ایالات متحده با وجود پیشرفت گزینه Delta شروع به حذف استفاده از محافظ چانه در مدارس کرده است

[ad_1]

دیگر از معلمین و دانش آموزانی که ایمن سازی کامل علیه ویروس کرونا دریافت کرده اند ، مجبور به این کار نخواهند بود استفاده از بند همانطور که جمعه این هفته اعلام شد در ایالات متحده در پاییز در ایالات متحده قرار می گیرد مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ، یکی از نمایندگی های وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی در کشور.

راه حل در یک چشم انداز امیدوار کننده است که در آن کودکان از 12 سال آنها اکنون می توانند در کارزار واکسیناسیون ملی شرکت کنند ، در حالی که تعداد افراد داخلی و مرگ ناشی از Covid-19 همچنان رو به کاهش است.

با این حال ، علاوه بر پیشرفت مثبت در روزهای اخیر ، یک باله نیز در پیش است افزایش نگران کننده در موارد واریانت دلتا، که در حال حاضر بیش از 50 درصد از عفونت ها را در سراسر کشور تشکیل می دهد.

راشل والنسکی مدیر CDC توضیح داد که محصولات آلوده از نوع دلتا است 80 درصد از همه موارد در برخی از مناطق با میزان متوسط ​​واکسیناسیون پایین ، مانند منطقه غرب میانه کشور.

“ما در یک نقطه عطف جدید در همه گیری ما همه از این موضوع هیجان زده ایم. “

وی همچنین توصیه کرد که مدارس معلمان و دانش آموزان را مجبور به ایمن سازی در برابر ویروس نکنند.

از سوی دیگر، فاصله اجتماعی یک متر بین میزهای کلاس ، اگرچه دیگر این الزام اجباری برای این دانش آموزان واکسینه شده نخواهد بود.

در مواجهه با این وضعیت ، الیزابت استوارت ، استاد بهداشت عمومی در دانشگاه جان هاپکینز ، پرسید: “برخی از کودکان ماسک می پوشند و دیگران پویایی اجتماعی بسیار عجیبی ایجاد نمی کنند. و چه کسی کنترل خواهد کرد؟ .

Sauber-Shatz افزود: “این راهنما برای اجازه انعطاف پذیری در سطح محلی نوشته شده است.”

کالیفرنیا با اقدامات جدید مخالف است

اقدامات جدید منتشر شده توسط CDC برای توصیه ها است ، نه برای تحمیل. بنابراین ، هر کشوری این قدرت را دارد که در مورد مدیریت همه گیری در مدارس تصمیمات خودش را بگیرد.

از این نظر ، کالیفرنیا همچنان به استفاده از بند ادامه خواهد داد هم دانش آموزان و هم معلمان ، خواه هر دو دوز واکسن ویروس کرونا را دریافت کنند یا نه.

این جمعه جمعه توسط دبیر آژانس بهداشت و خدمات بشردوستانه کالیفرنیا مارک گالی در بیانیه ای اعلام کرد که در آن توضیح داد که ماسک “یک مداخله است ساده و موثر

علاوه بر این ، این مقام اظهار داشت که رعایت استفاده از بند – “به دانش آموزان و معلمان کمک می کند تا وارد مدرسه شوند بدون اینکه نگران این باشند که آیا احساس متفاوت بودن دارند یا احساس می کنند برای واکسیناسیون یا عدم واکسیناسیون انتخاب شده اند”.

با همه کودکان یکسان رفتار کنید این یک فضای آرام و حمایتی مدرسه را ارتقا خواهد داد. “

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *