آنگلا مرکل گفت: “ما هنوز آماده بازگشایی مدارس نیستیم”.

[ad_1]

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان روز شنبه اذعان کرد اقدامات مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا برای خانواده ها “یک تلاش بزرگ” است ، اما در عین حال خواستار کمی صبر بیشتر و به کشور هشدار داد “او هنوز آماده بازگشایی مهد کودک ها و مدارس نیست” علیرغم کاهش جزئی موارد.

رهبر در پادکست هفتگی خود تأکید کرد: “بیایید از تماس خودداری کنیم و ، درصورت جلوگیری از آن ، فاصله خود را حفظ کنیم ، قوانین بهداشتی را رعایت کنیم و از ماسک استفاده کنیم.”

آلمان تعدادی را حفظ می کند محدودیت ها این حداقل ادامه خواهد داشت تا 14 فوریه و از امروز ممنوعیت سفر از کشورهایی که تحت تأثیر جهش های ویروسی قرار دارند.

مرکل درباره اوضاع در این مmentsسسات که از اواسط دسامبر تعطیل است ، گفت: “ما هنوز آماده نیستیم که بتوانیم مهد کودک ها و مدارس را بازگشایی کنیم.”

“ما همه تلاش خود را می کنیم تا در ابتدا كلاس های کودک و مدارس را بازگشایی کنیم به کودکان بخشی از زندگی روزمره خود را پس دهید و بار خانواده ها را کاهش خواهد داد. “

آلمان در 24 ساعت گذشته ثبت نام کرده است 12321 مورد ویروس کرونا و 794 مورد مرگ مربوط به Covid-19 ، یک کاهش جزئی در مقایسه با تعداد روزهای گذشته ، امروز کانال عمومی DW گفت.

با این حال ، مرکل تأکید کرد که در حالی که تعداد عفونت ها کاهش می یابددر عین حال ، یک خطر بسیار واقعی از ویروس های بسیار مسری وجود دارد.

وی گفت: بنابراین ما باید مراقب و محتاط باشیم زیرا در هفته های آینده به جلو حرکت می کنیم.

مرکل بر قدرت زیادی که والدین برای مراقبت و آموزش فرزندانشان در خانه لازم دارند تأکید کرد. وی در بیانیه های بازتولید شده توسط Europa Press گفت: “ما در دولت می دانیم كه زندگی روزمره در حال حاضر برای بسیاری از والدین و فرزندان چقدر دشوار است. هیچ كدام آن را دست كم نمی گیریم.”

رئیس دانشگاه همچنین خاطرنشان کرد که بسیار تلخ است که کودکان و جوانان در حال حاضر مجبورند بدون بسیاری از مواردی که در این مرحله از زندگی آنها بسیار مهم است ، مانند ملاقات با دوستان یا ورزش کنار بیایند.

در همین رابطه ، وی گفت كه پنجشنبه آینده وی گفتگوی آنلاین با شهروندان را ادامه خواهد داد و با مادران و پدران در مورد تجربه آنها در طی همه گیری تبادل نظر خواهد كرد.

با اطلاعاتی از تلام.

[ad_2]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *