اگر بلافاصله استعفا ندهید ، آنها استیضاح را آغاز می کنند

[ad_1]

“اگر رئیس جمهور (دونالد ترامپ) داوطلبانه استعفا ندهد ، کنگره اقدامات خود را ادامه می دهد“رئیس مجلس نمایندگان ، دموکرات ، عصر امروز گفت موهای نانسیمن ، در یک اولتیماتومی که رئیس جمهور جمهوری خواه را بسیار تحت فشار قرار می دهم.

پلوسی تصریح کرد که وی هنوز پاسخی از جانب مایک پنس معاون رئیس جمهور در مورد اجرای این برنامه نشنیده است متمم بیست و پنجم ، به نقل از چند دموکراتو حتی برخی از جمهوری خواهان استیضاح ترامپ برای تحریک حمله به کنگره.

در نامه ای که برای اعضای مجلس عوام ، رهبر دموکرات ها ارسال شده است استعفای ریچارد ام. نیکسون را در میان رسوایی واترگیت به یاد آوردوقتی جمهوری خواهان رئیس جمهور را ترغیب به استعفا کردند و از استیضاح بی ناموسی پرهیز کردند.

پلوسی ، چه ترامپ را به تبلیغ “حمله وحشتناک به دموکراسی” متهم کرد از ایالات متحده ، معتقد است که اکنون نیز باید همین اتفاق رخ دهد.

دونالد ترامپ چهارشنبه گذشته پیروان خود را به تظاهرات در برابر کنگره تشویق کرد.  (DPA)

دونالد ترامپ چهارشنبه گذشته پیروان خود را به تظاهرات در برابر کنگره تشویق کرد. (DPA)

“امروز ، پس از اقدامات خطرناک و سرکش رئیس جمهور ، جمهوری خواهان در کنگره باید این روند را دنبال کند و از ترامپ بخواهد استعفا دهد، “بلافاصله” ، او نوشت.

این نامه پلوسی در طی فشار شدید به ترامپ منتشر شده است. یک بخش جمهوری کوچک وجود دارد که می تواند از این اقدامات پشتیبانی کند.

پلوسی همچنین گفت که با ژنرال مارک A. Millie ، رئیس ستاد مشترک ارتش ، در مورد “جلوگیری از یک خصومت رئیس جمهور بی ثبات یا دسترسی به کدهای شروع “.

سخنگوی ژنرال میلی ، سرهنگ دیو باتلر ، تأیید کرد که این دو صحبت کرده اند و گفت که ژنرال “به س theirالات آنها در مورد روند مدیریت فرماندهی هسته ای پاسخ داده است”.

همانطور که گفته شد به وقت نیویورک“برخی از مقامات وزارت دفاع ابراز خشم کرده اند که به نظر می رسد رهبران سیاسی تلاش می کنند پنتاگون را به کار کنگره ها و دبیران کابینه که توانایی قانونی برای برکناری رئیس جمهور را دارند انجام دهد.”

ترامپ ، آنها خاطرنشان كردند ، فرمانده كل قوا باقی مانده و ، مگر اینکه برداشته شود ، ارتش موظف است از دستورات قانونی خود پیروی کند.

روزنامه نیویورک همچنین خاطرنشان می کند که “اگرچه افسران نظامی ممکن است از اجرای دستوراتی که غیرقانونی می دانند امتناع ورزند ، اما نمی توانند رئیس جمهور را به طور فعال از زنجیره فرماندهی برکنار کنند.” این مقامات گفتند که این یک کودتای نظامی است.

DV

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *