفته های آینده به سرعت افزایش یابد ، مگر اینکه اقدامات سختگیرانه تخفیف در مناطق و در سطح ملی اعمال شود. “

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *