افرادی که به ایالات متحده سفر می کنند نیاز به قرنطینه و آزمایش منفی دارند

[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه گفت مسافران در حال ورود به ایالات متحده هستند باید هنگام ورود به کشور قرنطینه را طی کنند، به عنوان بخشی از یک سری از احکام برای محدود کردن همه گیری.

“جدا از استفاده از ماسک ، همه کسانی که از کشور دیگری به ایالات متحده سفر می کنند آنها باید قبل از سوار شدن به هواپیما آزمایش شوند و هنگام ورود به آنها قرنطینه شوند“بایدن به یک کنفرانس کاخ سفید گزارش داد. الزام به اثبات قبلاً توسط دولت قبلی دستور داده شده بود ، اما انزوا فقط یک توصیه بود.

بایدن در اولین روز کامل خود در ریاست جمهوری ایالات متحده توضیح داد که استراتژی او برای مقابله با این روش شدیدتر شده است “شکست” دولت ترامپ و با “فوریت ، تمرکز و هماهنگی” مورد نیاز ایالات متحده اقدام کنند.

ماهها طول می کشد تا شرایط را تغییر دهیم. “وی قبل از اطمینان از اینكه كشور “از این مرحله” خارج خواهد شد ، اذعان كرد. وی افزود: “ما این همه گیری را شکست خواهیم داد. و برای کشوری که منتظر اقدام است (…) ، کمک در راه است.”

این اقدام یکی از معیارهایی است که وی در ساعات اخیر برای مبارزه با موج دوم عفونت ها اعلام کرده است. او قبلاً در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری قول داده بود تصمیمات بسیار تهاجمی تری برای مهار ویروس نسبت به تصمیماتی که توسط سلف خود گرفته بود ، شامل مقررات بهداشت عمومی باشد.

یکی از آنها واکسیناسیون را تسریع کنید به آمریکایی ها علیه ویروس کرونا ، ارائه بودجه بیشتر به دولت های ایالتی و محلی و ایالتی ، ایجاد نقاط واکسیناسیون بیشتر.

همچنین افزایش آزمایشات ویروس کرونا، چیزی که ترامپ تمایلی به فکر کردن نداشت فقط باعث افزایش آمار منفی در بروز بیماری می شود.

قبل از بهتر شدن اوضاع بدتر ادامه خواهد یافت. »، امروز بعد از ظهر از رئیس جمهور شکایت کرد و تأکید کرد که تعداد مرگ و میرها از Covid-19 ، کشور بیشتر تحت تأثیر همه گیری جهانی ، “احتمالاً بیش از 500000 خواهد بود “.

تاکنون مقامات بهداشتی آمریکا بیش از 24.5 میلیون نفر آلوده ، از جمله بیش از 408000 مرگ.

همانطور که دفاع می کرد ، یکی دیگر از اهداف “اولویت دار” استراتژی دولت وی در برابر بیماری همه گیر ، بازگرداندن “اعتماد عمومی” به شهروندی آمریکا بود.

وی گفت: “مهمتر از همه ، برنامه ما بازیابی اعتماد به نفس عمومی است. ما اطمینان خواهیم داد كه دانشمندان و متخصصان بهداشت عمومی مستقیماً با شما صحبت می كنند” ، وی با اشاره به اینكه آمریكایی ها “خیلی بیشتر” از آنتونی اپیدمیولوژیك كاخ سفید خواهند شنید ، گفت: Fauci ، “نه از طرف رئیس جمهور ، بلکه از طرف کارشناسان و دانشمندان واقعی.”

اوایل چهارشنبه ، بایدن استفاده اجباری از ماسک در ایالت های فدرال را اعلام کرد و چالش استفاده از ماسک را به مدت 100 روز ، همزمان با واکسیناسیون بیش از 100 میلیون آمریکایی ، آغاز کرد.

اقدامی علیه به اصطلاح “گردشگری واکسیناسیون” نیز در همین پنجشنبه شناخته شد. آیا مقامات بهداشتی فلوریدا هستند که این موضوع را در آینده اعلام می کنند؟ ساکنان این کشور در طرح واکسیناسیون ویروس کرونا اولویت دارند.

معلوم شد که بسیاری از مردم از کشورهای مختلف برای واکسیناسیون به فلوریدا سفر می کنند که مردم را خشمگین می کند.

اسکات A. Rivkis ، جراح ارشد فلوریدا ، دستور صادر کنندگان واکسن را صادر کرد گیرندگان را ملزم به اثبات اقامت در کشور می کنند.

طبق گفته وزارت بهداشت فلوریدا ، از بیش از 1.1 میلیون دوز واکسن covid-19 که قبلاً در این ایالت جنوبی تجویز شده است ، بیش از 39000 نفر از افراد غیر مقیم دریافت شدند.

JPE

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *