استیضاح دونالد ترامپ در همان روزی که جو بایدن روی کار می رود آغاز می شود

[ad_1]

او استیضاح رئیس جمهور دونالد ترامپ ممکن است ساعت 13:00 روز چهارشنبه آینده ، روزی که جو بایدن رئیس جمهور منتخب آغاز می شود ، طبق برنامه سنا که روز پنجشنبه توسط آسوشیتدپرس برنامه ریزی شده است ، آغاز شود.

اگر نانسی پلوسی سخنگوی مجلس نمایندگان بزودی مقالاتی را برای بررسی استیضاح به مجلس بالا بفرستد ، جدول زمانی ممکن است.

مجلس نمایندگان روز چهارشنبه ترامپ را به حساب آوردن انگیزه برای قیام پس از حمله مرگبار کاپیتول هیل در هفته گذشته توسط طرفداران رئیس جمهور متهم کرد. وی تنها رئیس جمهور متهم است دو برابر.

Pelosi ، یک دموکرات از کالیفرنیا ، نگفت کی کیفرخواست را به سنا ارسال خواهد کرد. برخی از دموکرات ها پیشنهاد می کنند که منتظر بمانید تا بایدن وقت خود را برای تصدی پست و شروع به کار بر روی اولویت های خود بدست آورد.

بایدن گفت که سنا می تواند زمان خود را بین استیضاح تقسیم کند ، نامزدهای کابینه خود را تأیید کند و روی COVID-19 و سایر موارد کار کند.

مرکز ملی تعطیل بود

روز چهارشنبه ، مرکز ملی ، آن پارک عظیم که از اوبلیسک به یادبود لینکلن در واشنگتن منتهی می شود ، بنابراین اغلب صحنه تظاهرات ، بازدید گردشگران و فیلم ها ، بسته خواهد شد به دلایل امنیتی.

مرکز خرید ملی در واشنگتن دی سی ، مملو از طرفداران ترامپ.  عکس: خبرگزاری فرانسه

مرکز خرید ملی در واشنگتن دی سی ، مملو از طرفداران ترامپ. عکس: خبرگزاری فرانسه

مقامات واشنگتن در پی حوادث کاپیتول هیل در روز چهارشنبه هفته گذشته در حالت آماده باش هستند و منتظر افتتاح ریاست جمهوری بایدن هستند.

آنها از اعتراضات بخش های راست افراطی که برنامه ریزی شده اند ، ترس دارند این آخر هفته و برای روز حدس.

به گفته واشنگتن پست ، تعطیلی مرکز خرید آخرین اقدام امنیتی برای تقویت پایتخت است.

بیش از 20،000 سرباز گارد ملی به این شهر فراخوانده شدند.

تصمیم برای تعطیل کردن مرکز خرید مهم است ، زیرا این یک مکان سنتی است که در آن عامه مردم برای دیدن شخصاً و از طریق باز شدن ساختمان کنگره جمع می شوند. صفحات عظیم

یک مقام پست گفت: “این بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند وارد بازار شود.” “اگر می خواهید چیزی را ببینید ، چیزی نخواهید دید. من اینطور فکر می کنم. شاید بتوانید گنبد کاپیتول را ببینید.

با اطلاعاتی از آسوشیتدپرس و واشنگتن پست

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *