ایالات متحده رکورد جدیدی را در زمینه مرگ روزانه ویروس کرونا ثبت کرده است

[ad_1]

روز سه شنبه ، ایالات متحده رکورد جدید مرگ و میر ویروس کرونا را در 24 ساعت منتشر کرد بیش از 3930 درگذشت، طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز ، یک مرکز مرجع در این منطقه.

در همان زمان ، طبق سرشماری AFP از داده های دانشگاه ، که به طور مداوم به روز می شود ، کشور بیش از 250،000 عفونت جدید را گزارش می کند.

تعداد افراد بستری در بیمارستان همچنین براساس اطلاعات حاصل از پروژه ردیابی Covid ، این بیماری از ابتدای شیوع همه گیر به سطح بی سابقه ای رسیده است و بیش از 131000 بیمار به دلیل Covid-19 تختخواب می کنند.

شمار کشته شدگان ویروس کرونا در این سه شنبه گزارش شد 3،936. با این حال ، برخی از آنها ممکن است در آخر هفته یا روزهای گذشته رخ دهند و فقط پس از تأخیر در تعطیلات سال نو گزارش می شود.

در حال حاضر 357،067 مورد مرگ از ابتدای شیوع همه گیری وجود دارد.

در همین حال ، تعداد دقیق موارد جدید به 250،173 رسیده است. بنابراین ، 21،036،174 عفونت تایید شده وجود دارد.

به ویژه در جنوب و غرب کشور نگران کننده است.

با اضطراب ، خدمات اورژانس لس آنجلس این کار را شروع کردند سهمیه اکسیژن و تخت آنها همچنین می خواهند که امدادگران دیگر بیماران خاص با ایست قلبی را به بیمارستانهایی با احتمال صفر زنده ماندن منتقل نکنند.

رکورد قبلی مرگ یک روزه شش روز پیش با بیش از 3920 مرگ ثبت شده بود.

ایالات متحده با ریباند تماشایی اپیدمی خزان آور پاییزی

از اواخر ماه نوامبر ، تعداد مرگ و میرهای روزانه به طرز چشمگیری افزایش یافته است: اکنون تقریباً به طور مداوم از 2000 یا حتی 3000 مرگ در روز عبور می کند (به استثنای آخر هفته ها که افزایش ناچیز است).

به دلیل مشکلات موجود در کمپین واکسیناسیون ، دولت فدرال ممکن است تعهدات بیشتری برای انتقال دوزها بدست آورد.  منبع خبرگزاری فرانسه

به دلیل مشکلات موجود در کمپین واکسیناسیون ، دولت فدرال ممکن است تعهدات بیشتری برای انتقال دوزها بدست آورد. منبع خبرگزاری فرانسه

عواقب گردهمایی های جشن در پایان سال باید وضعیت را بدتر کند.

کشوری که محدودیت ها به مقامات محلی بستگی دارد ، در نهایت به یک کمپین واکسیناسیون برای غلبه بر بیماری همه گیر متکی است. از اواسط دسامبر شروع شد.

اما تاکنون کمتر از 2٪ از جمعیت ایمن سازی شده اند و 4.8 میلیون نفر اولین تزریق خود را انجام داده اند.

روز سه شنبه ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، که از 20 ژانویه روی کار خواهد آمد ، با تیم آینده خود مسئول بحران سلامتی گفتگو می کند.

در بیانیه آمده است “گزینه های مختلف” برای تسریع در انتشار واکسن ها ، از جمله احتمال “افزایش نقش دولت فدرال” مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

با اطلاعات AFP و EFE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *