ادای احترام به 10 سال پیش درگذشت نینوا داهر

[ad_1]

ده سال پس از مرگ نینوا داهر ، بنیادی که نام او را یدک می کشد یک سری فعالیت ها را به یاد روزنامه نگار جوان و مجری تلویزیون توسعه داده است.

تمام این فعالیتها معطوف به معلولیت ، آموزش ، ورزش و همبستگی بود.

از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، بنیاد نینوا داهر با تمرکز بر فعالیت های فراگیر و کمک به محتوای در دسترس نابینایان و بینایان ، به بیمارستان ها ، م institutionsسسات و صندلی ها ماسک و مضراب اهدا می کند.

نقشه هپتیک پالرمو ، بنیاد نینوا داهر

نقشه هپتیک پالرمو ، بنیاد نینوا داهر

رئیس بنیاد آلیشیا داچر توضیح داد که این سازمان تمرکز خود را بر کمک های AudioGuias و تولید مثل 3D آثار هنری متعلق به میراث خصوصی موزه های ملی و موزه های بوینس آیرس گذاشته است.

همچنین در اهدای نقشه های لمسی از فضاهای عمومی نمادین مرتبط با آنها ، و همچنین نقشه های لمسی برای فضاهای عمومی و برخی از موزه های شهر بوینس آیرس با هدف گسترش این کمک ها در سراسر کشور در این سال 2021.

موزه ملی هنرهای زیبا ، موزه هنرهای مدرن بوینس آیرس و موزه مالبا و Ente de Turismo de la City برای فضاهای عمومی مانند پالرمو ، Recoleta و Puerto Madero.

اطلاعات بریل از بنیاد نینوا داهر

اطلاعات بریل از بنیاد نینوا داهر

در مورد راهنماهای صوتی تهیه شده و ارائه شده توسط بنیاد ، آنها به نابینایان و کم بینایان اجازه می دهند از 13 اثر هنری هنرمندان مشهور از میراث پایدار موزه ملی هنرهای زیبا بازدید کنند.

هنرمندان منتخب برای تولید مثل سه بعدی در موزه های مختلفی که بنیاد با آنها موافقت نامه هایی را برای حمایت و تقویت دسترسی به آنها امضا کرده است ، از جمله آگوست رودن ، تارسیلا دو آمارال ، البا بایرون ، امیلیو رنارت و لوسیو فونتانا هستند.

اصلی توسط امیلیو رنارت ، برای بنیاد نینوا داهر.

اصلی توسط امیلیو رنارت ، برای بنیاد نینوا داهر.

نینوا

این روزنامه نگار جوان ، متخصص اطلاعات بین المللی ، در تاریخ 9 ژانویه 2011 در یک سانحه رانندگی درگذشت. او در میان رسانه های دیگر در تلویزیون های عمومی و C5N کار کرده است.

میراث اخلاقی ، همبستگی و تعهد اجتماعی وی ارزشهایی است که بنیادی که نام وی را بر عهده دارد برای کار در جهت منافع عمومی پس انداز کرده است.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *