اسرائیل فصل گردشگری را با بازدیدکنندگان واکسینه شده علیه ویروس کرونا آغاز کرده است

[ad_1]

اسرائیل داد استقبال از گروه اول گردشگران بیش از یک سال ، پس از بسته شدن مرزهای خود به خارج از کشور به دلیل همه گیری در مارس 2020 و در شرایط نیمه طبیعی پس از یک کار واکسیناسیون سریع.

ورود 12 زائر مسیحی ، اصالتاً از ایالات متحده ، آغاز شده در اسرائیل تا فصل گردشگری پس از همه گیری.

ورود وی به کشور ، دلیل شور و شوق بخش گردشگری ، بیش از 14 ماه اطمینان بخش ، بخشی از یک برنامه آزمایشی است که ورود 20 گروه را تا اواسط ژوئن مجاز می کند.

“اسرائیل امروز دیگر فقط زیبا نیست، او همچنین سالم و واکسینه شده استوزیر گردشگری اوریت فاركاش-هاكوهن در پذیرش هواداران در فرودگاه بین المللی بن گوریون در تل آویو با تأكید بر “آغاز عصر پس از كوید” امروز گفت ، و ما به دنبال راه هایی برای آمدن هر فرد واكسن شده هستیم.

ورود گردشگران بخشی از یک طرح آزمایشی است.  عکس رویترز

ورود گردشگران بخشی از یک طرح آزمایشی است. عکس رویترز

این دوازده گردشگر اول تا 10 ژوئن در این کشور می مانند از دیگر جاذبه ها ، اماکن مذهبی و پارک های ملی دیدن کنید در اورشلیم ، صحرای نگف و شهر ناصره.

ما به حالت عادی برگشته ایم، شهرهای ما زنده و سرحال هستند. وزیر گفت: “رستوران ها ، هتل ها ، کنسرت ها ، بازارها ، پارک های طبیعی و رویدادهای ورزشی ، همه چیز امروز باز است.”

طرح آزمایشی

این گروه ها ، که بخشی از تجدید طرح آزمایشی هستند ، توسط آژانس های مسافرتی و آنها حداکثر 30 عضو خواهند داشت ، تمام خارجیانی که باید تعدادی از شرایط را داشته باشند.

کسانی که مایل به ورود به کشور هستند باید ایمن سازی شده باشد با یکی از واکسن های مورد تایید وزارت بهداشت اسرائیل و از لیست خاصی از کشورها ، همچنین با چراغ سبز مقامات بهداشتی.

علاوه بر گواهی تلقیح ، گردشگران باید نتایج منفی ارائه دهند تست PCR تا 72 ساعت قبل از ورود ساخته شده است دو آزمایش فرود جدید را در اسرائیل گذراند ، هم PCR و هم آنتی بادی. و تا حصول نتایج هر دو آزمایش قرنطینه باقی بمانند.

گردشگران از ایالات متحده آمده اند.  انجمن رویترز

گردشگران از ایالات متحده آمده اند. انجمن رویترز

ورود این گروه از گردشگران نشان دهنده یک تغییر مهم در مقایسه با سیاستی است که تاکنون اداره شده است فقط خارجی های خارجی اجازه ورود دارند در موارد بسیار خاص و با مجوز قبلی.

علاوه بر این ، از ماه گذشته ، ورود اعضای خانواده مجاز است درجه یک به شهروندان اسرائیلی یا اقامت دائم ، گرچه آنها همچنین باید گواهی واکسیناسیون ارائه دهند یا از covid-19 بهبود یافته باشند.

قصد وزارت گردشگری این است تا بتواند به حالت عادی پیش برود گردشگری بلافاصله پس از پایان برنامه آزمایشی ، که به دلیل ترس مقامات از معرفی احتمالی گونه های جدید ویروس کرونا ، به ویژه آنهایی که در برابر واکسن مقاوم تر هستند ، کار چندان ساده ای نیست.

قبل از لازم الاجرا شدن محدودیت های ورود بیگانگان اندکی پس از کشف اولین عفونت covid-19 ، جهانگردی در اسرائیل به شدت در حال رشد است، که شامل رکورد تاریخی بازدیدکنندگان از کشور در سال 2019 بود: بیش از 4.5 میلیون نفر.

مقصد امن

اسرائیل با نگاه به آینده در تابستان اطمینان دارد که می تواند این روند را بپذیرد و به بازدید کنندگان پیشنهاد دهد یک مقصد توریستی که همه گیر به سختی احساس می شود.

در حال حاضر ، پس از برداشته شدن تقریباً تمام محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع ویروس و در انتظار برداشتن ماسک اجباری داخلی ، محدودیت ورود خارجی ها امروز یکی از معدود یادآوری هایی است که در اسرائیل به پایان نرسیده است.

بیش از 55٪ جمعیت آن تلقیح می شوند با برنامه کامل واکسن Pfizer برای ماهها و تعداد اندکی از موارد جدید در روز (کمتر از 100 مورد در روز برای یک ماه) ، مردم اسرائیل مدتهاست که از همه نگرانی ها از لیست نگرانی های خود عبور می کنند.

یکی از نقاط عطف بازگشت به شرایط عادی ، تصویب گردش خیابان و فضای باز بدون ماسک در ماه گذشته بود که رفع محدودیت های حضور در رویدادهای فرهنگی و ورزشی در اوایل این ماه به آن اضافه شد. دارندگان پاس سبز برای واکسیناسیون و یک عنصر اصلی و اساسی کاهش تنش است.

با بیش از نه میلیون نفر ساکن ، این کشور فقط امروز ثبت شده است 428 مورد ویروس کرونا و فقط 14 عفونت جدید دیروز کشف شد.

آژانس EFE

PB

همچنین ببینید

اسرائیل تقریباً همه محدودیت های بهداشتی ویروس کرونا را از اول ژوئن حذف خواهد کرد

پس از یک ماه ، از سرگیری مجدد در ایتالیا موفقیت آمیز است: خوش بینی در حال رشد است و موارد covid-19 جای خود را می دهند

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *