افراد آسیب دیده حداقل 150 میلیون دلار غرامت دریافت می كنند

[ad_1]

قربانیان و نزدیکان 97 کشته شده در فروریختن یک ساختمان مسکونی در سورفساید ، در قسمت جنوبی کشور فلوریداقاضی میامی روز چهارشنبه گفت: ایالات متحده در ابتدا 150 میلیون دلار غرامت دریافت خواهد كرد.

دادگاه مایکل هانزمن در جلسه دادرسی اظهار داشت که مبلغ ناشی از پرداخت بیمه خواهد بود Champlain Towers South و در فروش قابل پیش بینی زمین در آنجا ساختمان 12 طبقه احداث شد که به دلایلی که هنوز تحت تحقیقات فدرال است ، سحرگاه 24 ژوئن فروریخت.

هانزمن که در جلسه دادرسی تأکید کرد از حقوق قربانیان محافظت خواهد شد ، این را گفت این رقم نتایج بسیاری از پرونده های دادگاه را شامل نمی شود پس از این حادثه که منجر به کشته شدن حداقل 97 نفر شد ، ثبت شد که 95 نفر توسط مقامات محلی شناسایی شدند.

قاضی توضیح داد ، در صورت تمایل قربانیان و اقوام ، همه این شکایات می توانند در یک دادخواست ادغام شوند ، که شامل همه افراد آسیب دیده می شود.

جدیدترین اجساد در اوایل ژوئیه در زیر آوار برج شامپاین در میامی پیدا شد.  عکس: خبرگزاری فرانسه

جدیدترین اجساد در اوایل ژوئیه در زیر آوار برج شامپاین در میامی پیدا شد. عکس: خبرگزاری فرانسه

زمین بدون آوار

در همان چهارشنبه ، چندین رسانه در جنوب فلوریدا فهمیدند که مکانی که تا همین اواخر کوهی از آوار و خدمه نجات در آنجا کار می کرد ، اکنون است عملا تمیز و نامرتب است و در واقع ، سناتور ایالتی جیسون پیتزو عکس های این منطقه را در حساب توییتر خود منتشر کرد.

مایکل گلدبرگ ، وکیل دادگستری ، منصوب شده توسط هانزمن برای مدیریت امور مالكیت مشاغل مشترك ساخته شده در سال 1981 ، در دادرسی امروز تأیید كرد كه این منطقه عاری از آوار است ، در فرایندی كه م Instituteسسه ملی استاندارد و فن آوری (NITS) آن را برای نام اختصاری آن نظارت كرد. به انگلیسی) ، آژانس تحقیق سقوط فدرال.

وی افزود که بقایای ساختمان در یک انبار میامی ذخیره شده است ، که به عنوان شواهد اصلی تحقیقات NITS در نظر گرفته می شود ، گزارش نهایی آن ممکن است سالها به طول انجامد و همچنین آزمایشات.

مقامات می گویند آنها را از صحنه خارج کردند حدود 10 هزار تن آوار با فرو ریختن ساختمان.

ساختمان برجهای Champlain

منبع: Google Earth

احراز هویت مجدد

Champlain Towers South در اواسط مراحل تأیید مجدد قرار داشت – یک مطالعه اجباری ساختاری و الکتریکی به عنوان یک ساختمان 40 ساله – که نیمه شب فرو ریخت و سرنشینان آن به خواب رفتند.

سه سال قبل ، گزارشی از طرف یک شرکت مهندسی در مورد مشکلات جدی ساختاری در ساختمان هشدار داده بود که شایسته توجه فوری بود.

آنها در این زمینه چه خواهند کرد

جلسه دادگاه همچنین به قربانیان ، اقوام و صاحبان برخی از بیش از 130 کانکس در خدمت بیان نظرات خود در مورد کار در زمین است. به ارزش حدود 100 میلیون دلار.

در حالی که برخی می خواهند در محل قابل سکونت ساختمان جدیدی ساخته شود ، برخی دیگر موافقت نمی کنند و برعکس ، پیشنهاد ساخت یک یادبود را در آنجا می کنند.

برخی اظهار داشتند که هر دو گزینه سازگار است و می توان یک ساختمان مسکونی جدید در زمین ، در ساحل احداث کرد که شامل یادبودی برای قربانیان و آسیب دیدگان است.

اورن کیترینباوم در جلسه دادرسی گفت: “بسیاری از مردم احساس می کنند که می خواهند به خانه خود برگردند.”

صاحب آپارتمان Champlain Towers South تأکید کرد که امروز غلبه بر املاکی مانند ملکی که در آپارتمان های مسکونی داشتند “برای بسیاری از افراد” یک ماموریت غیرممکن “خواهد بود ،” با در نظر گرفتن قیمت خانه ها ، به ویژه املاک در ساحل. “

رئیس دادگستری گفت که همه گزینه ها باید مورد بررسی قرار گیرند ، اما بدون اجازه دادن به زمان برای این واقعیت که قربانیان برای بازگرداندن زندگی خود به غرامت پولی نیاز دارند.

در میان قربانیان این رویداد ، علاوه بر آمریکایی ها ، آرژانتینی ها ، کوبایی ها ، اروگوئه ای ها ، کلمبیایی ها ، شیلیایی ها ، ونزوئلایی ها ، پاراگوئه ای ها و اسرائیلی ها از جمله ملیت های دیگر هستند.

آخرین جسد شناسایی شده مربوط به ترزا ولازکز 36 ساله است که جسد وی در 8 ژوئیه از زیر آوار خارج شد.

منبع: EFE

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *