انگلیس در ابتدای قرنطینه سوم ویروس کرونا بیش از یک میلیون نفر آلوده کرده است

[ad_1]

در حال حاضر انگلیس بیش از یک میلیون ویروس کرونا دارد ، زیرا پادشاهی وارد محاصره ای جدی شده است که احتمالاً تا مارس ادامه دارد.

نخست وزیر بوریس جانسون بعد از ظهر روز سه شنبه در داونینگ با مطبوعات گفت که “2 درصد از جمعیت انگلیس آلوده هستند. به عبارت دیگر ، از هر 50 انگلیسی 1 نفر آلوده است. اما آنها موفق شده اند 1.3 میلیون نفر را در سراسر پادشاهی با واکسن های Pfizer و Oxford AstraZeneca واکسینه کنند.

در این کنفرانس مطبوعاتی ، نخست وزیر را پروفسور کریس ویتی ، رئیس ارشد پزشکی دولت و سر پاتریک والانس ، مشاور ارشد علمی وی همراهی کردند.

یک تابلو در یک ایستگاه اتوبوس در لندن قفل شده ما را یادآوری می کند که فاصله اجتماعی داشته باشیم.  عکس: BLOOMBERG

یک تابلو در یک ایستگاه اتوبوس در لندن قفل شده ما را یادآوری می کند که فاصله اجتماعی داشته باشیم. عکس: BLOOMBERG

رکورد جدید

جانسون وقتی انگلیس رکورد جدیدی ثبت کرد صحبت کرد: 60816 مورد Covid و 830 مرگ در یک روز.

نخست وزیر گفت که 1.1 میلیون نفر در انگلیس و 1.3 میلیون نفر در چهار کشور پادشاهی واکسینه شده اند. در این میان ، 650،000 نفر بالای 80 سال هستند ، یعنی 23 درصد جمعیت در آن سن. پروژه این است که در طی دو یا سه هفته ، یک چهارم این گروه دارای درجه قابل توجهی از مصونیت هستند.

نقشه بریتانیا نشان می دهد که چگونه کوید به ویژه در جنوب شرقی کشور و لندن در حال گسترش است. سر کریس ویتی مرگ ها را نشان داد و گفت که آنها کمتر از موج اول هستند زیرا “پزشکان از قبل دانش بیشتری دارند تا مردم بتوانند زندگی خود را حفظ کنند.” همچنین ، او توضیح داد ، “افرادی که آلوده می شوند نسبت به موج اول جوان تر هستند”. گزینه جدید در جنوب شرقی و لندن است.

نخست وزیر اعتراف كرد كه آنها نسخه جدید ویروس را “اخیراً” و تأثیر آن را مشاهده كرده اند. اما روشن بود که آنها نمی توانند “این ویروس را تحت کنترل داشته باشند” مگر اینکه خواستار بسته شدن کامل شوند.

دوز دوم ، در روز 21

سر کریس ویتی در مورد واکسن ها و لزوم به تعویق انداختن دوز دوم تا 21 روز صحبت کرد تا افراد بیشتری ایمن شوند. وی توضیح داد که لیست اولویت ها توسط کمیته مشترک واکسن ها و ایمنی شناسی تهیه شده است.

خیابان محبوب Carnaby در لندن به دلیل پیشرفت Covid در این قرنطینه نیمه خالی بود.  عکس: BLOOMBERG

خیابان محبوب Carnaby در لندن به دلیل پیشرفت Covid در این قرنطینه نیمه خالی بود. عکس: BLOOMBERG

سر کریس توضیح داد: “اولین دوز ، درجه بالایی از محافظت را فراهم می کند.” استاد این را اعتراف کرد با به تأخیر انداختن دوز دوم واکسن ، خطر جهش ویروس را ایجاد می کنید. اما این خطر کمتر است و دانشمندان از این ایده که تعداد بیشتری از افراد به سرعت واکسینه می شوند ، حمایت می کنند.

برنامه جدید واکسیناسیون محقق خواهد شد 50 درصد محافظت به مدت سه ماه. پروژه دولت برای 13 میلیون نفر در گروه های اولویت قرار دارد که باید تا اواسط ماه فوریه واکسینه شوند.

سر والنس ، دانشمند ارشد دولت ، اذعان داشت که قابل حمل بودن نسخه جدید یک نگرانی جدی است. چشم انداز گروه مشاوره بهداشت دولت (SAGE) این است که “اقدامات جدید مورد نیاز خواهد بود”.

نسخه آفریقای جنوبی

نسخه جدید آفریقای جنوبی به شدت مورد بررسی قرار می گیرد. به احتمال زیاد توسط واکسن ها قابل تشخیص نیست ، اما هنوز نمی توان به طور دقیق دانست. سر والانس توضیح داد. وی اظهار داشت که پس از توضیح ویروس ها می تواند تأثیر کمتری داشته باشد.

وزیر اول جانسون ادامه این بازداشت را تا ماه مارس رد نکرد. “همه چیز به موارد مختلفی بستگی دارد. اگر جهش جدیدی از ویروس ایجاد نشود ، اگر واکسیناسیون طبق برنامه پیش برود ، اگر واکسن همانطور که فکر کردیم کار کند و اگر افراد از راهنما پیروی کنند. بنابراین تا اواسط ماه فوریه ، هنگامی که اکثر چهار دسته واکسینه شده اند ، در واقع این احتمال وجود دارد که برخی از این اقدامات انجام شود. “

سر کریس نیز اعتراف کرد که nیا شواهدی وجود دارد که بیمارستانها مملو از کودکان آلوده است. ایده دولت این است که دانش آموزان در تابستان اروپا به مدارس بازگردند.

خبرنگار ، پاریس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *