اکنون دونالد ترامپ از هواداران خود خواسته است تا در تظاهرات علیه مراسم تحلیف جو بایدن “زورگویی نکنند”

[ad_1]

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا این چهارشنبه س askedال کرد که هیچ “خشونت” یا “خرابکاری” وجود ندارد و این قانون به تظاهرات قابل پیش بینی که در پایتخت های مختلف ایالت برگزار خواهد شد احترام می گذارد در روزهای قبل از افتتاح توسط جو بایدن.

ترامپ در بیانیه کوتاهی که در وب سایت کاخ سفید قرار گرفت ، گفت که درخواست او ارسال شده است. “با توجه به اطلاعات بیشتر تظاهرات”.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم هیچ نوع خشونت ، قانون شکنی و تخریب هر نوع نباید باشدوی ادامه داد ، با اشاره به اینکه این اقدامات همانطور که ایالات متحده “نمایندگی” او نیست.

“من از همه آمریکایی ها می خواهم که به کاهش تنش کمک کنند حفظ آرامش. متشکرم. ”

FBI نگران است دوشنبه برای سایر مراجع و آژانس های فدرال امکان “اعتراضات مسلحانه” در نقاط مختلف ایالات متحده قبل از ریاست جمهوری آینده بایدن.

گزارش پلیس پس از حمله طرفداران ترامپ به کاپیتول در هنگام تأیید پیروزی نامزد دموکرات در انتخابات نوامبر منتشر شد ، نتیجه ای که رئیس جمهور فعلی از تایید آن خودداری کرده است و وجود ادعای “تقلب” را تأیید می کند. انجام شده در انتخابات.

ساعاتی قبل از حمله به پایتخت ، سرمایه دار بزرگ نیویورک معترضین را تشویق کرد در مداخله و پس از آنچه اتفاق افتاده است او در محکوم کردن حمله عجله ای نداشت. در عوض ، او از طرفداران خود خواست “به خانه خود بروند” و به آنها كلمات شناختی مانند “آنها بسیار خاص هستند” را به آنها داد.

عکس های صدها نفر از اعضای گارد ملی که در پایتخت آمریکا خوابیده اند

LP

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *