از هر 75 نفر یک نفر ویروس کرونا داشت

[ad_1]

موج چهارم کوید و او گزینه D پیشرفت در انگلیس. از هر 75 نفر یک نفر به ویروس کرونا مبتلا شده است ، نشانه ای که آنها را نگران کرده است. آنها آزمایش گشودن همه چیز را در انگلیس آغاز کردند ، زمانی که میزان شیوع بیماری بسیار بالا بود. بالاترین میزان از پایان ژانویه است.

اداره آمار ملی تخمین زده است که تعداد آزمایشات مثبت در جامعه 741،700 مورد در هفته 17 ژوئیه بوده است. هفته قبل از هر 95 نفر 1 نفر بود.

یک چالش واقعی برای دولت ، که تصمیم گرفته است جدا کردن “pìng” را که در سیستم مراقبت های بهداشتی انگلیس رخ می دهد ، از کسانی که با افراد آلوده به ویروس تماس می گیرند حذف کند.

به عنوان “پینگ” بیش از 600000 نفر را در انزوا قرار داده است، با سوپرمارکت هایی با قفسه های خالی ، زیرا انبارهای جدا شده شامل انبارها ، رانندگان کامیون ، تولیدکنندگان مواد غذایی بودند ، آنها مجبور به تغییر آن شدند.

این جمعه آنها نباید جدا شوند ، بلکه باید یک آزمایش روزانه انجام دهند برای آمدن به کار و از کمبود جلوگیری کنید


“ما عذرخواهی می کنیم”: یک تابلو توضیح می دهد که این محصولات این جمعه در قفسه یک سوپرمارکت در لندن گم شده است. عکس بلومبورگ

محدودیت های “پینگ” مورد مناقشه.

اما وزیر محیط زیست جورج جاستیس گفت که موارد استثنایی در مورد کارگران زنجیره غذایی شامل بخش های دیگر مانند بارها ، رستوران ها و هتل ها نیست.

آنها همچنان رنج خواهند برد “Pingdemic”، به عنوان پدیده پین ​​هشدار دهنده ، نامیده می شود ، که نشان می دهد باید تا یک روز و ساعت خاص و بسیاری از روزها جدا شود.

حداقل 10 هزار کارگر در 500 مکان در صنعت پذیرایی خانواده از این اقدام بهره مند خواهند شد ، از جمله انبارهای مواد غذایی در 170 سوپرمارکت که تحت تأثیر قفسه های خالی خود قرار دارند. شما روزانه آزمایش خواهید شد.

اما یکی از اعضای گروه مشاوره علمی دولت گفت که سرویس بهداشتی انگلیس باید ابزار هشدار دهنده خود را بهبود بخشد. اگر فرد واکسینه شده باشد ، جدا شدن وی برای چهار هفته فایده ای ندارد، آنها فکر میکنند. هیچ ارزشی برای کنترل اپیدمی ندارد.

یک کارمند لوله های اکسیژن را برای بیماران مقابل بیمارستان در لندن پر می کند.  عکس: EFE

یک کارمند لوله های اکسیژن را برای بیماران مقابل بیمارستان در لندن حمل می کند. عکس: EFE

گذرنامه سلامتی

مدل فرانسوی گذرنامه بهداشت نیز توسط انگلیس تقلید می شود گزینه Delta در فرانسه 80 درصد است و در ساحل آزور. در مناطق ساحلی شلوغ ، بند دوباره اجباری شد.

وزیر واکسیناسیون انگلیس ندیم زهاوی گفت که در مسابقات فوتبال ، جشنواره ها و کنسرت ها گذرنامه لازم است.

علاوه بر این ، برخی از قانون گذاران محافظه کار می خواهند در اعتراض به برگزاری کنفرانس حزب تحریم کنند. آنها می خواهند اقتصاد را بر سلامتی ترجیح دهند.

زاهاوی گفت: “این باید انجام شود” تا از شیوع همه گیر ، که قبلاً موج چهارم کوید در اروپا محسوب می شود ، جلوگیری کند.

رسمی استفاده از آنها را در سوپرمارکت ها و مدارس حذف کنید. اما وی این عملکرد را در سینما ، کنسرت ، مراکز کنفرانس و استادیوم های ورزشی ذکر کرد.

مرکز واکسیناسیون کرونا ویروس در لندن.  عکس: EFE

مرکز واکسیناسیون کرونا ویروس در لندن. عکس: EFE

نسخه دلتا پیشبرد در فرانسه

در فرانسه ، نوع D اکنون بیشتر افراد آلوده را تشکیل می دهد. کووید ، در جنوب و جنوب غربی ، جایی که مسافران تعطیل متمرکز هستند ، در حال افزایش است. در پیرنه های شرقی ، Haute-Corsica و Hero ، پوشش دوباره نصب شده است ، و همچنین در 48 کمون دیگر ، مانند سنت تروپز ، هیر و تولون.

در لندس ، فراوانی تصادفات طی یک هفته دو برابر شده است: از 44 نفر به 124 نفر در هر 100000 نفر رسیده است. نشانه ای ظریف برای تعطیلات ، زیرا بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش است.

متخصصان بیماری های عفونی هشدار می دهند که ماسک ضروری است زیرا با استفاده از این گزینه “ما می توانیم در خارج آلوده شویم.”

اما در همان زمان ، آنها نسبت به آن هشدار می دهند به سرعت گسترش می یابد. منطقه ای که نارنجی است در مدت کوتاهی قرمز می شود زیرا نوع آن بسیار مسری است. آنها ترجیح می دهند همه را آزمایش کنند تا موارد بدون علامت را جدا کنند.

گذرنامه سلامتی از قبل در فرانسه استفاده می شود.  عکس: خبرگزاری فرانسه

گذرنامه سلامتی از قبل در فرانسه استفاده می شود. عکس: خبرگزاری فرانسه

اتحادیه های عصبانی

اگرچه گذرنامه سلامتی وی توسط انگلیس ، ایتالیا و اسپانیا تقلید می شود ، اتحادیه های فرانسوی خشمگین هستند زیرا آنها “نقض قانون ، خطرناک و ناراحت کننده می دانند که دلیل برکناری برای اولین بار دلیل مربوط به زندگی شخصی او است” ، “همانطور که CFE-CGC در بیانیه ای نوشت.

در صورت عدم وجود گذرنامه بهداشتی ، کارمندان فرانسوی می توانند از کار معلق شوند. متن در قرائت اول در مجلس شورای ملی فرانسه به تصویب رسید و باید توسط سنا مورد بررسی قرار گیرد.

این قانون تعیین می کند که افرادی که حقوق دریافت می کنند و کارمندان دولت که فاقد گذرنامه بهداشتی هستند ، در صورت اجباری بودن ، مشمول روش فسخ قرارداد کار بدون پاداش

کارمند باید سند مورد نیاز را ارائه دهد. اگر آن را ندارید ، باید درخواست تعطیلات کنید یا اگر می توانید به طور موقت به موقعیت دیگری منتقل شوید یا تا پایان چرخه واکسیناسیون تعلیق شوید. اگر بیش از دو ماه باشد ، این ممکن است دلیلی برای ترخیص باشد.

مدف ، که کاپیتان های صنعت را متحد می کند ، از پروژه رسمی پشتیبانی می کند. جفروی دو بزیر گفت: “این لایحه که به نفع افراد واکسینه شده است چیز خوبی است.”

“واکسیناسیون م mostثرترین راه برای مبارزه با اپیدمی است. اما CFE-CGC کاملاً مخالف صدور مجوز کارت بهداشت است. “

CGT از نمایندگان مجلس خواست “نتایج اجتماعی این قانون را كه می تواند منجر به تعلیق حقوق و بركناری آنها شود” اندازه گیری كنند.

قانون گذاران فرانسوی گذرنامه را “میدان مین” دانستند که پیش بینی نمی کردند. این اصلاحات در سنا سختگیرانه خواهد بود و شورای قانون اساسی ، عالی ترین دادگاه ، باید در مورد آن حکم دهد.

دولت تأکید می کند که فرانسوی ها باید از زندگی مشترک با گذرنامه بهداشتی عادت کنند تا از سرریز شدن بیمارستان های گزینه D جلوگیری کند در غیر این صورت واکسیناسیون اجباری انجام می شود.

خبرنگار ، پاریس

CB

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *