اروگوئه بسته شدن مرزها را تا 30 ژانویه تمدید می کند

[ad_1]

اروگوئه مرزهای خود را بسته نگه می دارد برای 20 روز دیگر ، تا 30 ژانویهرئیس جمهور لوئیز لاکاله پو این چهارشنبه اعلام کرد که برای جلوگیری از افزایش موارد ویروس کرونا ، که در هفته های اخیر به طور چشمگیری افزایش یافته است.

“متأسفانه و برای تأسف ما ، به ویژه وزیر جهانگردی ، ما با مرزهای بسته ادامه خواهیم داد برای 20 روز دیگر “، رئیس جمهور در رابطه با اقدامی که در 16 دسامبر انجام شد ، گفت شامل اروگوئه ها و ساکنان کشور بود در مورد بسته شدن مرز موجود است.

پس از آنکه شورای وزیران اقدامات انجام شده در پایان سال را انجام داد ، لاکاله پو با وزیر بهداشت عمومی دانیل سالیناس و وزیر گردشگری هرمان کاردوسو در یک کنفرانس مطبوعاتی در برج اجرایی مونته ویدئو ظاهر شد.

رئیس جمهور از تمدید دو ساعته بارها و رستوران ها که نیمه شب تا 10 ژانویه بود خبر داد و آن را با توضیح اینکه “تقریباً همه عفونت ها درون خانوادگی“و اینکه لازم است” بخشی از انگیزه “به بخشی که از نظر اقتصادی به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است ، داده شود.

وی گفت: “آنچه درخواست خواهد شد این است كه هر اداره (استان) در مورد مناسب بودن آن تصمیم گیری كند (تمدید این برنامه)”.

او همچنین گزارش می دهد از سرگیری پخش حداقل “حداقل ظرفیت”، از جمله ورزشها ، البته بدون ورزشهای عمومی ، که تا 10 ژانویه نیز ممنوع شدند.

لاكال پو با استفاده از پیش بینی ریاضیاتی كارشناسانی كه به دولت در مورد بحران سلامتی مشاوره می دهند ، خاطرنشان كرد: علیرغم افزایش موارد در هفته های اخیر ، اروگوئه با 1500 مورد مثبت و 150 مورد در احیا كه باید داشته باشد فاصله دارد.

ما نمی توانیم در مورد شکست صحبت کنیم ، اما نمی توانیم درباره موفقیت نیز صحبت کنیم. اگر یک فرد مرده وجود داشته باشد ، افرادی که شغل خود را از دست داده اند ، نمی توانیم درباره موفقیت صحبت کنیم. اما شناخته شده برای شکست نیست “.

رئیس جمهور در مورد سکوت دولت در مورد اینکه از کدام آزمایشگاه قصد خرید واکسن را دارد و چه زمانی اعلام خواهد شد ، گفت که این تاثیری در مذاکرات نخواهد داشت ، زیرا سران کشورهایی از سراسر جهان هستند که برای دوزهای بیشتر فشار می آورند و “دزدکی حرکت کردن در”.

رقابت شدیدی وجود دارد. اروگوئه در تلاش است چه کاری انجام دهد؟ وی تأكید كرد: “دزدكی به بزرگان بروید و بهترین راه برای دزدیدن سریع و دریافت واكسن در اسرع وقت انجام مذاكرات است كه این روندها را تغییر نمی دهد.”

اروگوئه تقریباً امروز چهارشنبه وارد شد 1000 مورد روزانه covid-19 برای اولین بار از زمان اعلام وضعیت اضطراری بهداشت در کشور آمریکای جنوبی و به 14.47٪ موقعیت مثبت رسیده است.

براساس گزارش روزانه سیستم اورژانس ملی (سینا) ، 6543 آزمایش 946 مورد عفونت جدید را ثبت کرده است که بالاترین تعداد هم در موارد روزانه و هم درصدی از نتایج آزمایش مثبت است و چهار نفر فوت کرده اند ، بنابراین به 221 مرگ رسیده است.

از جمله اقدامات فعال تنظیم قانون قانون حق اجتماع – به مدت دو ماه لازم الاجرا – در محل های زندگی با خطر بهداشتی و همچنین در توصیه برای کار از راه دور

LP

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *