اروگوئه اعلام كرد كه با Pfizer و Sinovac توافق نامه واكسن را امضا كرده است

[ad_1]

رئیس جمهور اروگوئه ، لوئیز لاکاله پو ، جمعه این هفته اعلام کرد که دولت وی توافق نامه هایی را برای دسترسی به واکسن های ویروس کرونا برای شرکت های دارویی Pfizer و Sinovac امضا کرده است.

رئیس جمهور در حساب توییتر خود گفت: “دولت به تازگی توافق نامه ای را با Pfizer و Sinovac امضا كرده است تا واكسن های كشورمان را تأمین كند.

وی افزود که آنها همچنین “در حال مذاکره برای خرید واکسن بیشتر با سایر ارائه دهندگان” هستند.

وی گفت: “ما اطلاعات بیشتری را در چند ساعت آینده ارائه خواهیم داد.”

این جمعه بود که آخرین گزارش تهیه شده توسط گروه مشاوره علمی افتخاری (GACH) ، که دولت را در مدیریت همه گیری یاری می کند ، اعلام شد و تأیید کرد که “انتظارات ملی درباره واکسیناسیون و تأثیر آن در کنترل عفونت ها” وجود دارد.

با این حال ، وی هشدار داد که “مصونیت گله هنوز به خوبی درک نشده است و در هر صورت فقط هنگامی که گروه بزرگی از افراد واکسینه شده اند می تواند تأثیر بگذارد ، دوره ای که حداقل چند ماه طول خواهد کشید.”

این گزارش که توسط گروه علوم و داده و با هماهنگی ریاضیدان فرناندو پاگانینی تهیه شده است ، همچنین بر افزایش آزمایشات روزانه متمرکز است ، زیرا “در سناریوی فعلی 800 مورد جدید در روز”) “باید روزانه 20،000 آزمایش انجام دهد” . “

وی به عنوان اقدامی برای “اصلاح کسری در آینده” ، زیرا “داده ها” از دقت کمی برخوردار نیستند ، وی گنجاندن فن آوری های جدید مانند آزمایش آنتی ژن را پیشنهاد کرد.

سه شنبه گذشته ، دبیر ریاست جمهوری آلوارو دلگادو هشدار داد که روند ایمن سازی علیه کووید -19 از طریق واکسن در اروگوئه از مراقبت های شخصی معاف نخواهد بود.

“غیر از فرایندهای ایمن سازی ، فرایندهای واکسیناسیون که می توانند ایجاد شوند ، فرایندهایی هستند که سازگار هستند و شما می دانید که یک برنامه به این معنا وجود دارد که توالی هایی برای افراد در معرض خطر وجود دارد ، این فرایندی است که انجام نخواهد شد بدون مراقبت شخصی “، او در یک کنفرانس خبری گفت.

دلگادو ، از جمله ، تأکید کرد که تقسیم یک شریک برای نوعی نوشیدنی معمول برای این کشور برای اروگوئه ها “دشوار” است ، اما تأکید کرد که این به جلوگیری از افزایش عفونت های ویروس کرونا در SARS-CoV-2 کمک نمی کند.

وی همچنین اهمیت استفاده از ماسک ، حفظ فاصله فیزیکی و بهداشت دست را تکرار کرد.

هنگامی که چهار جنبه مثبت covid-19 شناخته شد ، یک اورژانس بهداشتی در اروگوئه اعلام شد.[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *