استراتژی ای که ایتالیا نیز علیه ویروس کرونا استفاده می کند

[ad_1]

ایتالیا تصمیم گرفته استراتژی برنده انگلیس را اتخاذ کرده و به طور کامل کمپین واکسیناسیون گسترده را تسریع کند تشدید دوزهای اول در مراکز ویژه تلقیح می شود. روز سه شنبه ، وی Pfizer ، معروف ترین واکسن را مجبور کرد تا توسط آن گسترش یابد 21 تا 42 روز زمان مصرف دوز دوم در مورد مارک های دیگر نیز همینطور است. Pfizer با دوز اول ، مانند Moderna ، 80٪ محافظت می کند.

این مانور امکان استفاده از آن را فراهم می کند دوزهای اول بسیار بیشتر زیرا میلیون ها دوز Pfizer و مارک های دیگر در ماه ژوئن وارد می شوند. شرکت آمریکای شمالی به طور کلی از 21 روز بین دو دوز دفاع می کند ، اما اذعان کرد که اثربخشی حفظ می شود حتی اگر باید منتظر آنچه در ایتالیا نامیده می شود ، باشیم. “مطالبه”.

جزر و مد توجیهات خوبی دارد. در وهله اول نان تست محافظت بیشتر برای کسانی که هنوز واکسینه نشده اند در حالی که تصمیم علنی که در تاریخ 26 آوریل اتخاذ شد ، امکان حذف تدریجی محدودیت ها را دارد ، این به معنای چند برابر شدن بسیج افراد و حمایت از گردش ویروس است.

ایتالیا دوز دوم را با تمام واکسن ها به تعویق انداخت.  عکس: EFE

ایتالیا دوز دوم را با تمام واکسن ها به تعویق انداخت. عکس: EFE

همچنین طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی ، حفاظت فوری در خدمت خطرات گسترش نوع به اصطلاح هندی است که ویرانی در کشور به وجود می آورد و در حال حاضر در 44 کشور دیگر نیز در حال گسترش است.

واکسیناسیون گسترده همچنین خطر “آزاد کردن همه” را کاهش می دهد ، و آرامش خطرناک با احتیاطی که بازگشایی را تشویق می کند.

یک کارزار خوب

بعد از 48 ساعت ، واکسیناسیون با دوز اول به 18 میلیون نفر می رسد و بیش از 30 درصد از جمعیت خواهد بود. مقامات بهداشتی ایتالیا تخمین می زنند که سطح سلامتی تاکنون رویایی تا پایان ماه سپتامبر بدست خواهد آمد. واکسیناسیون عمومی

در انگلیس ، دو هفته قبل از اینکه بتوانید بدون استفاده از ماسکی که از ورود و خروج Corvid-19 از طریق دهان و بینی محافظت می کند ، در فضای باز قدم بزنید ، وجود دارد.

v1.6

پیشرفت واکسیناسیون


برای کاوش داده ها ضربه بزنید
»واکسیناسیون با دوز 1 هر 100 استنشاق.


آبنما: OWID
اینفوگرافیک ها: کلاریون

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


آبنما: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

ژنرال Francesco Figliuolo ، فرمانده سازمان واکسیناسیون دسته جمعی ، که ارتش از منابع زیادی در آن استفاده می کند ، اعلام کرد که طی دو هفته 43000 پزشک خانواده از خدمات بهداشت ملی و هزاران داروخانه نیز در واکسیناسیون های گسترده قرار می گیرند.

هدف ایجاد ثبات است 500 هزار تلقیح روزانه، رکوردی بدست آمده است که به سختی نگهداری می شود ، خصوصاً به دلیل کمبود واکسن در برخی مناطق ، مشکلی که در ماه ژوئن حل خواهد شد.

فیگلیولو گفت که با شروع تابستان خسته کننده در ماه ژوئن ، نبرد برای ایمن سازی ایتالیا طی سه ماه شدت خواهد گرفت. پزشکان خانواده آنها ده یا بیست دوز هفتگی برای درخواست بیماران خود دریافت می کنند و همچنین داروخانه ها با برپایی چادرهایی که در بسیاری از موارد از قبل وجود دارد ، برای ساخت تامپون هایی که عفونت را تشخیص می دهند و برای کسانی که به مناطق دیگر مهاجرت می کنند یا مایل هستند ضروری هستند برای سفر به خارج از کشور.

واکسیناسیون از سن 12 سالگی

از اول ژوئیه ، واکسیناسیون جوانترین ، بین 12 تا 15 سال ، که ایمنی در نظر گرفته می شود ، آغاز می شود تا زمانی که نسخه انگلیسی ، که اکنون ویروس غالب در ایتالیاست ، ظرفیت آلودگی بیشتر خود را به “ragaci” و بزرگسالان جوان گسترش دهد.

میانگین سنی افراد آلوده از بیش از 70 به 42 سال کاهش یافته است.

میانگین سنی افراد آلوده از بیش از 70 به 42 سال کاهش یافته است.  عکس: رویترز

میانگین سنی افراد آلوده از بیش از 70 به 42 سال کاهش یافته است. عکس: رویترز

تابستان برای جذب خط نجات برای جوانان که نمی توانند صبر کنند تا به تعطیلات بروند ، مساعد به نظر نمی رسد. اما دیروز ارتش تلاش کرد خلاف این را ثابت کند. اعلام کرد الف روز باز در یک مرکز واکسیناسیون بزرگ برای کسانی که مایلند اکنون واکسینه شوند.

آنها خودشان را معرفی کردند هزاران جوان “از آنجا که ما می خواهیم به تعطیلات آرام برویم و می دانیم که باید واکسن بزنیم.” این مرکز تا ساعت 6 صبح روز چهارشنبه کاملاً عملیاتی بود واکسن های AstraZeneca.

کاهش تعداد افراد آلوده ، که در موج سوم به 20-25 هزار نفر در روز می رسد ، شش هزار فرد آلوده را تحت تأثیر قرار می دهد ، همانطور که در روز سه شنبه ثبت شده است.

سه منطقه (مولیسه ، فریولی-ونزیا جولیا و ساردینیا) ارقام شایسته ای از 50 آلوده در هر 100000 نفر را نشان می دهد و ردیابی زنجیره عفونت ها را ممکن می سازد. به عبارت دیگر ، همه گیری را کنترل کنید. از ماه اکتبر ، این مکانیسم اصلی ضد ویروس به دلیل افزایش وحشیانه افراد آلوده از بین رفته است.

مناطق دیگر در حال حاضر هستند کمتر از 100 مورد به ازای هر صد هزار فرد آلوده ، مانند لومباردی ، ونتو ، لیگوریا ، ترنتینو آلتو آدیژ و آبروزو. تخمین زده می شود که نیمی از 20 منطقه ایتالیا تا هفته آینده به این پیشرفت عمده دست یافته باشند. کابینه ریاست بهداشت روز دوشنبه برای بررسی اوضاع تشکیل جلسه می دهد.

همه زرد

در حال حاضر ، مناطق ایتالیا کاملاً زرد و دارای رنگ کم خطر هستند که باعث افزایش فشار بخش هایی می شود که به دلیل محدودیت های موجود ، متحمل خسارات زیادی می شوند. هفته آینده ، دولت باید تصمیم بگیرد ، برای مثال ، مراکز خریدی را که در تعطیلات آخر هفته بسته هستند دوباره راه اندازی کند.

اعتراض در مراکز خرید.  شرکت ها در میلان تعطیل هستند زیرا نمی توانند آخر هفته ها افتتاح کنند.  عکس: EFE

اعتراض در مراکز خرید. شرکت ها در میلان تعطیل هستند زیرا نمی توانند آخر هفته ها افتتاح کنند. عکس: EFE

به احتمال بسیار زیاد در روز دوشنبه تصمیم گرفته می شود که از ساعت 22:00 تا 23:00 از ساعت 22 صبح و منع رفت و آمد که به مدت هشت ماه برقرار است ، کاهش یابد. برخی معتقدند حتی اگر آن را برطرف کنید هیچ خطری وجود ندارد در نیمهشب.

.احزاب راست میانه به دنبال روشی رایج در سایر کشورهای اروپایی ، که از چاه دوره حاد آخرین موج ویروس نیز در حال ظهور هستند ، برای لغو قانون منع رفت و آمد تلاش می کنند.

دوباره باز کنید

انتظار می رود اول ژوئن بازگردد فعالیتهای ورزشی حرفه ای ها ، با اقدامات امنیتی ، اما این امر دسترسی برخی از هواداران به ورزشگاه ها را دوباره باز می کند.

سالن های ورزشی نیز افتتاح می شوند و نمایشگاه ها پس از مدت طولانی تعطیلی به محل کار خود بازمی گردند.

بارها و رستوران هایی که مجاز به پذیرایی از مشتریان برای ناهار و شام در مکان های باز هستند به فضاهای بسته گسترش می یابد. اگر سینما ، تئاتر و اماکن تفریحی که از قبل با محدودیت شدید مجاز هستند ، در صورت بهبود داده ها و تأیید سرعت واکسیناسیون های گسترده “آزاد” می شوند.

جشن های عروسی

این مجوز همچنین برای شروع مجدد یک سنت بسیار محبوب در ماه جولای می رسد: عروسی ، به ویژه در شهرهای کوچک و متوسط ​​یا در مناطق روستایی. تخمین زده می شود که یکصد هزار نفر در این بخشها (مانند تولید جعبه آب نبات ، لباس ، تشکیل مهمانی ها) به کار خود باز خواهند گشت. در هفته های اخیر تظاهرات پر سر و صدایی از سوی این گروه ها برگزار شده است.

با آمدن تابستان پارک های تفریحی ، که تعداد زیادی و بسیار مدرن در ایتالیا ، و به اصطلاح پارک های موضوعی است.

اقلیم خوش بینی

بازگشایی و واکسیناسیون ، نوید بخشیدن به ویروس ، باعث ایجاد خوشبینی می شود که به نظر می رسد تعطیلات تابستانی استثنایی را تضمین می کند.

گردشگران در حال بازگشت هستند، مثلا. ده ها جزیره در دریاهای ایتالیا گروه های بهداشتی دریافت کرده اند که همه جمعیت را به عنوان تضمینی برای بازدید کنندگان واکسینه کرده اند. استراحتگاه های کوهستانی نیز واکسینه می شوند.

گردشگران کم کم به رم برمی گردند.  عکس: EFE

گردشگران کم کم به رم برمی گردند. عکس: EFE

نخست وزیر ماریو دراگی به پارلمان گزارش می دهد که صندوق بازیابی برای 246 میلیارد دلار این امر تا حد زیادی با کمک یارانه ها و وام های طرفدار اروپا انجام می شود ، این به خوش بینی ایتالیایی هایی که رنج زیادی می کشند تشویق می کند.

داده های اقتصادی نوید یک آینده خوبی کشور اروپایی که با بیش از 123000 کشته بیشترین آسیب را از آن گرفته است. بر اساس اعلام سازمان های بین المللی ، اقتصاد که در سال 2020 10 درصد کاهش یافته است ، در سال 2021 به 4.2 درصد و در سال آینده به 4.4 درصد رشد خواهد کرد.

رم ، خبرنگار

همچنین ببینید

قهوه با مافیا: چگونه قبیله ای که کاپوچینو سرو می کند به دادگاه ایتالیا سقوط کردند

سلام و خداحافظی: بیماران ناقابل بیماری را می توان در منطقه ایتالیا ویزیت کرد

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *