اوسوف دموکرات پیروزی را تأیید می کند و کنگره ایالات متحده در دست جو بایدن خواهد بود

[ad_1]

نامزد دموکرات ها جان اوسوف روز سه شنبه در دومین انتخابات سناتور جورجیا پیروزی اعلام کرد ، پیروزی که اگر تأیید شود ، آن را به دست می آورد کنترل محفظه فوقانی از حزب رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، که قبلاً بر نمایندگان پارلمان کنترل داشته است.

وی در بیانیه کوتاهی گفت: “جورجیا ، از اعتماد شما به من متشکرم.” رسانه های اصلی آمریکایی هنوز به او پیروزی بر سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو نرسیده اند.

با این حال ، اختلاف بین اوسوف و پردو در صبح روز چهارشنبه بسیار کم بود (روز سه شنبه به رای گذاشته شد) به طوری که اصلی ترین آمریکایی ها هنوز پیروزی خود را تأیید نکرده بودند.

طبق نیویورک تایمز ، با بررسی 98٪ از ثبت نام ، Osof با 50.19٪ در مقایسه با 49.81٪ از حریف خود پیش می رود.

ساعاتی زودتر ، سپیده دم چهارشنبه ، بانک دیگری که در گرجستان بازی می کرد ، مانده بود رافائل وارنوک، کشیش کلیسایی در آتلانتا که مارتین لوتر کینگ در آن خدمت می کند.

رافائل وارنوک  عکس: خبرگزاری فرانسه

رافائل وارنوک عکس: خبرگزاری فرانسه

وارنوک سناتور جمهوری خواه را شکست داد کلی لوفلر، دموکرات ها را به کنترل سنا نزدیک می کند.

وارنوک 51 ساله با تبدیل شدن به سومین آفریقایی-آمریکایی موفق به کسب کرسی در سنا در جنوب شد. برای این کار ، او لوفلر ، یک کارآفرین 50 ساله را که در دسامبر سال 2019 به عنوان سناتور انتخاب شد ، شکست داد.

بسیاری از تحلیلگران اسوف را یک برنده مطمئن می دانند ، زیرا بسیاری از آرا to مورد شمارش از حومه آتلانتا است. اکثریت دموکراتیک

گابریل استرلینگ ، مسئول انتخابات جورجیا به CNN گفت ، نتایج نهایی می تواند حوالی ظهر روز چهارشنبه منتشر شود.

خبرگزاری فرانسه

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *