انگلیسی ها برای تابستان بدون مسافرت آماده می شوند و زنگ خطر به دلیل افسردگی بدون بچه در مدرسه افزایش می یابد

[ad_1]

انگلیسی ها بدون تعطیلات تابستانی در خارج از کشور. نسخه جدید انگلیسی Covid 19 دولت بوریس جانسون را مجبور به پذیرش کرد راه حل های شدید ، که برای حفظ آنها نیاز به سازگاری قانونی دارد.

کارشناسان معتقدند که “سفر به خارج از کشور است خاموش در بیشتر سال جاری “نخست وزیر بوریس جانسون قرار بود امروز بعد از ظهر در یک کنفرانس مطبوعاتی جدید در مورد کنترل ها و محاصره ها اعلامیه ها را اعلام کند. وزرا در حال آماده سازی جدید و محدودیت های دقیق سفر.

انگلیسی ها دارند سفر به خارج از کشور ممنوع است به دلایل ناچیز. برای جلوگیری از ورود سویه های جهش یافته ویروس کرونا به انگلیس ، از 30 کشور جهان ، از جمله تمام آمریکای جنوبی و آفریقای جنوبی ، سفر به انگلستان ممنوعیت کامل دارد.

یک توقف هشدار می دهد که وسایل نقلیه به طور منظم در لندن ضد عفونی می شوند.  عکس: AP

یک توقف هشدار می دهد که وسایل نقلیه به طور منظم در لندن ضد عفونی می شوند. عکس: AP

کمیته عملیاتی Covid دولت مجبور شد برای بررسی تعدادی از پیشنهادات از جمله مجبور کردن هر کسی که به انگلیس وارد می شود ، حداکثر تا ده روز در هتل ها قرنطینه کنند.

هتل های بهداشتی

به دلیل شرایط قانونی و چالش لجستیکی در زمینه تنظیم محل اقامت دهها هزار ورود ، این سیستم ممکن است “حداکثر سه هفته طول بکشد”. برای افرادی که وارد انگلیس می شوند انتظار می رود بیش از 1000 پوند (1300 دلار) برای اقامت بهداشتی که باید تأمین کنند هزینه کنند. شما تحت هدایت خود خواهید بود. هتل ها در اطراف فرودگاه ها بوده و بیشتر به دلیل کمبود مهمان بسته می شوند. فقط چند باز وجود دارد. بسته شدن سخت خواهد بود و آنها باید در اتاق خود غذا بخورند ، بدون ترک و با کنترل پلیس.

یک منبع هتل گفت که حدود یک چهارم بیش از 30 هتل در اطراف هیترو آنها بسته بودند به دلیل کاهش تقاضای مسافر در بزرگترین فرودگاه انگلیس.

هتل های سلامتی نزدیک هیترو برای تازه واردان.  عکس: رویترز

هتل های سلامتی نزدیک هیترو برای تازه واردان. عکس: رویترز

راب پترسون ، مدیر اجرایی گروه هتل های بهترین وسترن ، گفت که صنعت هتلداری آماده کمک در صورت سیاست دولت است. آنها می توانند “طی 24 تا 48 ساعت” هتل ها را برای مسافران قرنطینه ای بسیج کنند. وی به رادیو 4 BBC Today گفت که این صنعت “برای مدیریت مشتریان Covid مثبت در هتل های ما آشناست و عادت دارد”.

“از نظر هتل ، ما باید با هر یک از این مشتریان به عنوان مثبت برای Covid رفتار کنیم. ما باید یک پروتکل قوی برای کنترل و امنیت عفونت در هتل داشته باشیم. “

برای همه یا برای بعضی ها؟

جانسون می تواند یک “رویکرد محدود” به هتل ها داشته باشد ، فقط بر ساکنان انگلستان که از کشورهایی با سویه های جهش یافته جدید مانند پرتغال ، آفریقای جنوبی و برزیل بازگشتند ، تأثیر بگذارد. دولت حق ادامه کار را برای خود محفوظ خواهد داشت. چندین وزیر ، از جمله گرانت شپس ، وزیر حمل و نقل و دومینیک راآب ، وزیر امور خارجه ، خواستار رویکرد مشخص تری شدند.

جانسون روز دوشنبه گفت که “ایده یافتن هتل قطعاً چیزی است که ما به طور فعال روی آن کار می کنیم.” “ما باید دریابیم که حداقل یک خطر نظری وجود دارد که یک گزینه جدید وارد بازار شود ، گزینه ای که این گزینه است واکسن های ترکیده. ما باید بتوانیم این مسئله را تحت کنترل درآوریم. “

هزینه قرنطینه در هتل بهداشتی برای هر مسافر بیش از 1000 پوند است.  عکس: رویترز

هزینه قرنطینه در هتل بهداشتی برای هر مسافر بیش از 1000 پوند است. عکس: رویترز

ندیم زهاوی ، وزیر واکسن ، معتقد است که وی “مسئول” است که دولت همچنان به مرور سیاست مرزی خود ادامه دهد.

“اگر گزینه های جدیدی مانند آفریقای جنوبی یا برزیل وجود داشته باشد ، باید بسیار مراقب باشیم. ما خیلی سریع به آنها عمل می کنیم البته ، ما به سرعت با سفر از این کشورها ، از پرتغال و جاهای دیگر سر و کار داریم ، بنابراین مهم است که ما همچنان به مرور سیاست مرزی خود ادامه دهیم. وقتی تصمیمی اتخاذ شد ، بیانیه ای داده خواهد شد. “

حتی وقتی که؟

نخست وزیر بوریس جانسون نیز تحت فشار کابینه خود قرار دارد تا دولت را متعهد به خروج از استراتژی خروج کند. ریشی سوناک ، صدراعظم ، از جمله کسانی است که به دلیل ترس از تخریب صنایع هواپیمایی و گردشگری ، خواستار وضوح هستند.

یک منبع دولتی گفت: “این نمی تواند ماهها و ماهها ادامه داشته باشد.” این صنعت به امنیت نیاز دارد.

دانشمندان دولت هشدار داده اند كه اقدامات قرنطینه ای “می تواند در دراز مدت انجام شود ، زیرا احتمال از بین رفتن گزینه های جدید وجود ندارد”.

رهبران صنعت جهانگردی هشدار داده اند كه اقدامات جدید می تواند تعداد زیادی از خطوط هوایی ، فرودگاه ها و مجریان تور را تحت فشار قرار دهد. هیترو گفت قرنطینه عمومی هتل ها “مرزهای ما را می بندد” و عواقب زیادی برای صنعت گردشگری که “از قبل به زانو درآمده است” داشت.

رویای سفر در عید پاک

شرکت های هواپیمایی تلاش می کنند محدودیت های اضافی حداکثر تا عید پاک محدود شود تا مسافران بتوانند تعطیلات تابستانی را با اطمینان رزرو کنند. در بیانیه مشترک ، انجمن اپراتورهای فرودگاه و هواپیمایی در انگلستان گفت که “باید نقشه راهی وجود داشته باشد تا به محض ایمن از این محدودیت ها خارج شود.”

شرکت های هواپیمایی هرگونه محدودیت اضافی را تحت فشار قرار می دهند.  عکس: خبرگزاری فرانسه

شرکت های هواپیمایی هرگونه محدودیت اضافی را تحت فشار قرار می دهند. عکس: خبرگزاری فرانسه

سر گراهام بردی ، رئیس کمیته محافظه کار مجلس از سال 1922 ، خواستار “یک بسته پشتیبانی فوری” از صنعت هواپیمایی شد. در آستانه ورشکستگی. “یک میلیون شغل در انگلیس به صنعت هواپیمایی بستگی دارد. وی گفت: “برای آنكه بخش هواپیمایی بهبود یابد و در موفقیت آینده انگلیس نقش داشته باشد ، باید راهی روشنی برای برون رفت از این محدودیت ها وجود داشته باشد.”

اقدامات جدید هشت روز پس از آنكه دولت الزامی را برای همه ورودكنندگان به آزمایش ویروس کرونا ویروس منفی قبل از سفر معرفی كرد ، پیشنهاد می شود. همچنین باید فارغ از نتیجه آزمایش ، ده روز در قرنطینه قرار بگیرند.

سلامت روان شکننده پسران

در این زمینه ، پزشکان متخصص اطفال اصلی انگلیس روز سه شنبه نامه ای را در روزنامه منتشر کردند زمان هشدار در مورد سلامت روانی جدی پسران انگلیسی در همه گیر. آنها پیشنهاد می کنند مدارس “بازگشایی” شوند قطعاً

در این نامه ، ده نفر از متخصصان برجسته بهداشت کودکان در انگلیس می گویند که ” اضطراب ، آسیب به خود و تو فکر می کنی خودکشیشما در میان کودکان در “سطح اضطراب” هستید. آنها هشدار می دهند که “بسیاری از والدین در آستانه یک شکست عصبی قرار دارند.”

فشارهای فزاینده ای برای بازگشایی مدارس برای همه دانش آموزان وجود دارد ، به ویژه در مناطقی که ویروس کرونا زیاد است.  عکس: رویترز

فشارهای فزاینده ای برای بازگشایی مدارس برای همه دانش آموزان وجود دارد ، به ویژه در مناطقی که ویروس کرونا زیاد است. عکس: رویترز

گروهی از متخصصان ، از جمله کلر هاگ ، مشاور طب تنفسی کودکان ، اندرو بوش ، استاد تنفسی کودکان و ایان بالفور لین ، متخصص طب تنفسی کودکان ، هشدار می دهند که بازداشت باعث ایجاد جدی می شود اختلال رشد و رفاه کودکان.

آنها نوشتند: “مانند اولین بازداشت ، ما شاهد افزایش سریع و سریع بهداشت روانی و محافظت از مواردی هستیم که هم فرزندان و هم والدین را تحت تأثیر قرار می دهند.”

آنها سپس به طور مفصل درباره تأثیرات و ارتباط آنها با کار والدینشان توضیح دادند. “اضطراب ، افسردگی و آسیب به خود در سطح نگران کننده ای قرار دارند. والدین علائم استرس روانی و حتی فروپاشی را در نتیجه فشار هنگام آزمایش نشان می دهند فرزندان خود را در خانه آموزش دهید و مشاغل و مشاغل خود را حفظ کنند. “

“دولت باید معلمان و کارمندان مدارس را در اولویت قرار دهد برای واکسیناسیون آنها افزودند تا از تبدیل شدن کودکان به “قربانیان طولانی مدت همه گیری” جلوگیری شود.

فشار برای گشایش مدارس

فشارهای فزاینده ای برای بازگشایی مدارس برای همه دانش آموزان وجود داشته است ، خصوصاً در مناطقی که ویروس کرونا کاهش دارد. حتی اگر این معنی باشد محدودیت های دقیق تر برای اقتصاد

تاکنون ، دولت قول نداده است که قبل از عید پاک هیچ مدرسه ای را بازگشایی کند. آن لونگ فیلد ، کمیسر کودکان ، خواستار افتتاحیه شد دبستانحداقل برای بازگشت به تدریس جامع و مستقیم پس از ترم فوریه.

مارک مورتیمر ، رئیس مدرسه مستقل در بریستون ، دورست ، گفت که به نظر می رسید هیچ فوریتی وجود ندارد با از سرگیری مدارس دولتی.

“تأثیر همه جوانان در سال گذشته بوده است خیلی بد و ناخوشایند. نه تنها از نظر از دست رفتن زمان تحصیل ، بلکه همچنین از نظر هر چیز دیگری که مدرسه و آموزش ارائه می دهد ، مانند توسعه اجتماعی و فعالیت های فوق برنامه. برای بسیاری از کودکان ، مدرسه همچنین از امنیت ، حمایت عاطفی و حتی تغذیه ای نیز برخوردار است. “مدیر این مدرسه خصوصی انگلیس توضیح داد.

اما توماس ، مدیر اجرایی خیریه بهداشت روان Youngminds ، گفت بسیاری از جوانان در اولین محاصره حمایت بهداشت روان خود را از دست دادند. تعطیلی مدارس به معنای افت قابل توجه توصیه ها برای خدمات پشتیبانی بود.

“در طی همه گیری ، جوانان تلاش کردند تا با انزوای اجتماعی ، اضطراب ، از دست دادن ساختار و ترس برای آینده آنهاتوماس توضیح داد.

وی گفت: “شواهد نشان می دهد که برخی از جوانان به ویژه تحت تأثیر قرار می گیرند ، از جمله کسانی که قبلاً دارای مشکلات بهداشت روانی ، اوتیسم ، جوانان رنگین پوست و کسانی بودند که قبلاً نابرابری های اجتماعی را تجربه کرده اند.”

وی افزود: “دولت باید اطمینان حاصل كند كه حمایت برای كاهش تأثیر بحران بر كودكان و نوجوانان كافی و در دسترس است.”

“در حال حاضر برای بسیاری از جوانان دسترسی به پشتیبانی قبل از همه گیری بسیار دشوار بود. وی گفت: “علی رغم شواهد مهم بودن پشتیبانی اولیه ، بسیاری قبل از دسترسی به خدمات به نقطه اوج رسیده اند.”

مدرسه دیجیتال

هشدارهای بهداشت روان برای کودکان پس از یک مطالعه Offsted نشان می دهد که مدارس و والدین در تلاش هستند باانگیزه بمانید کودکان برای تحصیل در خانه. چهل درصد والدین مورد بررسی گفتند “تمرکز بچه ها چالش اصلی تحصیل در خانه است” ، در حالی که 38 درصد “نگران از دست دادن دوستان” بودند. چنین عده ای در کودکانشان با “انگیزه” دست و پنجه نرم می کنند.

جف بارتون ، دبیرکل انجمن رهبران مدرسه و کالج ، گفت تعجب آور نیست که کودکان در میان این همه ناامنی برای حفظ انگیزه تلاش می کنند.

وی گفت: “آموزش از راه دور ، هر چقدر هم كه خوب انجام شده باشد ، بدیهی است كه هرگز جایگزین آموزش مستقیم رو در رو نخواهد شد ، خصوصاً برای دانش آموزانی كه بیشترین تقلا را دارند.” “بنابراین ما برای افتتاح کامل مدارس نه تنها به کلمات نیاز داریم ، بلکه باید به اقدامات عملی و جدول زمانی چگونگی انجام این کار به روشی ایمن و جلب اطمینان کارکنان آموزش و پرورش و مردم نیاز داشته باشیم.”

خبرنگار ، پاریس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *