از آمبولانس ها در لس آنجلس بخواهید بیماران با احتمال کم زنده ماندن را منتقل نکنند

[ad_1]

از اپراتورهای آمبولانس در شهرستان لس آنجلس ، کالیفرنیا خواسته شده است به بیمارستان منتقل نکنید بیمارانی که زیاد دارند شانس کم بقا

این بخشنامه در حالی از سوی مقامات بهداشتی صادر شده است که منطقه رسیدن به آن را تهدید می کند هزاران مرگ روزانهچون بیمارستانها تقریباً در هم ریخته بودند

از پرسنل بخشهای اورژانس سال شد سهمیه اکسیژن

نیویورک دستورالعمل مشابهی را در ماه آوریل ، در میان یک بیماری همه گیر صادر کرد ، و پیشنهاد می کند بیمارانی را که نمی توانند به صورت محلی درمان شوند ، مانند حملات قلبی یا سکته در بیمارستان بستری کرد.

پسری طناب را می پرد.  در پس زمینه ، صدها راننده منتظر آزمایش در یک استادیوم در لس آنجلس هستند.  عکس: AP

پسری طناب را می پرد. در پس زمینه ، صدها راننده منتظر آزمایش در یک استادیوم در لس آنجلس هستند. عکس: AP

در ایتالیا ، در بدترین ماه های شیوع همه گیر ، پزشکان نیز مجبور شدند که چه کسی را پس انداز کنند.

کالیفرنیا لحظات چشمگیری از شیوع جدید را تجربه می کند که شامل مشکلات توزیع و تدارکات برای شروع واکسیناسیون نیز می باشد.

دولت در تلاش است یک کمپین ایمن سازی دسته جمعی “با فوریتی که به لحظه و فوریتی که مردم می طلبند” انجام دهد ، اما در حال حاضر فقط 1٪ از 40 میلیون ساکن فرماندار حزب دموکرات گفت که دولت این واکسن را دریافت کرده است.

طبق گزارش وزارت بهداشت عمومی ، 454000 دوز واکسن تجویز شده در این ایالت تنها یک سوم از تقریبا 1.3 میلیون دریافتی تاکنون را نشان می دهد.

در سراسر کشور ، ایمن سازی به دلیل موانع لجستیکی و رویکردهای مختلف کشورها و مناطق ، کندتر از حد انتظار است. روز دوشنبه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده اعلام کرد که نزدیک به 4.6 میلیون آمپول تزریق شده است.

روز دوشنبه ، تعداد کالیفرنیا از ابتدای شیوع همه گیر بیش از است 26500 مرگ و تقریبا 2.4 میلیون مورد تایید شده. طبق گفته وزارت صحت عامه ، بیش از 22000 مبتلا به COVID-19 بیمارستان ها ، 4700 نفر در بخش های مراقبت ویژه ، بیمارستان ها را تحت فشار قرار داده اند.

موارد
0.000.000


00 000

به ازای هر میلیون نفر جمعیت.

موارد مرگ
00 000


0.000
به ازای هر میلیون نفر جمعیت.


منبع: جان هاپکینز
نمودار: شکوفه می زند | اینفوگرافیک ها: کلاریون

نیوزوم ضمن تأیید نیاز کشور برای بهبود روند ، تلاش کرد برخی از مسئولیت ها را انجام دهد ، خاطرنشان کرد که “واکسن ها به طور جادویی به امکانات دولتی نمی رسند.”

دکتر مارک گالی ، وزیر بهداشت ، گفت که کالیفرنیا تعداد دوزهایی را که حوزه های بهداشت محلی پس از دریافت دسته ای از دولت فدرال دریافت می کنند ، توزیع می کند. این واکسن مستقیماً به بیمارستانهای محلی و خدمات بهداشتی می رود. Pfizer واکسن خود را مستقیماً توزیع کرد ، در حالی که Moderna از شرکت دارویی McKesson استفاده کرد میانجینیوزوم گفت که در ابتدا سرعت ارتباط را کاهش داد.

کالیفرنیا در تلاش است لیستی از مکان های توزیع واکسن را شامل شود داروخانه ها ، کلینیک ها و مطب ها دندانی. مقامات در حال تکمیل نظرسنجی از کارکنان بهداشتی برای یافتن اینکه چه تعداد از آنها نمی خواهند واکسینه شوند ، با دریافت شواهد حکایتی مبنی بر رد برخی از آنها.

AP و ANSA

ap

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *