انگلستان واکسن Moderna را تأیید کرده است ، سومین واکسن ضد ویروس کرونا است

[ad_1]

انگلستان واکسن این جمعه را تأیید کرد نوین علیه ویروس کرونا ، سومین مورد در دسترس جمعیتی خواهد بود که قبلاً تحولات خود را از Pfizer و Oxford دریافت کرده اند.

با این حال ، منابع حاصل از توسعه جدید ، که انگلیس در حال حاضر 17 میلیون دوز ذخیره شده دارد ، آنها فقط برای بهار اروپا در دسترس خواهند بود.

تا اینجا 1.5 میلیون نفر حداقل یک دوز دریافت کردند از واکسن Covid ، از جمله یک چهارم افراد بالای 80 سال در انگلیس.

این هفته ، آژانس دارویی اروپا (EMA) استفاده از واکسن Moderna را در کل واحد تأیید کرد.

این هفته ، آژانس دارویی اروپا استفاده از Moderna را در سراسر اتحادیه تایید کرد.  عکس: AP

این هفته ، آژانس دارویی اروپا استفاده از Moderna را در سراسر اتحادیه تایید کرد. عکس: AP

اولین سفارش مدیرعامل اروپایی به Moderna شامل 80 میلیون دوز ، کمتر از 300 میلیون سفارش Sanofi ، 500 میلیون Pfizer / BioNTech یا 400 میلیون Curevac بوده است.

وزیر بهداشت مت هانکوک روز جمعه در بیانیه ای گفت: “این یک خبر خوب دیگر و ابزار دیگری در زرادخانه ما برای کنترل این بیماری وحشتناک است.”

“همانطور که افراد در معرض خطر Covid را واکسینه می کنیم ، از همه می خواهیم که طبق قوانین کاهش موارد کم خطر و محافظت از عزیزان خود ادامه دهند.”

انگلستان واکسیناسیون را از 8 دسامبر آغاز کرد و دولت این امر را متذکر شد با هدف واکسیناسیون 13 میلیون نفر انجام می شود، آسیب پذیرترین ، تا 15 فوریه ، در برابر شیوع سریع بیماری ، که مقامات با آن ارتباط دارند فشار جدید سال گذشته در جنوب شرقی انگلیس کشف شد.

بر اساس آخرین آمار رسمی ، انگلستان روز پنجشنبه 1116 مورد مرگ و میر جدید را ثبت کرده است که از زمان آغاز شیوع همه گیر ، در مجموع 78 هزار و 508 مورد مرگ رخ داده است.

دولت بوریس جانسون مجبور می شود محدودیت ها را افزایش دهید در روزهای آخر قبل از افزایش نمایی موارد ، با بیش از 60،000 عفونت در روز. این کشور تقریباً 2.9 میلیون مورد جمع کرده است.

دولت بوریس جانسون در روزهای اخیر مجبور به تشدید محدودیت ها شده است.  عکس: خبرگزاری فرانسه

دولت بوریس جانسون در روزهای اخیر مجبور به تشدید محدودیت ها شده است. عکس: خبرگزاری فرانسه

یک مطالعه همه گیر شامل چندین م medicalسسه پزشکی و بهداشتی ، مطالعه علائم کووید تخمین می زند که بین 26 دسامبر تا 3 ژانویه عفونت ها تقریباً بیش از 30 درصد افزایش داشته باشد ، که طبق گفته این شبکه ، معادل روزانه حدود 70000 در روز است. بی بی سی

در تلاش برای محدود کردن ورود افراد آلوده ، مقامات از هفته آینده همه را مطالبه می کنند مسافران با آزمایش ویروس کرونا در 72 ساعت قبلی انجام شده است. برای افرادی که این قوانین را رعایت نکنند 500 پوند (550 یورو) جریمه نقدی در نظر گرفته خواهد شد.

علاوه بر این ، افرادی که از مناطق فاقد راهرو مسافرتی می آیند ، باید فارغ از نتیجه آزمون ، به مدت ده روز در انزوا نگه داشته شوند ، در حالی که ورود به انگلیس توسط هر کسی که در جنوب سفر کرده یا توقفگاهی داشته باشد ، ممنوع است. . از آفریقا از ترس گزینه های آفریقای جنوبی.

Pfizer: دوزهای بیشتری از هر ویال را تأیید کنید

آژانس دارویی اروپا (EMA) جمعه این هفته پزشکان را تأیید کرد از هر ویال حداکثر شش دوز خارج کنید واکسن ویروس کرونا تولید شده توسط Pfizer-BioNTech ، که می تواند سرعت واکسیناسیون در اتحادیه اروپا را تسریع کند.

آژانس توضیح داد ، کمیته محصولات دارویی EMA برای استفاده انسانی ، به روزرسانی اطلاعات محصول را توصیه کرده است تا مشخص کند هر ویال به جای 5 توصیه شده در زمان چراغ سبز شدن این واکسن ، در هر دو ویال شش دوز دارد.

سخنگوی وزارت بهداشت ، هانو كائوتس ، در برلین به خبرنگاران گفت ، در آلمان ، این تغییر سریعاً اعمال می شود و تعداد دوزهای موجود را 20 درصد افزایش می دهد.

بسیاری از پزشکان در اتحادیه اروپا در حال برداشتن شش دوز واکسن از هر ویال هستند ، روشی که در جاهای دیگر ایالات متحده و انگلستان مجاز است.

منبع: آژانس ها

JPE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *