از امروز وتو در پروازهای منطقه

[ad_1]

یکی از دو نوع ترسناک Covid برزیلی ، که جهش آن در توکیو کشف شد و از دنیا جلوگیری می کند ، رسیده است بریتانیای کبیر.

به گزارش شبکه اسکای نیوز ، وندی بارکلی ، ویروس شناس مشهور ، این جمعه را طی یک جلسه توجیهی توسط یک گروه تحقیقاتی اعلام کرد.

وی گفت: “دو نوع مختلف از انواع برزیلی وجود دارد که یکی از آنها در انگلیس یافت شده است.”

پروفسور بارکلی ، رئیس کنسرسیوم ملی ویروس شناسی G2P-UK ، که رئیس یک گروه متخصص است که به طور خاص برای بررسی انواع جدید ویروس کرونا تشکیل شده است ، گفت که ممکن است معرفی شده باشد. “چند لحظه پیش”.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

وی گزارش داد: “در پایگاه های داده ، اگر توالی ها را مشاهده کنید ، خواهید دید که شواهدی از انواع مختلف از سراسر جهان وجود دارد. من فکر می کنم از جمله برزیلی ، که احتمالاً مدتی پیش معرفی شده است. و این بسیار دقیق دنبال خواهد شد.” .

پروفسور بارکلی استدلال می کند که یکی از دو نوع برزیل توسط افرادی که در ژاپن بدست آمده اند آنها از برزیل سفر کرده بودند. دیگری در برزیل باقی مانده است. وی درمورد اینکه گزینه ای که به گفته وی به انگلستان رسیده است نگران کننده است یا خیر.

آنها به دنبال تعیین اثر بخشی واکسن ها هستند

گروه G2P-UK که این جمعه آغاز به کار می کند ، متشکل از دانشمندان از تخصص های مختلف است ارزیابی گزینه های جدید از COVID-19 برای تعیین اینکه آیا واکسن های قابل انتقال بیشتر هستند یا فعلی کار خواهد کرد یا نه با آنها. هدف آنها ارائه این ارزیابی علمی به دولت انگلستان قبل از اینکه گزینه های جدید به طور گسترده در دسترس قرار گیرند ، به منظور اصلاح سیاست ها برای جلوگیری از این امر خواهد بود.

اما انگلیس فقط نسخه برزیلی “یکشنبه” را به طور رسمی می داند.

وزیر حمل و نقل ، گرانت شپس به Sky News گفت که اولین بار روز یکشنبه درباره این گزینه از برزیل شنیده است. وی سپس به بی بی سی گفت که با هر پرونده ای در انگلیس “آشنا نیست”.

پرواز

مسافرت در منطقه بین المللی برای رسیدن به فرودگاه هیترو.  عکس: EFE

سفر در منطقه بین المللی برای رسیدن به فرودگاه هیترو. عکس: EFE

این گزینه دلیل ممنوعیت پرواز به انگلیس از آمریکای جنوبی ، پاناما ، پرتغال ، به دلیل روابط قوی آن با برزیل و مستعمره سابق پرتغال است. کیپ ورد، که از ساعت 4 صبح امروز جمعه به اجرا درآمد.

دانشمندان در حال تجزیه و تحلیل انواع جدید برزیل بر این باورند که جهش هایی که با سویه جدید آفریقای جنوبی دارند ، با آنها مرتبط است افزایش سریع موارد در مکانهایی که شیوع وسیع COVID-19 مشاهده شده است.

نوع جدید و قابل انتقال در برزیل شاهد انتقال گسترده بیماران COVID-19 از مانائوس ، بزرگترین شهر آمازون است ، زیرا آنها با کمبود مخازن اکسیژن

خانواده های بدون آسایش در بیمارستانی در مانائوس ، برزیل.  عکس: رویترز

خانواده های بدون آسایش در بیمارستانی در مانائوس ، برزیل. عکس: رویترز

تو فیلم های مربوط به این درام در حالی پخش شد که بستگان کینه توز بیماران COVID-19 در ماناوس از مردم می خواستند برای آنها اکسیژن بخرند.

ارقام رسمی نشان می دهد که تعداد کشته های 14 روزه در مانائوس در حال نزدیک شدن به اوج موج اول سال گذشته است. مقاله ای که در این هفته منتشر شد بیان می کند که سویه جدید در شهر دو میلیون نفری منتشر شده است. “از اواسط دسامبر”.

اروپا به شدت نگران گزینه هایی است که می توانند از انگلیس و آمریکای جنوبی به این قاره برسند. بعضی کشورها آنها در حال حاضر پروازها را محدود کرده اند به آمریکای جنوبی یا آنها برداشته شده اند

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

فرانسه مرز انگلیس خود را به شدت کنترل می کند و برای کسانی که از آمریکای جنوبی وارد قاره می شوند نیاز به یک آزمایش 72 ساعته ، قرنطینه و آزمایش جدید پس از 7 روز دارد. پروازها را به آمریکای جنوبی از بین نبرد ، اما کاهش داد.

در فرانسه ، نوع انگلیس یا کنتیش در حال رشد است و در حال حاضر دو “خوشه” یا مرکز عفونت از نوع آفریقای جنوبی در نانت و ایل دو فرانسه از خانواده هایی وجود دارد که در یک سفر مذهبی در موزامبیک شرکت کرده اند. واکسیناسیون به طور چشمگیری در سراسر کشور سرعت گرفته است.

هم اکنون افراد بالای 75 سال و افرادی که از ترس این شیوع سریع در معرض دیابت ، نارسایی کلیه ، سرطان ، فشار خون بالا هستند ، شامل می شود. اما سیستم رزرواسیون شیفت در این ساعت ها آشفته است.

خبرنگار ، پاریس

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *