اسکاتلند ورود ترامپ را رد می کند و از لندن می خواهد که ورود وی به انگلیس را ممنوع کند

[ad_1]

رئیس جمهور دونالد ترامپ قصد داشت بدون تحویل قدرت به معاون خود ، یک روز قبل از روی کار آمدن جو بایدن ، با یک اقدام غیر دموکراتیک دیگر به اسکاتلند سفر کند. در حال فرود در شمال بریتانیا ، با هواپیمای شخصی خود برای بازی در یکی از هواپیماهای خود گلف دو باشگاه اسکاتلندی

پس از قیام در پایتخت و خیابان های واشنگتن و نگرش ریاست جمهوری دولت اسکاتلند حضور دونالد ترامپ را رد کنید در قلمرو خود

وزیر دادگستری اسکاتلند ، هومزا یوسف ، از وزیر کشور انگلیس ، پرتی پاتل ، خواسته است “دلایل ویژه ای برای امتناع از ورود” ارائه دهد. این قدرت را دارد “اگر منجر به نظم عمومی نشود”.

دونالد ترامپ در یکی از باشگاه های گلف خود در ترنبری اسکاتلند.  عکس: AP

دونالد ترامپ در یکی از باشگاه های گلف خود در ترنبری اسکاتلند. عکس: AP

این وزیر یک مقام انگلیسی بود که تأیید کرد که سخنان ترامپ “مستقیماً منجر به خشونت در کپیتول هیل می شود”.

یوسف پیشنهاد کرد که دولت وست مینستر این کار را انجام دهد ممنوع کردن این دونالد ترامپ وارد انگلستان شویدپس از ترک کاخ سفید با این استدلال که حضور او به نفع عموم مردم نخواهد بود. نخست وزیر نیکولا استورجن معتقد است که ممنوعیت سفر می تواند به دلیل دونالد ترامپ در مورد وی اعمال شود تحریک به خشونت و نژادپرستی

رئیس جمهور شورشی

نیکلاس استورجئون ، نخست وزیر اسکاتلند ، هنگامی که روز پنجشنبه مصاحبه ای با “صبح بخیر ، انگلیس” از ITV انجام داد ، انتقاد بیشتری نسبت به دونالد ترامپ داشت.

“خوشبختانه تنها چند روز به ریاست جمهوری وی باقی مانده است. دیشب شنیدیم جو بایدن به ما یادآوری می کند که صدای یک رهبر واقعی چگونه است. “

نیکولاس ماهیان خاویاری

نخست وزیر اسکاتلند

“به تعبیری ، فکر نمی کنم اتفاقی که دیشب افتاد و شب گذشته شاهد آن بودیم ، خیلی تعجب آور باشد. به نوعی ریاست جمهوری دونالد ترامپ به آن لحظه نزدیک می شود تقریبا از زمان شروع آن. اما این باعث نمی شود که کمتر تکان دهنده باشد. “

“آنچه ما شاهد بودیم فقط صحنه های نقض وحشتناک قانون و نظم نبود ، افرادی که جای دموکراسی را گرفتند. در واقع ، ما شاهد رئیس جمهور ایالات متحده بوده ایم تحریک قیام در کشور خودتان او فکر کرد که فکر کردن برای بعضی از افراد مدتی طول می کشد.

“خوشبختانه تنها چند روز به ریاست جمهوری وی باقی مانده است. دیشب شنیدیم جو بایدن چگونه به نظر می رسد به ما یادآوری می کند یک رهبر واقعی“یک رهبر دموکراتیک واقعی” استورجن ، که در آخرین سفر خود به انگلیس و انگلیس از پذیرش ترامپ خودداری کرد ، تأکید کرد نامه های خود را پس گرفت سفیر تجارت اسکاتلند.

“این یک دوره تاریک در تاریخ آمریکا بود. درباره اون هیچ شکی نیست. من تصور می کنم که بسیاری از مردم در این کشور و سراسر جهان منتظر پایان آن هستند. اما بدیهی است که تقسیمات عمیقی وجود دارد که دولت جدید باید با آنها مقابله کرده و سعی در بهبود آنها داشته باشد. “

مغناطیسی ترامپ را تحریم کرد

کریس برایانت ، نماینده حزب کارگر ، وزیر امور خارجه پیشین نیز از دونالد ترامپ خواستار اخراج وی از انگلیس پس از ترک دفتر است. به گفته این وزیر خارجه و معاون فعلی ، اینها می توانند تأثیر تحریم های سبک باشند مغناطیسی.

قانون جهانی مگنیتسکی رئیس جمهور ایالات متحده را مجاز به اعمال مجازات اقتصادی علیه شهروندان سراسر جهان که در کشورهای خود مرتکب نقض حقوق بشر و اقدامات فاسد شده اند ، می کند. فرقی نمی کند آنها چه کسانی هستند و از کجا آمده اند.

چهره ای منفور در اسکاتلند.  تجمع ضد ترامپ در ادینبورگ.  عکس: EFE

چهره ای منفور در اسکاتلند. تجمع ضد ترامپ در ادینبورگ. عکس: EFE

طبق این قانون ، کاخ سفید می تواند ممنوعیت ویزا و یخ زدن دارایی در قلمرو آمریکای شمالی برای هر خارجی. در عمل ، این شبکه برای حمایت از آزادی بیان را برای کسانی که نام آنها به اصطلاح وجود دارد ، توضیح می دهد ورود لیست مگنیتسکی به ایالات متحده ممنوع است و هرگونه دارایی که آنها در ایالات متحده دارند ممکن است مصادره شود.

کابوس فقط برای مسئولان نیست ، بلکه قانون اجازه داده است که آنها را نیز شامل شود کارآفرینان و نهادها در لیست به این ترتیب ، یک شرکت می تواند کلیه دارایی ها و منافع خود را در حوزه قضایی ایالات متحده مسدود کند.

برایان ، نماینده انگلیس معتقد است که این تحریم ها به احترام وکیل روس نوشته شده است سرگئی مگنیتسکی، به جرم افشای فساد در روسیه زندانی ، شکنجه و کشته شد ، باید به ترامپ اشاره کند در دنباله. وی سرمایه های زیادی در انگلیس و ایرلند دارد و مادر یک زن اسکاتلندی است.

برایانت ، نماینده حزب کارگر ، گفت که واقعاً نخست وزیر بوریس جانسون را به ترامپ محکوم نمی کند.

“هیچ اعتقادی به ترامپ وجود ندارد زیرا آنها از یک پارچه ساخته شده اند. او نوشت: “هر دو مذهب طلب راست خودشیفته”.

“من برای ریاست جمهوری مناسب نیستم”

سر کیم داروک ، سفیر پیشین انگلیس در ایالات متحده ، به امروز گفت که دونالد ترامپ مناسب نبود رئیس جمهور شدن

“صحنه های شب گذشته ترسناک بود و ارائه آن در آمریکا دشوار بود. اگرچه مدت هاست که برخی از ما خاطرنشان کرده ایم … این مرد برای ریاست جمهوری شایسته نبود ، اما برای ریاست جمهوری شایستگی ندارد و از هیچ یک از قوانین پیروی نمی کند رفتار رئیس جمهور “، دیپلمات انگلیسی اصرار کرد.

وی گفت: “و آنچه شب گذشته اتفاق افتاد بدون شک نتیجه روزهایی است كه وی از پیروان خود خواست تا در واشنگتن حاضر شوند و در مقابل كاپیتول تظاهرات كنند.”

داروک در ژوئیه 2019 ، پس از انقضای تفاهم نامه خود ، به عنوان سفیر انگلیس در واشنگتن استعفا داد از ترامپ انتقاد می کند و پس از آنکه بوریس جانسون ، که در آن زمان رقابت رهبری محافظه کار را رهبری می کرد ، از ارائه حمایت خودداری کرد.

خبرنگار ، پاریس

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *