او پس از یک تصادف از شکل بدن خود درآید و اولین پیوند موفق صورت و بازو را دریافت کرد

[ad_1]

آمریکایی جو دی میو (22) همانطور که تیم وی در بیمارستان دانشگاه نیویورک اعلام کرد ، اولین شخص در جهان است که پیوند موفقیت آمیز صورت و بازو انجام می شود.

مرد جوان در ژوئیه 2018 دچار یک سانحه رانندگی وحشتناک شد که باعث سوختگی 80٪ بدن وی شدوقتی در هنگام بازگشت به خانه خوابش برد. ماشین وی واژگون شد و سپس منفجر شد.

اگرچه او آمبولانس راننده دیگری را دریافت کرد که به دلیل جراحات از محل عبور می کرد چندین انگشت قطع شد ، زخم های شدیدی در صورت و از دست دادن لب ها و پلک ها وجود داشت، که بر بینایی و توانایی او برای داشتن یک زندگی عادی و مستقل تأثیر می گذارد.

او چهار ماه را در سوختگی گذراند، جایی که او پیوندهای متعدد و تزریق خون دریافت کرد که زندگی او را نجات داد. پزشکان او را اسکان دادند به مدت دو ماه و نیم کما ایجاد شد.

جو دی مئو ، پیوند دست و صورت اول در آمریکا.  عکس AP.

جو دی مئو ، پیوند دست و صورت در ایالات متحده آمریکا. عکس AP.

بعد از عمل ، DiMeo اطمینان داد که در حال حاضر “شانس دوم زندگی“و یک پیام امید ارسال کنید.

همیشه انتهای تونل نوری است ، هرگز تسلیم نشوید“بیمار در یک کنفرانس مطبوعاتی سازمان یافته توسط NYU Langone Health ، که این عمل پیشگامانه را انجام داد ، گفت.” من نمی توانم صبر کنم تا به کار خود برگردم. “

این عمل در آگوست سال گذشته انجام شد و حدود 23 ساعت طول کشید. یک تیم 96 نفره شرکت می کنند توسط جراح راهنمایی می شود ادواردو رودریگز، مدیر برنامه پیوند صورت Langone در نیویورک.

“همه ما بر این عقیده هستیم جو بیمار کاملی است“رودریگز گفت.” او با انگیزه ترین بیماری است که من تاکنون ملاقات کرده ام.

این چهارمین پیوند صورت رودریگز بود و اولین دست او تحت هدایت او انجام شد.

دو تلاش دیگر برای پیوند همزمان صورت و بازو شناخته شده است ، اما هر دو بی نتیجه ماندند. یکی از بیماران در اثر عوارض ناشی از عفونت جان خود را از دست داد ، در حالی که دیگری مجبور به قطع بازوهای پیوند شده شد.

جو دی مئو ، پیوند دست و صورت اول در جهان.  عکس AP.

جو دی مئو ، پیوند دست و صورت اول در جهان. عکس AP.

آزمایش آنتی بادی واکنشی نشان داد که DiMeo 94٪ اهدا کنندگان را رد خواهد کردرودریگز گفت ، بنابراین یافتن یک مورد سازگار نیاز به جستجوی ملی دارد ، “معادل یافتن سوزن در انبار کاه.”

اهدا کننده سازگار سرانجام از طریق برنامه اهدا کننده در دلاور پیدا شد هدیه زندگی.

دی مئو تحت هر دو بازو به وسط بازو ، از جمله شعاع و استخوان های زخم پیوند داده شد، سه عصب غالب ، شش رگ خونی که به اتصالات عروقی نیاز دارند و 21 تاندون.

وی همچنین پیوند کامل صورت از جمله پیشانی ، ابرو ، هر دو گوش ، بینی ، پلک ، لب و استخوان جمجمه ، استخوان گونه ، بینی و چانه را انجام داده است.

منبع: خبرگزاری فرانسه

AFG

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *