او یک دهه است که بی وقفه قدرت می گیرد و نمایش هایش تمام می شود

[ad_1]

سالها فرماندار اندرو کومو او قدرت را بی رحمانه و م effectivelyثر جمع آوری کرد و مخالفان خود را – واقعی یا تصور شده – با استفاده از هر وسیله خارق العاده ای که لازم می دانست ، خرد کرد.

اما یک هفته پس از گزارشی که دفتر دادستانی ایالت نیویورک منتشر کرد می گوید کوئومو چنین کرده است آزار جنسی 11 زن، مردی که سیاست آلبانی را با مشت آهنین برای بیش از یک دهه کنترل می کرد ، بی حرکت ماند.

با طغیان سیاسی که با تحقیقات جنایی و چشم انداز استیضاح روبرو است و میراث متعهد خانواده اش ، تصمیم کوومو برای استعفا در روز سه شنبه به یکی از شگفت انگیزترین آبشارها سیاست معاصر آمریکا ، پایان یک سلسله سیاسی و آغاز یک سلسله جدید را نشان می دهد سر آشفته و دولت بی ثبات در نیویورک.

کتی هوچول ، فرماندار ستوان ، اکنون اولین فرماندار زن نیویورک خواهد شد و به احتمال زیاد در سال آینده برای یک دوره کامل نامزد خواهد شد.

مذاکرات بین سایر امیدهای دموکراتیک ، متحدان سیاسی آنها و استراتژیست های حزبی در مورد مسابقه 2022 در حال حاضر در حال انجام است ، با تمرکز قابل توجه بر این که آیا لتیسیا جیمز ، دادستان کل کاندیدا خواهد شد ، اگرچه هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه قصد دارد برای فرمانداری نامزد شود ، ارائه نکرده است.

فهرست بلند دیگری از سیاستمداران دیگر یا همکاران آنها – از معاون توماس سوزیتوماس دیناپولی و استفان بلون ، مدیرعامل شهرستان سافولک – که همگی با لانگ آیلند ، جومین ویلیامز ، مدافع عمومی نیویورک و حتی شهردار بیل دو بلاسیو – در هفته های اخیر تلاش کرده اند تا وضعیت سیاسی را ارزیابی کنند و این لیست ممکن است افزایش یابد.

معلوم نیست چیه سرنوشت بعدی از Cuomo

اما خروج وی به تغییر سیاست در نیویورک منجر می شود و می تواند رقابت را بالا و پایین کند ، زیرا دموکرات ها محیط و احتمال کرسی های بازتر برای انتخابات سال آینده را ارزیابی می کنند.

c.2021 شرکت نیویورک تایمز

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *