ایالات متحده برای ورود با هواپیما به این کشور نیاز به آزمایش ویروس کرونا دارد

[ad_1]

از 26 ژانویه، افرادی که با هواپیما وارد ایالات متحده می شوند باید وارد شود تست ویروس کرونا در سه روز قبل از پرواز وی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) آن کشور روز سه شنبه اعلام کرد.

رابرت ردفیلد ، مدیر CDC گفت: “آزمایش همه خطرات را از بین نمی برد ، اما اگر با یک دوره قرنطینه و اقدامات احتیاطی روزانه مانند استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی همراه باشد ، می تواند سفر را ایمن تر کند.”

حتی بازگشت آمریکایی ها نیز از این آزمون مستثنی نیستند.

قانون جدید بیان می کند که باید یک تست منفی بدست آورد ظرف سه روز قبل از تاریخ پرواز و ارائه آن به خطوط هوایی. کسانی که تست مثبت دارند باید خود را منزوی کرده و سفر خود را به تأخیر بیندازند.

گزینه دیگر داشتن بیماری و گواهی آن در شرکت هواپیمایی است.

کسانی که اسناد یا مدارک دیگری را ارسال نمی کنند ، ممکن است با پرواز رد شوند.

این اقدام در زمانی صورت گرفته است که ایالات متحده نگران است از سویه جدید انگلیس که چندین مورد قبلاً در خاک آمریکای شمالی پیدا شده است. کسانی که از این منطقه می آیند قبلاً به یک تست منفی احتیاج دارند.

در حال حاضر ایالات متحده ممنوعیت ورود مسافران از اتحادیه اروپا را که موج دوم ویروس کرونا بیشترین تأثیر را دارد ، حفظ می کند.

مطابق با روزنامه وال استریت، “خطوط هوایی آمریکا حمایت خود را ابراز داشته اند به الزام جدید “در ابتدا ، گرچه آنها استدلال کردند که چنین آزمایشاتی” باید جایگزین محدودیت های سفر و قرنطینه ها برای کاهش شیوع Covid-19 شود.

خطوط هوایی یکی از بخشهایی است که بیشتر تحت تأثیر بسته شدن مرزها در سراسر جهان قرار گرفته است آنها با یکی از بدترین بحران های تاریخ خود روبرو هستند.

آژانس های منبع

LP

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *